رفتن به مطلب

مشکل در قسمت هزینه ها به وسیله ی حامل، منطقه جغرافیایی و محدوده

پست های پیشنهاد شده

سلام. من حامل ها رو اضافه کردم ( پست پیشتاز و پست سفارشی ) محدوده وزن و قیمت هم گذاشتم. ولی نمیدونم چرا قسمت

هزینه ها به وسیله ی حامل، منطقه جغرافیایی و محدوده واسه من اینطوریه ( به تصویر نگاه کنید ) و نمیدونم باید چیکارش کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید. باتشکر

اینم عکس:

Untitled.png - 168 KB

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب ، وقتی حامل رو ایجاد میکنید ( مثلا پست پیشتاز ) باید موقع ایجاد ، تیک تمامی قاره ها رو بزنید ( مخصوصا آسیا ) وگرنه اینجوری میشه .

لینک به دیدگاه

خوب ، وقتی حامل رو ایجاد میکنید ( مثلا پست پیشتاز ) باید موقع ایجاد ، تیک تمامی قاره ها رو بزنید ( مخصوصا آسیا ) وگرنه اینجوری میشه .

یک دنیا ممنون. درست شد. دو روزه درگیر این قسمتم

یه مشکل دیگه هم دارم. الان اومدم تو فروشگاه خودم عضو شدم تا تست کنم ببینم مراحل خریدش چطوریه. تو این قسمت که تو عکس گذاشتم مشکل دارم. هر چی کد پستی میزنم میگه معتبر نیست. میخوام کاری کنم اصلا تو این مرحله کدپستی نخواد.

عکس:

Untitled123.png - 223 KB

لینک به دیدگاه

یک دنیا ممنون. درست شد. دو روزه درگیر این قسمتم

یه مشکل دیگه هم دارم. الان اومدم تو فروشگاه خودم عضو شدم تا تست کنم ببینم مراحل خریدش چطوریه. تو این قسمت که تو عکس گذاشتم مشکل دارم. هر چی کد پستی میزنم میگه معتبر نیست. میخوام کاری کنم اصلا تو این مرحله کدپستی نخواد.

عکس:

Untitled123.png - 223 KB

با سلام

باید بین ده رقم کدپستی یک خط تیره باشه مثلا 11111-11111

آقا شما چجوری دو تا حامل تعریف کردی؟ من یک حامل با عنوان سفارشی تعریف کردم و مشکل نداره اما یک حامل با عنوان پیشتاز تعریف کردم و دقیقا مثل حامل سفارشی انجام دادم اما به مشتری فقط حامل سفارشی نمایش داده میشه . در صورتیکه هردو فعال هستند و بنظر مشکلی نیست . وقتی هم حامل سفارشی رو غیر فعال میکنم در قسمت پرداخت نمایش میده متصدی حامل وجود ندارد درصورتیکه پیشتاز فعاله

لینک به دیدگاه

به این آموزش مراجعه کنید تا آموزش صحیح تعریف حامل رو یاد بگیرید

میتونید به تعداد نامحدود حامل تعریف کنید فقط باید دقت کنید

http://presta-shop.ir/forum/Thread-626-%D8%B4%DB%8C%D9%88%D9%87%E2%80%8C%DB%8C-%D8%B5%D8%AD%DB%8C%D8%AD-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%DB%8C%D9%81-%D8%AD%D8%A7%D9%85%D9%84

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به این آموزش مراجعه کنید تا آموزش صحیح تعریف حامل رو یاد بگیرید

میتونید به تعداد نامحدود حامل تعریف کنید فقط باید دقت کنید

http://presta-shop.ir/forum/Thread-626-%D8%B4%DB%8C%D9%88%D9%87%E2%80%8C%DB%8C-%D8%B5%D8%AD%DB%8C%D8%AD-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%DB%8C%D9%81-%D8%AD%D8%A7%D9%85%D9%84

موفق باشید

با سلام

طبق آموزش مو به مو انجام دادم نمیشه که نمیشه.قبلا حامل پست سفارشی را براحتی تعریف کردم اما الان که میخوام یه حامل دیگه اضافه کنم نمیدونم چرا نمایش داده نمیشه. لطفا به عکسهایی که پیوست کردن نگاه کنید نظر همه چی درسته

post-2716-14373019067544_thumb.jpg

post-2716-14373019068955_thumb.jpg

post-2716-14373019069713_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اگر کسی حاملی نداشته باشه (مثل فروشگاه دانلود فایل) چه باید بکنه؟

اگر این قسمت را خالی بگذاریم ، پیغام خطای زیر رو میده:

post-3108-14373019072633_thumb.jpg

راهی هست این خطا را حذف کرد تا در صفحه پرداخت نشان داده نشود؟

لینک به دیدگاه

اگه کسی حاملی نداره ، خوب معلومه ، وقتی محصولی ایجاد میکنید بالاش یدونه گزینه داره به اسم فقط آنلاین اونو تیک میزنید و همچنین برای محصول یک فایل آپلود میکنید اون موقع این بخش خودش حذف میشه . ضمن اینکه پرداخت تک صفحه ای نیز باید از بخش مدیریت فعال بشه .

آقا شما چجوری دو تا حامل تعریف کردی؟ من یک حامل با عنوان سفارشی تعریف کردم و مشکل نداره اما یک حامل با عنوان پیشتاز تعریف کردم و دقیقا مثل حامل سفارشی انجام دادم اما به مشتری فقط حامل سفارشی نمایش داده میشه . در صورتیکه هردو فعال هستند و بنظر مشکلی نیست . وقتی هم حامل سفارشی رو غیر فعال میکنم در قسمت پرداخت نمایش میده متصدی حامل وجود ندارد درصورتیکه پیشتاز فعاله

تنظیمات حامل در فروشگاه شما کاملا درسته ، حتی ده تا هم حامل ایجاد کردم باز هم نشون نداد و فقط همون حامل اولی رو نشون میده . من به شخصه تمام موارد موجود رو بررسی کردم اما مشکل رو نتونشتم پیدا کنم ، یعنی اصلا مشکلی وجود نداره در بخش تنظیمات فروشگاه شما . دوستان و همکاران دیگه اگه نظری دارن بفرمایند .

لینک به دیدگاه

اگه کسی حاملی نداره ، خوب معلومه ، وقتی محصولی ایجاد میکنید بالاش یدونه گزینه داره به اسم فقط آنلاین اونو تیک میزنید و همچنین برای محصول یک فایل آپلود میکنید اون موقع این بخش خودش حذف میشه . ضمن اینکه پرداخت تک صفحه ای نیز باید از بخش مدیریت فعال بشه .

تنظیمات حامل در فروشگاه شما کاملا درسته ، حتی ده تا هم حامل ایجاد کردم باز هم نشون نداد و فقط همون حامل اولی رو نشون میده . من به شخصه تمام موارد موجود رو بررسی کردم اما مشکل رو نتونشتم پیدا کنم ، یعنی اصلا مشکلی وجود نداره در بخش تنظیمات فروشگاه شما . دوستان و همکاران دیگه اگه نظری دارن بفرمایند .

با سلام

بابت وقتی که گذاشتید ممنونم.

بله همینطور که فرمودید ظاهرا همه چی درسته . موندنم چه دلیلی داره ؟ به خود قالب پیش فرض نسخه 1.5.2 ربطی نداره؟

لینک به دیدگاه

نه ربطی نداره . یکی دو نفر دیگه هم همین مشکلو دارند با قالب های دیگر ، نظر خاصی ندارم ، منم منتظر میمونم تا شاید کسی مشکلو کشف کنه .

لینک به دیدگاه

آقا بهمن سلام

همین الان تونستم مشکل را کشف کنم . واقعا خوشحال شدم

مشکل من در تنظیمات هر محصول بود چون قبلا فقط حامل پست سفارشی داشتم در ویرایش محصول حامل را سفارشی گذاشته بودم . در نتیجه حامل پیشتاز درست بوده اما برای محصولات در دسترس نبوده . الان یک محصول را ویرایش کردم و حامل را جدا انتخاب نکردم و فقط برای آن محصول دو تا حامل برای مشتری نمایش داده شد. فقط من باید برای تمام محصولاتم این مورد را تصحیح کنم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

بله ، این از اون موردایی بود که به عقل جن هم نمیرسید ، به هر حال خوبه ، بعضی مواقع اینجور مشکلات باید پیش بیاد تا تجربه بره بالاتر . :D

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام

در پرستا این امکان هست که اگر مشتری آدرس مشهد یا تهران و .. رو وارد کرد هزینه پستی نداشته باشه؟ میدونم باید منطقه رو انتخاب کرد ولی اونجا فقط اسم قاره ها رو داره !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...