رفتن به مطلب

نحوه عوض کردن موقعیت ماژول ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من قالب فارسی شده leo_converse_v15x را از بازارچه خریدم و بر روی نسخه جدید 1.5.4.1 قرار دادم (بصورت کامل کپی کردن هم ماژول ها و هم قالب و هم ماژول ها را نصب کردم).

حالا مشکلی پیش آمده نمایش ندادن درست ماژول ها و صفحات در جاهای درست خودشان و نمایش ماژول های دیگر و اضافی است.

البته بعضی از ماژول های اضافی این نسخه فارسی را از قسمت " مدیریت -> ماژول ها -> جایگاه ها " حذف کردم و مقداری درست شد اما نه کامل !

میخواستم از قسمت " مدیریت -> ماژول ها -> جایگاه ها " تغییراتی عین نسخه لاتین در این نسخه فارسی اعمال مکنم.

حالا نحوه تغییر دادن را میخواستم از دوستان بصورت کامل یاد بگیرم.

لطفا راهنمایی کنید.

سپاسگزارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قالب رو از طریق ماژول نصب قالب نصب کنید خودش جایگاه رو درست میکنه

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

سلام

دوست محترم اگر من خودم قالبی خارجی را فارسی کنم و بخواهم بر روی نسخه 1.5.4.1 فارسی این سایت نصب و تنظیمات را انجام بدهم چه راهی را پیشنهاد میکنید ؟

آیا در این سایت محلی است که قسمت " موقعیت ها " را توضیح داده باشه تا من و دیگر دوستان بتوانیم استفاده کنیم ؟

فکر کنم آموزش قسمت " موقعیت ها " برای خیلی از دوستان لازم و شاید ضروری باشه !

سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

سلام

دانوش جان چند وقتیه که گرفتار هستند ولی سر میزنن به انجمن. ایشالا به زودی با رفع گرفتاریشون بیشتر به رفع مشکلات اعضا کمک میکنند.

بخش جایگاهها هم چیز پیچیده ای نیست

از قسمت ویرایش زنده : صفحه سایتتون رو مشاهده میکنید و میتونید با ماوس ماژولهای مختلف رو بکشید و هر جایی که دوست دارید قرار بدید. البته به شرطی که ماژول قابلیت قرار گرفتن در اون جایگاه رو داشته باشه

در حالت عادی هم، لیست تمام جایگاهها (هوک ها) در صفحه نمایش داده میشه و میتونید ماژولهایی که در هر جایگاه قرار داره رو ببینید. اونایی که میخواهید نباشه رو تیک میزنید و دکمه جداسازی رو کلیک میکنید و ماژولها از جایگاهها حذف میشن.

برای قرار دادن ماژول هم، دکمه "نشاندن یک ماژول" در بالا و سمت چپ رو کلیک کنید. در صفحه ای که میاد، باید ماژول رو انتخاب کنید ، سپس جایگاه رو و سپس صفحاتی که نمیخواین ماژول توش نمایش داده بشه و ذخیره و تمام

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

سپاسگزارم

حالا اگر امکان هوک شدن یک ماژول در جایی که میخواستیم نبود آن موقع باید چه تغییراتی در کد داده شود ؟

اگر به صورت مختصر هم توضیح داده شود مطمئنا خیلی مفید خواهد بود.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

داخل فایل اصلی ماژول، هوک ها مشخص میشن

و نمیشه هر ماژولی رو در هر جایی قرار داد. نیاز به تغییر در فایل تی پی ال و یا ایجاد فایل تی پی ال جدید داره تا بشه در جایی که میخواین قرارش بدید.

میتونید از بررسی ماژولها نحوه هوک شدن رو متوجه بشید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

جایگاه ها رو که رامتین جان توضیح دادن. اما برای تنظیم جایگاه قالب هر قالب یک فایل آموزش نصب هم باید داشته باشه

از روی اون میتونید بفهمید هر ماژولی در چه جایگاهی هست

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

لینک به دیدگاه

سلام

من گه آخرش متوجه نشدم !

"... اما برای تنظیم جایگاه قالب هر قالب یک فایل آموزش نصب هم باید داشته باشه

از روی اون میتونید بفهمید هر ماژولی در چه جایگاهی هست..."

این باید داشته باشیدها را از کجا باید داشته باشیم ؟

سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

سلام

تو قالب هایی که پیچیدگی زیادی دارند معمولا یک راهنما کنارشون هست.

بعضی قالب ها رو هم میتونید از طریق ماژول نصب قالب نصب کنید و دیگه توضیحاتی همراهشون نمیذارن معمولا

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دانوش جان چند وقتیه که گرفتار هستند ولی سر میزنن به انجمن. ایشالا به زودی با رفع گرفتاریشون بیشتر به رفع مشکلات اعضا کمک میکنند.

از قسمت ویرایش زنده : صفحه سایتتون رو مشاهده میکنید و میتونید با ماوس ماژولهای مختلف رو بکشید و هر جایی که دوست دارید قرار بدید. البته به شرطی که ماژول قابلیت قرار گرفتن در اون جایگاه رو داشته باشه

در حالت عادی هم، لیست تمام جایگاهها (هوک ها) در صفحه نمایش داده میشه و میتونید ماژولهایی که در هر جایگاه قرار داره رو ببینید. اونایی که میخواهید نباشه رو تیک میزنید و دکمه جداسازی رو کلیک میکنید و ماژولها از جایگاهها حذف میشن.

برای قرار دادن ماژول هم، دکمه "نشاندن یک ماژول" در بالا و سمت چپ رو کلیک کنید. در صفحه ای که میاد، باید ماژول رو انتخاب کنید ، سپس جایگاه رو و سپس صفحاتی که نمیخواین ماژول توش نمایش داده بشه و ذخیره و تمام

موفق باشید

قسمت "ویرایش زنده" رو پیدا نکردم؟

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام

موفق باشید

قسمت "ویرایش زنده" رو پیدا نکردم؟

سلام

قسمت ماژولها>جایگاه ها - سمت چپ، کادر ویرایش زنده> اجرای ویرایش زنده

:)

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام دوستان خسته نباشید

منم یه مشکلی با ماژول ها دارم البته صد درصد معلومه مال ب تجربگیه و این که آموزش براش نجستم. می خواستم ماژول های صفحه محصول رو ادیت کنم جا و موقعیت هاشون رو. مثلا ماژول دسته بندی ویژگی دارم ولی باز خودشم میاد بدون دسته بندی ویژگی ها رو می نویسه. یه جا رو پیدا کردم توی موقعیت ها قسمت display product tab و displaye product tab content توی اون جا ماژول نظرات و دسته بندی ویژگی ها رو میشد جاشونو عوض کرد ولی این مشخصات که فک کنم پیش فرض خودشه رو چجوری غیر فعال کنم؟ در ضمن بعد از جابجایی اون دوتا هم باز بالای دسته بندی ویژگی ها هم نوشته نظرات کاربران...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...