رفتن به مطلب

تغییر دکمه پرداخت به فارسی

پست های پیشنهاد شده

• 2 weeks later...

سلام

از بخش مدیریت >> بومی سازی >> ترجمه ها

موفق باشید

دوست گرامی در این قسمت رفتم اما راه حلش چیه؟

من میخوام دکمه پرداخت رو فارسی کنم تو این قسمت رفتم همه زبان ها فارسی بود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در این قسمت، از بخش اصلاح ترجمه ها، ترجمه های ماژول رو انتخاب کرده و روی پرچم ایران کلیک کنید

در صفحه جدید با استفاده از سرچ مرورگر (ctrl+f) عبارت مورد نظرتون رو پیدا کرده و ترجمه کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در این قسمت، از بخش اصلاح ترجمه ها، ترجمه های ماژول رو انتخاب کرده و روی پرچم ایران کلیک کنید

در صفحه جدید با استفاده از سرچ مرورگر (ctrl+f) عبارت مورد نظرتون رو پیدا کرده و ترجمه کنید

موفق باشید

وقتی روی پرچم ایران کلیلک میکنم این پیغام نمایش داده می شود

post-3759-14373019113046_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به فایل منیجر هاست مراجعه کنید و در پوشه modules/blockcart فایل blockcart.tpl را باز کنید.

سپس عبارت title="{l s='Check out' mod='blockcart'}">{l s='Check out' mod='blockcart'} را پیدا کرده و به جای chek out بنوسید "پرداخت"

برای مشاهده تغییرات کامپایل اجباری را از قسمت مدیریت/تنظیمات/کارایی ها فعال کنید

لینک به دیدگاه

البته این کار پیشنهاد نمیشه. در صورتی که کاری که دوستمون گفتن رو انجام بدین توی سایتتون به جای عبارت "پرداخت" یه عبارت چرت و پرت میبینید که برای رفع این مشکل باید اول یونیکد فایل رو روی UTF-8 بذارید سپس بنویسید "پرداخت"

راه اصولی تر اینه که توی لوکال ترجمه کنید از طریق مدیریت و سپس فایل ترجمه رو آپلود کنید روی هاستتون

لینک به دیدگاه

شما بفرمایید این پیغام چجوری حذف میشه بقیشو یه کاری می کنم طبق چیزایی که در بالا دوستان گفتند رفتم جلو اما آدرس هاشون اشتباه بود لطفا راهنمایی کنید

post-3759-14373019115976_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سه تا راه دارید:

1. از ارائه دهنده هاستتون درخواست کنید مقدار max_input_vars رو به اون مقداری که پرستا پیام داده تغییر بدن (که معمولا این کار رو نمیکنن)

2. ماژول های اضافی که استفاده نمیکنید رو کلا از رو پرستا حذف کامل کنید (باعث میشه تعداد فیلدهای مورد نیاز برای ترجمه کاهش پیدا کنه)

3. روی لوکال کار ترجمه رو انجام بدید که دیگه نه نیازی به درخواست افزایش مقدار از ارائه دهنده هاستتون باشه نه نیازی به حذف ماژول ها داشته باشید. سپس ترجمه رو به هاستتون اانتقال بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

" title="{l s='پرداخت' mod='blockcart'}" rel="nofollow">{l s='پرداخت'

اینهارو تغیر دادم اما دکمه پرداخت chack out هنوز سرجاشه لطفا راهنمایی برفرمایید درضمن در قسمت مدیریت/تنظیمات/کارایی ها چنین عبارتی ( کاراییها ) وجود ندارد

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

مدیر محترم سایت

من هاست رو عوض کردم اما این پیغام خطا برطرف نشد و همچنان من نمی تونم دکمه رو به پرداخت تغییر بدم

از روشی که دوستمون گفت هم رفتم فایل منیجر فایل مربوطه رو ادیت کردم اما نشد

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز راه اصلی اینه که محدودیت هاستتون رو درخواست بدید تا برطرف کنند

در مورد فایلی که ویرایش کردید و تغییری ایجاد نشد : ممکنه فایل تی پی ال این ماژول در قالب اورراید شده باشه. در اینصورت باید اونجا اصلاحش کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

عزیز من لوکال شبیه ساز سرور هست در واقع یک نرم افزاری هست که روی کامپیوتر نصب میشه و میتونید اسکریپت های مختلف رو روی اون تست کنید

یکی از لوکال هاست های خوب WampServer هست و آخرین ورژنش 2.4 هست که میتونید با جستجو در گوگل لینک دانلود و اطلاعات بیشتری رو دریافت کنید

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

طبق صحبت هایی که با مدیر هاست انجام دادم ایشان گفتند یه فیل باید بسازید در همان قسمتی که می خواهید مقدار max_input_vars را افزایش بدید اما توضیح دیگه نداد و اینجوری نمیشه

لطفا یک نفر مردو مردانه پیدا بشه مراحل ساختن فایل htacces. رو استپ به استپ آموزش به

با عرض سلام

طبق صحبت هایی که با مدیر هاست انجام دادم ایشان گفتند یه فیل باید بسازید در همان قسمتی که می خواهید مقدار max_input_vars را افزایش بدید اما توضیح دیگه نداد و اینجوری نمیشه

لطفا یک نفر مردو مردانه پیدا بشه مراحل ساختن فایل htacces. رو استپ به استپ آموزش به

مدیر هاست میگه این مربوط به تنظیمات هاست خودتون هست و باید خودتون یه فیل

htacces. ایجاد کنید همون جایی که میخواهید مقدار رو از دیفالت به کاستوم

تغییر بدید

لطفان مرد مردونه استپ به استپ بگید ما بریم جلو خودمون یه کاریش کنید

ممنون

post-3759-14373019208727_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اینجور چیزا رو ساده تو گوگل پیدا کنید ،اینجا ما نمیرسیم به جواب سوالاتی که مرتبط به پرستاشاپه رو بدیم چه برسه در مورد مسائل و سوالات هاستینگ بحث کنیم . با یه جستجوی ساده در گوگل میتونید طرز ساخت فایل php.ini رو یاد بگیرین . همین عبارت نحوه ساخت php.ini رو در گوگل جستجو کنید .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

suhosin.post.max_vars

suhosin.request.max_vars

max_input_vars

با عرض سلام مدیر محترم شما میدونید این 3 تا فایل را اول چجوری میشه درست کرد بهد باید در کجای هاست قرارشون داد ؟

این تغییر دکمه برای ما مشکل ساز شده به هر هاستی هم که میگیم میگن خودتون باید انجام بدید

لینک به دیدگاه

چون تو گوگل پر هست از این آموزش ها برای همین به جای سوال جستجو کنید ، بیشتر و زودتر نتیجه میگیرین. فایل زیر رو دانلود و از حالت فشرده خارج کنید و در پوشه admin خودتون بندازید . البته پوشه ادمین دیگه ادمین نیست ، چون به یه چیز دیگه تغییر نام دادین . داخل همون پوشه که بعد از نصب پرستاشاپ تغییر نام دادین بندازین . بعد تست کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه .

php.zip

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

دست شما درد نکنه این پی اچ پی که دادید درست عمل کرد و دیگه اون پیغام ها نیومد و ترجمه ها هم همه گزینه هاش باز شد

کلان 2 تا chekout بود که اونارو هم تغییر دادم به ( پرداخت ) اما باز هم دکمه تغیری نکرد

لطفا بیشتر راهنمایی کندید

لینک به دیدگاه

فرق میکنه . وقتی ترجمه های ماژول رو انتخاب میکنید ، جلوش هم باید قالبتون رو انتخاب کنید . یعنی قالبی که از اون دارین استفاده میکنید ، بعد رو پرچم ایران کلیک کنید و ترجمه کنید .

لینک به دیدگاه

همیار طرح گرامی

قالب من پیشفرض ( defalt ) و گزینه اول تغیرات بخش کاربری روی همون دیفالت هست من به جز این قالب دیگه ندارم

اما تو همین بخش هم اثری از دکمه chek uot نیست که نیست

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

این کار را هم انجام دادیم اما فایده ای نداشت کل ترجمه ها رو گشتیم اثری از دکمه chekuot نست که نسیت حافظه نهان و کامپایل های اجباریم فزدیم اما نشد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...