رفتن به مطلب

مشکل دکمه خرید

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان عزیز :

یک مشکلی برام پیش اومده و اونم اینکه وقتی روی دکمه خرید ( چه در صفحه مشخصات یک محصول و چه در صفحه اصلی فروشگاه ) کلیک میکنیم بجای اضافه شدن محصول بشکل ajax به سبد خرید ، وارد صفحه خلاصه سبد خرید می شود .

لطفا برای حل این مشکل راهنمایی کنید . با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پس یک احتمال باقی میمونه و اونم اینکه ، یک ماژولی نصب کردین که قابلیت ایجکس فروشگاهتون رو تحت الشعاع قرار داده . بعضی ماژول ها این مشکل رو ممکنه پیش بیارن . البته قالب غیر استاندارد هم میتونه این مکشلو پیش بیاره . ضمنا مشکلی مطرح میکنید آدرس سایت هم بدین که نیازی به بحث و احتمال دادن نباشه و ما به جای نظریه دادن خیلی راحت میتونیم بریم به سایتتون و مشکل رو از نزدیک ببینیم و بهتر راهنمایی کنیم . شنیدن کی بود مانند دیدن رو برای همینجاها گفتن احتمالا :)

لینک به دیدگاه

بهمن جان فعلا روی لوکال هستم و دارم قالب جدید رو بهینه سازی میکنم برای فروشگاهم . البته فروشگاه الان روی هاست برقرار هست .

قالب استفاده شده free sample میباشد روی پرستا 1.4.9 فارسی انجمن

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

خب دوست من وقتی محصولی ااضافه میکنید و اون غیرفعاله یعنی اینکه موجودی اختصاصی ندادین به محصول ، کافیه برین به بخش مدیریت / تنظیمات / محصولات / و در این صفحه مدیریت موجودی رو غیرفعال کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...