رفتن به مطلب

ماژول دکمه‌ی پسندیدم فیس بوک

پست های پیشنهاد شده

سلام داشتم دنبال ماژول های پرستا می گشتم که این ماژول رو پیدا کردم ، این ماژول به شما اجازه گذاشتن درگاه ورودی شبکه های اجتماعی به سایت شما رو میده و کاربراتون می تونن با اکانتهای یاهو یا گوگل یا فیس بوکشون وارد سایت شما بشن ، همچنین شما می تونید لینک صفحاتتون توی فیس بوک یا +1 گوگل یا تویتتر رو توی ساییتون بزارید و همه رو با همین 1 ماژول مدیریت کنید . خوب این ماژول پولیه و اینکه قیمتش حدود 110 دلاره !

با اینکه فکر می کنم یه ماژولی مثل این نیاز به ترجمه نداره اگه من این ماژول رو بخرم از بچه ها کسی میتونه فارسیش کنه؟

در ادامه این ماژول هم گیر آوردم که باهاش میتونید دکمه پسندیدم فیس بوک صفحه سایتتون رو بزارید توی سایتتون. :D

کار باهاش خیلی سادس و فقط کافیه لینک صفحه ی فیس بوکتون رو بزارید توش تا خودش بقیه کارارو بکنه.

blockfblikebox.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکلی نیست دوست من ، ترجمه این ماژول کاری نداره ، من میتونم برای شما ترجمه کنم ، فقط یه مشکل باقی میمونه :

شما با خریدن این ماژول با مشکل اساسی روبرو میشید :

اولا با وضعیت اینترنت ایران نمیشه زیاد رو فیسبوک و توییتر حساب کرد و عملا نمیتونید ازشون اونطور که باید استفاده کنید.

ثانیا بگید ببینم این ماژول رو اگه بخرید فقط فکر کنم یک نفر میتونه ازش استفاده کنه ؟؟ فکر کنم آره یکنفر ( با لایسنس باید باشه )

لینک به دیدگاه

بله فقط یه نفر میتونه استفاده کنه ، البته من بسیار راغب هستم که این ماژول رو فارسی کنم و بزارم واسه فروش. میشه؟

مشکل لایسنس پیدا نمیکنه؟

در ضمن با حرفتون در مورد فیس بوک و توییتر موافقم اما این ماژول گوگل یاهو و 9 تا سایت دیگه رو هم داره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم اکثر سایت هایی که محصولاتشون رو به صورت کد شده و با لایسنس میفروشن اجازه ی فروش اون محصول توسط شخص دیگه ای رو نمی دن (البته این مورد در مورد تمام فروشندگان صدق نمیکنه و باید با سازنده ارتباط برقرار کنید!) مگر این که از اون ها نمایندگی فروش بگیرید و یا چند تا از همون محصول رو خریداری کنید و با هماهنگی با سازنده اون ها رو برای فروش بگذارید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اگه ماژول حاوي لايسنس باشه شما تنها مي توني روي يك دامنه (دامنه خودتون كه ماژول رو سفارش مي ديد) نصب كنيد و روي دامنه ديگري نصب نخواهد شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...