رفتن به مطلب

مشکل در ماژول ارسال به دوست

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

مشکل من دقیقا اینه وقتی روی ارسال به دوست در سایت کلیک میکنی صفحه مربوطه که بصورت آزاکس هست باز میشه و مشخصات رو وارد میکنی و وقتی روی سند میزنی هیچ پیامی نمیده و صفحه بسته میشه ولی هیچ ایمیلی هم ارسال نمیشه ممنون میشم راهنمائی کنید

آدرس

http://www.mihangame.com/shop

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون ار پاسخگوئیتون - روشن کردم کلی ارور داده

Warning: Function addCSS() is deprecated in /home/mihangam/public_html/shop/modules/regresiveoffer/regresiveoffer.php on line 113

in /home/mihangam/public_html/shop/classes/Tools.php on line 1864

Warning: Function addJS() is deprecated in /home/mihangam/public_html/shop/modules/regresiveoffer/regresiveoffer.php on line 114

Warning: asort() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/mihangam/public_html/shop/modules/tmspecials/tmspecials.php on line 57

Warning: Function isLogged() is deprecated in /home/mihangam/public_html/shop/modules/blockloginregister/blockloginregister.php on line 33

• Warning: Function isLogged() is deprecated in /home/mihangam/public_html/shop/cache/smarty/compile/5c/bf/d6/5cbfd6e59203f18173d1303691e8795d3c5d2062.file.blockuserinfo.tpl.php on line 55

ممنون میشم راهنمائی کنید چطور این ارورا رو برطرف کنم

لینک به دیدگاه

ممنون بابت پاسخگویی

یعنی کلا از عهده من خارج هست رفع این مشکل؟ راهی هست بشه مشکل رو رفع کرد یا خیر؟

البته از طرف فروشگاه ایمیل میاد و تست هم زدم ایمیل ارسال میکنه (منظورم ایمیل ارسال به مشتریان هست)

ممنون

لینک به دیدگاه

در پوشه ماژول چک کنید که داخل پوشه ایمیلش fa وجود داره یا نه

اگر داره تست کنید ببینید در بخش تماس با ما یا بخش های دیگه ایمیل ارسال میشه یا نه

Sent from my Xperia using tapatalk 4 Pro

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

منم مشکل دوست عزیزمون رو دارم.

دکمه ارسال رو که می زنی، می نویسه ارسال شد.

ولی ایمیلی نمیاد

توی پوشه هم ، پوشه fa وجود داره

ایمیل قسمت های دیگه سایت کار می کنه

ممنون می شم بزرگان راهنمایی بفرمایند

لینک به دیدگاه

آقای دانوش منظور از اصلاحیه ایمیل رو متوجه نشدم؟

فایلی چیزی هست؟ از کجا باید دانلود کنم؟

من دیروز به یه نتایجی رسیدم.... به بعضی ایمیل ها ارسال می کنه ولی به بعضی نه!

منظورم ماژول ارسال به یک دوسته.

قالب ایمیل ارسالی چرا اینطور بهم ریختست؟ چپ و راستش بهم خورده. از اول همین طوره؟

توی تنظیمات قالب های پرستاشاپ، چپ و راست همشون خراب بود.

جایی هست من کمپلتش رو دانلود کنم بریزم به محل خودش که قالب ایمیل ها درست بشن؟ منظورم اینه که از کجا دانلود کنم.

ممنون میشم پوشه ایمیل که فایل های ایمیل داخلش قرار گرفته رو بگذارین تا دانلود کنم. قالب ها درست باشن بی زحمت. نسخه مورد استفاده من 1.5.6.2

لینک به دیدگاه

اصلاحیه ایمیل برای نسخه ۱.۶ تهیه شده. فکر میکنم ممکنه این مشکل در نسخه های قبل هم باشه.

اگر از کد سر در میارید:

درclasses/mail.php باید تغییری بدید که نام گیرنده رو اصلا در نظر نگیره و فقط ایمیل رو در نظر بگیره.

یعنی متغیر to_name رو همون اول خالی کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

اصلاحیه ایمیل برای نسخه ۱.۶ تهیه شده. فکر میکنم ممکنه این مشکل در نسخه های قبل هم باشه.

اگر از کد سر در میارید:

درclasses/mail.php باید تغییری بدید که نام گیرنده رو اصلا در نظر نگیره و فقط ایمیل رو در نظر بگیره.

دانوش عزیز تقریبا مشکل حل شد با راه حلی که ارائه دادی. سوال من الان اینه که چرا این به یاهو و جیمیل یه شخص دیگه می فرسته (مثلا آقای ایکس) ولی به آدرس ایمیل های خودم (مال خودم) که وارد می کنم نمی فرسته؟ نا گفته نماند که من توی هاست اومدم ایمیل فروشگاه رو به جیمیل فوروارد زدم.

زمان لازمه بین هر ارسال؟ مثلا 5 دقیقه بین هر ایمیل؟ یا اینکه میشه پشت سر هم از این ماژول ارسال به دوست بدون وقفه استفاده کرد؟

زحمت پوشه ایمیل ها رو هم بکش اگه زحمتی نیست. قالب ایمیل هام همش قاطیه. متشکرم

اگر از کد سر در میارید:

دانوش عزیز تقریبا مشکل حل شد با راه حلی که ارائه دادی. سوال من الان اینه که چرا این به یاهو و جیمیل یه شخص دیگه می فرسته (مثلا آقای ایکس) ولی به آدرس ایمیل های خودم (مال خودم) که وارد می کنم نمی فرسته؟ نا گفته نماند که من توی هاست اومدم ایمیل فروشگاه رو به جیمیل فوروارد زدم.

زمان لازمه بین هر ارسال؟ مثلا 5 دقیقه بین هر ایمیل؟ یا اینکه میشه پشت سر هم از این ماژول ارسال به دوست بدون وقفه استفاده کرد؟

زحمت پوشه ایمیل ها رو هم بکش اگه زحمتی نیست. قالب ایمیل هام همش قاطیه. متشکرم

مورد جدیدی که الان کشف کردم اینه که وقتی توی تنظیمات ایمیل، میام نوع ارسال رو فقط متنی قرار میدم ، ماژول ارسال به دوست به درستی کار می کنه. وقتی روی اچ تی ام ال قرار می دم ارسالی صورت نمیگیره. فکر کنم الان به راه حل نزدیک تر شدیم. ممنون دانوش. منتظر راهنماییت هستم.
لینک به دیدگاه

یه نسخه جدید نصب کنید و پوشه ایمیل رو جایگزین کنید

یا ارتقا بدین

این کار رو انجام دادم. الان مشکل من اینه که ایمیل های فروشگاه وقتی که تنظیمات رو روی فقط متنی قرار میدی، به درستی از لحاظ راست چین بودن ارسال می شن. ولی وقتی تنظیمات رو روی اچ تی ام ال قرار می دم، یه ایمیل چپ و راست بهم ریخته ی اچ تی ام ال ارسال می کنه.

لینک به دیدگاه

تا جایی که یادمه یک اصلاحیه برای نسخه ۱.۵.۶.۲ داشتیم و احتمالا شما نصب نکردین

همچنین با این که توصیه نمیشه ولی میتونید ایمیل های نسخه ۱.۶ رو استفاده کنید

مشکلات ایمیل نسخه ۱.۵ فکر میکنم دیگه برگشت به قبل هست و بهتره به فکر ارتقا باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...