رفتن به مطلب

تغییر قالب و بازگشب به قالب دیفالت بدون مشکل

urbanity

پست های پیشنهاد شده

سلام

چرا وقتی قالب جدید ینصب می کنیم و سپس می خواهیم دوباره به قالب قبلی برگردیم سایت به هم ریخته می شود؟ و راهکار چیست؟

احساس م یکنم یک سری تنظیمات از قالب قبلی باقی می ماند

چگونه باید به تنظیمات قبلی بازگشت؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از کش هست + اینکه ممکنه یک قالب ماژولی داشته باشه که فقط با خود قالب سازگار باشه ، برای همین وقتی قالب رو عوض میکنید اون ماژول هنوز فعال باقی میمونه و چون با قالب دیگه سازگاری نداره ، بهم ریخته نشون داده میشه .

لینک به دیدگاه

چطوری قالب را با ماژول هاش فعال و غیر فعال کنم؟

نمیشه که نام تمام ماژول هایی که در اون اول میخاد نصب کنه را ذخیره کنم بعدا دونه دونه پیداشون کنم؟

خیلی سخته

راه دیگری هست؟

لینک به دیدگاه

شما میتونید قبل از نصب قالب جدید قالب فعلی رو از طریق ماژول وارد سازی/استخراج یک قالب , قالب مورد نظر خودتون رو استخراج کنید و در صورتی که بعدا خواستید از این قالب استفاده کنید با همین ماژول قالب خودتون رو وارد کنید و بدون هیچ مشکلی به نمایش در بیارید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

خب اگه کسی قبل از اکسپورت گرفتن از قالب، یه قالب دیگه نصب کرد تکلیف چیه؟ چه کار باید بکنه؟

مثلا من می خوام به قالب پیش فرض پرستا برگردم ولی نمیشه. کماکان قالب نصب شده رو نشون میده

لینک به دیدگاه

این کارو کردم ولی چون ماژول های قالب قبلی فعال بود، غیرفعالشون کردم و بعد حذفشون کردم اما حالا هیچ ماژولی رو نشون نمیده!!

با این که کلی ماژول تو فولدر مربوطه هاست وجود داره اما در بخش ماژول ها که می رم می‌نویسه: هیچ ماژولی در این بخش در دسترس نیست!

چه میشه کرد؟

لینک به دیدگاه

احتمالا فیلتر ماژول هاتون رو تغییر دادید. ببینید مرتب سازی ماژول هاتون بر چه اساس هست؟

و یک نکته این که موقع خروجی گرفتن از قالب تنها ماژول های فعال رو میتونید همراه با قالب خروجی بگیرید

لینک به دیدگاه

بله متوجه شدم همه قالب ها در وضعیت نصب نشده قرار دارند. لیستی وجود داره که به طور پیش فرض در پرستا 1.5 با قالب پیش فرض، چه ماژول هایی باید نصب و فعال باشه؟

لینک به دیدگاه

خیر. شما ببینید توی فایل zip قالبی که نصب کرده بودید پوشه modules چه ماژول هایی داره غیر از اون ها بقیه ماژول ها رو فعال کنید (در صورت نیاز) و سپس خروجی بگیرید

لینک به دیدگاه

این مشکل فقط در نسخه 1.6 حل شده. در نسخه 1.5 باید علاوه بر واردسازی قالب پیش فرض، ماژول های نصب شده و همچنین موقعیت ها رو بررسی کرده و دوباره تنظیم کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...