رفتن به مطلب

دسته بندی ویژگی ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

امکانش هست برای ویژگی ها دسته بندی خاصی در نظر گرفت ؟

فرض مثال ویژگی های پرینتر با نوت بوک متفاوت هست یا هارد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 5 months later...

این چه رفتاری است از خودتون نشومن میدهید

معلومه اصلا سوالات من را نخوندید و همینطور از راه رسیدید و سوال من را حذف کردید

سوال اول من در مورد مرتب کردن ویژگی ها بود در حالیکه سوال دومم در مورد دسته بندی ویژگی ها من نمیدونم این دوتا چه ربطی به هم دارند که مینویسید تاپیک تکراری و حذف میکنید

سوالم را دوباره میپرسم اگر کسی بلده بگه هزینه اش را هم پرداخت میکنم این کار را انجام بدهد

ایا ممکنه توی جستجوی لایه ای مقادیر ویژگی ها دسته بندی شده باشد

مثلا برای مقادیر "حافظه داخلی" گزینه های

1 تا 2 گیگابایت

2 تا 3 گیگابایت

3 تا 4 گیگابایت

و....

وجود داشته باشد و مثلا موبایلی با حافظه داخلی 1.5 گیگابایت در دسته اول نمایش داده بشود.

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

پرستا این امکان را ندارد که توی جستجوی لایه ای بازه تعریف کنید من کلی گشتم نهایتا با یک کلک رشتی مشکل ام را حل کردم

مثلا برای اندازه صفحه نمایش موبایل که تعداد زیادی دارد و حتما نیاز میشه انها را دسته بندی کنیم یک ویژگی دیگه به همان نام اندازه صفحه نمایش ساختم و مقادیر زیر را برای ان تعریف کردم

1 تا 1.9 اینچ

2 تا 2.9 اینچ

3 تا 3.9 اینچ

4 تا 4.9 اینچ

و....

بعد امدم توی ویژگی ها مثلا برای موبایلی که اندازه صفحه نمایش 4.2 اینچ دارد ویژگی دوم اندازه صفحه نمایش را هم انتخاب کردم(گزینه 4 تا 4.9 اینچ)

و نهایتا برای اینکه دو تا ویژگی به نام اندازه صفحه نمایش نداشته باشم دومی را که بازه ای است را بوسیله ماژول دسته بندی ویژگی ها مخفی کردم ولی توی جستجوی لایه نشونش میدهد

امیدوارم توانسته باشم مفهوم را برسونم

http://buysa.ir/30-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D9%84

لینک به دیدگاه

• 3 months later...
  • 7 months later...

با سلام ... من این ماژول رو از یکی از سایت های متفرقه خریداری کردم و راضیم . آدرس خرید ماژول:

http://www.prestastore.ir/prestashop-modules/3-category-features.html

مطالب قبلی این پست ویرایش شد و حذف شد ... اما اگر باز هم پیگیر هستید مدرک هم ارائه میدم

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

دوست گرامی، روی چه حسابی میگید سایت متفرقه؟

دومی سایت فعالی بودیم و هستیم که تو زمینه پرستاشاپ خدمات تخصصی ارائه میکردیم

در مورد کدوم پشتیبانی صحبت میکنید که افتضاح هست و بابت پشتیبانی هزینه دریافت میکنیم؟ لطفاً بیشتر توضیح بدین

این ماژول استایل پیشفرض برای قالب دیفالت داره و حتی رو قالب دیفالت هم به خوبی کار میکنه منظورتون رو از قالب های 450 هزار تومن به پایین متوجه نمیشم

لطفاً در خصوص مواردی که گفتید پاسخ گو باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز ، ماژولها همگی روی قالب دیفالت استایل میخورند و سازگاری با سایر قالبها شامل هزینه خواهد بود و کاملا طبیعی است.

مشکلات عملکردی ماژولها باید توسط طراح برطرف شوند و جزء پشتیبانی رایگان هستند ولی ظاهر ماژول ربطی به طراح ماژول نداره.

سایت پرستااستور ، همکار نزدیک ما و کاملا مورد تائید هستند. اگه مدرکی در رابطه با عدم پشتیبانی دارید ارائه کنید وگرنه پستتون پاکسازی میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

کاربر www.shopliks.ir در صورتی که مدارکی دارید ارائه بدید در غیر این صورت پست شما حذف خواهد شد و براتون محرومیت در نظر گرفته میشه

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

دوست عزیز قرار نیست اسکریپتهای اوپن سورس تمام امکانات رو رایگان داشته باشند . در این صورت اصلا توجیهی برای ادامه کار وجود نخواهد داشت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...