رفتن به مطلب

ماژول گوگل آنالیتیک برای پرستاشاپ 1.5 و 1.4

پست های پیشنهاد شده

با سلام به تمام دوستان پرستاشاپی

با توجه به اینکه این ماژول توی نسخه 1.4 پرستاشاپ بصورت پیش فرض وجود داره اما توی نسخه 1.5 وجود نداره امروز این ماژول رو برای دوستانی که پرستاشاپ 1.5 دارند و نیاز به این ماژول دارند قرار دادم . این ماژول در نسخه های 1.6 به صورت پیش فرض وجود دارد.

post-2934-1437301949528_thumb.jpg

سیستم Google Analytics یکی از بهترین سیستم مدیریت آمار سایت هست اما همیشه کاربران برای اضافه کردن در قالب های مختلف مشکل دارند . با استفاده از این ماژول می تونید به سادگی کد گوگل انالیتیک را به پرستاشاپ خود اضافه کنید .

بعد از افزودن سایت خود در حساب گوگل آنالیتیک یک شماره ID منحصر به فرد برای سایت شما تولید میشه که برای متصل کردن سایت به این حساب آنالیتیک از این ماژول استفاده میشه و اون شماره ID رو در پیکربندی این ماژول باید وارد کنید .

موفق باشید !

ganalytics.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...
  • 11 months later...

عزیز دل. انجمن فارسی هست خب شما هم فارسی بنویسید . فکر کنم تو قوانین انجمن هم باشه . البته فکر کنم .اگر نباشه باید اضافه بشه. دو خطشو خوندم احساس آدم آهنی بودن بهم دست داد.

لینک به دیدگاه

ورژن پرستا که داریم ۱.۴.۶.۲

مدول گوگل انلیتیک و۲.۰.۶ نصب کردیم، اما به محض فعال کردنش رو سایت پیغام فتل ارور میده

Fatal error: Call to undefined method Smarty::getTemplateVars() in

/home/AAAAA/public_html/

modules/ganalytics/ganalytics.php on line 312

مدول رو ریموو کردم، این مدول و۱.۶ که گذشتین اینجا رو نصب کردم، باز هم یه ارور دیگه میده

Fatal error: Smarty error: [in

/home/aaaaa/public_html/

modules/ganalytics/views/templates/hook/header.tpl

line 26]: syntax error: unrecognized tag: 'id':

'{$trans.id|escape:'htmlall':'UTF-8' (Smarty_Compiler.class.php, line

446) in /home/aaaaaa/public_html/tools/smarty_v2/Smarty.class.php on

line 1095

چیکار باید کرد؟ مشکل کجاست؟

پ.س.: درضمن واسه ماها که اینور دنیا فارسی کیبورد نداریم سخته ، مجبوریم مثل بهنویس کنورتر استفاده کنیم. فینگلیش چه اشکالی‌ داره؟

لینک به دیدگاه

ابتدا عرض کنم که طبق قوانین انجمن تایپ فارسی در انجمن و بازارچه اجباری هست. زبان رسمی ایران فارسی هست و 99.99% کاربران این انجمن داخل ایران هستند که خوانایی فارسی براشون راحت تر هست

بگذریم، نسخه 1.4 دیگه کلا پشتیبانی نداره. پیشنهاد میکنم به نسخه 1.6 ارتقا بدید و از امکاناتش لذت ببرید. با انتشار نسخه 1.7 پشتیبانی نسخه 1.5 هم قطع خواهد شد

ماژول های نسخه 1.6 به هیچ وجه روی نسخه 1.4 جواب نمیدن (اما برعکسش ممکنه در برخی مواقع صدق کنه)

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

آقا من این ماژول رو نصب کردم حالا باید چی کار کنم ؟؟؟ میشه دقیق تر توضیح بدبد

تو قسمت پیکربندی این ماژول فقط یه نام کاربری می خواد که !!!

خب بعدش باید چی کار کنم ؟؟؟ از توضیحات پایین که هیچی سر در نیاوردم

لطفا راهنمایی کنید ...

اصلا کار این ماژول چی هست ؟؟؟ به چه دردی میخوره ؟؟؟ تو رتبه سایت در گوگل تاثیر داره؟؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...