رفتن به مطلب

ماژول بانک سامان (پرستا 1.4.4.1) - آزمایشی

پست های پیشنهاد شده

ايا فرموديد در سيستم هاي ديگه روي يك هاست هستند يا نه؟

بايد اي پي جديد هاست رو به بانك اعلام كنيد

خطا تنها به همين دليله كه يا مرچند و .. درست نيست يا براي بانك شناخته شده نيستيد ك ههمو اي پي هست احتمالا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 weeks later...

ببخشید یک سوال نیز از حضورتون داشتم

من ماژول درگاه بانک سامان را بارگذاری می کنم و پیام موفق میدهد ولی در قسمت ماژول های پرداخت مشاهده نمی شود و در پوشه ماژول نیز قابل مشاهده است.

ورژن پرستا 1.4.9.0 است اگر به خاطر ورژن است نمی شه کاری کرد؟

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

ببخشيد اين موضوع به كجا رسيد.بالاخره اين ماژول درست شد؟

من اين ماژول رو روي پرستاشاپ 1.4.6.2 نصب كردم.درست كار ميكنه و پرداخت هم ميكنه.اما وقتي برميگرده به فروشگاه ، ارروري نميده ، محصول ثبت نميشه ، پرداخت ثبت نميشه و سبد خريد هم خالي نميشه.

بعد مدتي هم مبلغ برميگرده به كارت خريدار.

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

لینک به دیدگاه

كلا سامان به دليل اينكه تنها بانكيه كه در كل كشور بابت اين خدماتش سود دريافت مي كنه (بر خلاف تمامي بانك هاي ايران) ديگه به سمتش نميرن و ماژول هاشم به دليل عدم استقبال كاربران و ... به روز نميشه

ولي در كل اين مشكل رو بايد به نويسنده ماژول ارجاع بديد

razavi_m

فكر كنم كاربر بالا جناب رضوي نويسندش باشن

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

به یک مشکل غیرعادی برخوردم. من فروشگاه رو از 1.3 به 1.4 ارتقاء دادم، اما قبلش ماژول بانک سامان رو غیر فعال کردم. عملیات ارتقاء درست انجام شد ولی یک مشکل دارم که وقتی ماژول بانک سامان رو چه دستی چه از پنل مدیریت آپلود می‌کنم، برگه ماژول‌ها کلا دیگر باز نمی‌شود و وقتی پوشه ماژول سامان رو حذف می‌کنم، درست می‌شه!!!

لطفا راهنمایی‌ام کنید.

لینک به دیدگاه

هیچ اروری نمیده، فقط صفحه تا نیمه باز می‌شه. برای اینکه مطمئن بشم، یک نسخه خام فروشگاه رو روی لوکال نصب کردم و پس از نصب این ماژول، بازهم به همین مشکل برخوردم. یعنی روی تب ماژول که کلیک می‌کنم، صفحه تا نیمه باز می‌شه. ماژول هم همینطوری که توی همین تاپیک در موردش بحث شده برای نسخه 1.4 هست.

لینک به دیدگاه

مشخصه دوست عزیز

ماژول با نسخه شما 1.4.9 احتمالا سازگار نیست و احتمالا برای نسخه 1.3 نوشته شده بود

یا باید نسخه به روز رو بگیرید و یا بدید براتون بنویسن

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام خسته نباشید میخواستم ببینم واسه پرستاشاپ جدید ماژول سامان نوشته نشده ؟؟ ممنون میشم بگین کی نوشته میشه یا هزینه ای هست یا نه ؟

لینک به دیدگاه

خسته نباشید دوستان عزیز

مشکلاتی که ما داریم تو این ماژول اصلاح میکنیم ازاین قراره

اول اینکه nsoapبا php4 نوشته شده که در php 5.3 deprecated شده و در حال اصلاح است

دومین مشکلی که دوستان دارن اینه که ماژول فاقد کنترلر هست و با echo داره پیغام میده که اینم داره اصلاح میشه

سومین مشکل اینه که RefNum یک کاراکتر بین 30-50کاراکتره که جدیدا وب سرویس بانک سامان این تغییرات رو داده اینم در حال اصلاح دیتابیس و کد هست نسخه رو بعد اتمام میذاریم مدیران انجمن چک می کنن و این پروژه به اتمام می رسه البته برای 1.5 هم داره نوشته میشه که با نسخه اینده 1.6 هم سازگار باشه همین طور که میدونید پرستا شاپ چون میدونست با جهش از 1.4 به 1.6 مثل جوملا به شکست میخوره یه ورژن 1.5 رو داره که به کد ها دقت کنید یه سری تابع برای تطابق 1.4 به 1.5 نوشته شده ولی همه اونها تو توضیحاتش نوشته شده deprecated و نوشته شده تو نسخه 1.6 حذف میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از توضیحاتتون مشخص نیست چه زمانی واسه 1.5 ماژول سامان میاد آخه فروشگاه من واسه همین ماژول تعطیل هست ممنون میشم بگین حدودا چه زمان واسه دانلود آماده مییاشد ممنون

لینک به دیدگاه

برای 1.4 تقریبا تموم شده بعد از قرار گیری 1.4 چون میخوایم ماژول تا جایی که میشه از قوانین 1.5 و نسخه اینده 1.6 پیروی کنه 2-3 روز اگه خدا بخواد آماده میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...