رفتن به مطلب

مشکل نمایش ندادن تمامی ویژگی ها در جستجوی لایه ای

mjafari27

پست های پیشنهاد شده

سلام

توی قسمت مدیریت من تمامی ویژگی های لپ تاپ را نمایش نمیدهد تا من بتوانم انها را به جستجوی لایه ای اضافه کنم

مثلا 30 ویژگی از لپ تاپ دارم و فقط 5 تا از ان ویژگی ها را نمایش میدهد و میتوانم به جستجوی لایه ایم اضافه کنم

چطور میتونم این مشکل را حل کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب جوابش خیلی سادس :)

شما فقط برای 5 ویژگی مقدارهای از پیش تعیین شده ساخته اید .

یعنی مثلا وزن لپ تاپ رو ساختین اما برای این وزن مقداری تعیین نکرده اید ( یعنی مقدار از پیش تعیین شده )

یه دلیل دیگه هم این میتونه باشه که فقط از این 5 تا ویژگی تو محصولاتتون استفاده کرده این . یعنی اگه ویژگی مورد استفاده قرار نگرفته باشه توسط هیچ محصولی ، در این ماژول نمایش داده نخواهد شد .

لینک به دیدگاه

سلام

جوابش هیچکدوم نیست

اول اینکه خیلی از ویژگی های دیگر هست که مقدار اولیه ندارند ولی هستند و میشه به جستجو اضافه کرد.(امتحان کردم)

دوم اینکه مخفی کردن ویژگی هایی که استفاده نشده فقط در قسمت کاربر سایت است من توی قسمت مدیریت سایت هستم

لینک به دیدگاه

امتحان کردین ؟ چنین چیزی غیر ممکنه . چند ساله داریم با این کار میکنیم ! خوب دوست عزیز ، اگه اینطوری نیست ، پس شما حتما از ما وارد تر هستین دیگه !! ، راه حل رو بگین ما هم استفاده کنیم . ضمنا یک دوستی نمیگفت ، یک بیسوادی میگفت که مشکل از ترجمه هست .

جوابش همونی بود که عرض کردم خدمتتون : هر ویژگی که مقدارهای اولیه داده نشه ، تو این ماژول نشون داده نمیشه ، چه در بخش مدیریت و چه در بخش کاربری . منظور از مقدار اولیه اینه که مثلا تعیین میکنید برای نوع سی پی یو :

core i3

core i5

و موقع افزودن محصول به جای نوشتن ویژگی ، از لیست کشویی ، انتخاب میکنید نوع ویژگی رو . چنین ویژگی هایی تو ماژول ظاهر میشن و بقیه نه .

ضمنا تو بخش کاربری قالب دیفالت رو هم ببینید و تست کنید ، قالبتون کم مشکل هم نداره .

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان

بله حرف بهمن جان درست بود

البته حرف من هم اشتباه نبود چون دوتا از ویژگی هام هم مقدار پیش فرض نداشتند ولی توی جستجو نمایش داده میشد به همین خاطر من گفتم امتحان کردم

ان قسمت ترجمه هم اشتباه شد مربوط به یک مشکل دیگه بود اشتباها اینجا نوشتم. اصلاح کردم. ببخشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...