رفتن به مطلب

ایجاد دکمه های اضافه کردن و کم کردن محصول در سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخام به سبد خرید 2 تا دکمه جدید اضافه کنم .

دکمه اضافه کردن تعداد و کم کردن تعداد محصولات

دکمه اضافه کردن رو نوشتم اما دکمه کم کردن مونده !

از دوستان کسی هست که بتونه کمک کنه ؟!

post-737-14373017442842_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب که اینطور باشه !

دوستان می دونن که هر ماژول پرستاشاپ در حال کلی یک فایل tpl و یک فایل php داره

در اینجا یک فایل دیگه هم هست که بیشتر کارها تو اون انجام میشه اون فایل هم اسمش اینه ajax-cart.js

در هر حال واسه ایجاد دکمه اضافه کردن تعداد محصولات فقط کافیه کد زیر رو تو فایل tpl اون جایی که دوست دارین قرار میدیدن .

کد بالا یک نمونه از کدی هستش که واسه افزودن تعداد محصولات استفاده میشه !

فکر کنم واسه شروع خوب بود !

لینک به دیدگاه

البته که کار میکنه !

اینک کد حذف محصول از سبد خرید هست . (این کد پیش فرض تو سیستم وجود دارد .)

{if !isset($customizedDatas.$productId.$productAttributeId)} {/if} 

دوستان اگه می تونن واسه دکمه کم کردن تعداد محصولات( منها) کمک کنند یا اگه می شناسن کسی رو اینجا معرفی کنند .

لینک به دیدگاه

البته به این راحتی هایی که شما میگین نیست همون طور که گفتین بسیاری از کارا تو فایل ajax-cart.js انجام میشه و کلی فایل رو بایست اونجا ویرایش کرد,این کدی که در حال حاضر قرار دادین کامل نیست یعنی فقط با این کد کاری نمیشه کرد شما یه بار محصولی رو به سبد اضافه کن میبینی که چیزی به اسم اضافه کردن به سبد اضافه نشده بعد از یک بار رفرش سایت این گزینه پیدا میشه,که جالب نیست.

اگه وقت اجازه بده حتما نسخه کامل رو براتون آماده میکنم

لینک به دیدگاه

حق با شما است کار ، کاره آسونی نیست قبول دارم ولی سخت هم نیست .

یکم زمان می خواد و آشنایی خوب با سیستم پرستا.

من که نمونه سبد خریدی به این صورت تو نت ندیدم اگه کسی دیده آدرس بده که ما هم استفاده کنیم .

حق با شماست 2 تا کد بالا نیاز به refresh دارن اما کار رو درست انجام میدن .

واسه ایجاد دکمه ها به صورت آزاکس بر روی سبد خرید من از نمونه کد خودش واسه حذف محصول استفاده کردم ولی جواب نداد . اینم کدش :

این کد ها تو فایل ajax-cart.js هست .

ایجاد دکمه اضافه کردن تعداد محصولات بصورت آژاکس

content += '

';						

اینم کدی که تو سیستم وجود داره واسه حذف محصولات بصورت آژاکس

content += '

';						

از دوستانی که می تونن کمک کنن - کمک کنن بهونه نیارن که بگن وقت نیست و باشه واسه بعدا و از این چیزا !

اگه کسی از دوستان هست که می تونه این ماژول رو بنویسه اینجا اطلاع بده که من بتونم باهاش تماس بگبرم .

ممنون از پاسخ های دوستان

لینک به دیدگاه

[justify]ببخشید که یکم دیر شد.ولی آمادش کردم!امیدوارم که راضی باشید.

ماژول قیلی پرستا رو پاک کنید و این ماژول رو نصب کنید.فقط مشکلی که داره در قسمت سایر ماژول ها قرار میگیره که فکر نکنم کسی باهاش مشکلی داشته باشه.

عکس زیر نمای کلی رو نشون میده.

post-77-14373017478218_thumb.png

قایل زیر را در مسیر your site\themes\your theme\css\modules\blockcart جایگزین کنید.

blockcart.zip

از لینک زیر هم ماژول رو دانلود کنید.

blockcart-m.zip

[/justify]

لینک به دیدگاه

من در جريان اين سربرگ نبودم

اين ماژول رو شما توليد كرديد حميد جان؟

چون من اينو براي نسخه 1.3 براي يه سال پيش ديده بودم و زودتر تقديم مي كردم

اين همونه يا شما نوشتيد؟

لینک به دیدگاه

با تشکر از حمید عزیز بابت زحمتشون .

نمونه این ماژول رو من قبلا دیده بودم که اون هم بصورت ایجکس نبود مثل این ماژولی که گذاشتین .

ولی اگه ایجکس نباشه فرقش چیه یا شما صفحه رو refresh می کنی (مثل کدی که من بالا گذاشتم ) یا با کلیک روی یک دکمه صفحه refresh میشه ( مثل ماژولی که آقا حمید گذاشته) .

در کل بازم ممنون از حمید عزیز

من کد اضافه کردن تعداد محصولات بصورت ایجکس رو نوشتم .

کد کم کردن بصورت ایجکس مونده .اگه دوستان کمک کنن که این رو هم بنویسم ماژول خوبی میشه .

اینم کد :

content += '';					     

لینک به دیدگاه

چرا کار میکنه و ایجکس هست .

مراحل رو یکبار کامل توضیح می دم .

بعد از نصب ماژول گذاشته شده در بالا ابتدا فایل ajax-cart.js رو با فایل موجود در

your site\modules\blockcart جایگزین کنید . این کار باعث می شود تا بصورت ایجکس دکمه افزایش تعداد اضافه شود .

اما اگر یک بار صفحه refresh شود . دکمه افزایش تعداد از جایی دیگر فراخوانی می شود . برای این که این کد هم بصورت ایجکس اجرا شود فایل blockcart.tpl رو با فایل موجود در مسیر your site\modules\blockcart جایگزین نمایید .

توجه : اگر احیانا کار نکرد به خاطر این است که روی سیستم شما پرستا فایل هایش رو cache کرده . کش رو پاک کنید درست می شود .

یک راه حل دیگه هم این هست که ماژول رو پاک کرده و اول فایل ها را جایگزین نمایید بعد دوباره ماژول رو نصب کنید .

این کد رو هم تو فایل global .css در مسیر your site\themes\your theme\css\ کپی کنید .

.addicon {	margin: 5px 0px 2px 2px;	height: 9px;	width: 14px;	cursor:pointer;	background-image: url('../img/icon/quantity_up.gif');}

blockcart.zip

لینک به دیدگاه

نیازی به تغییر کلاس نبود. می تونستید از همون کلاس ajax_cart_quantity_up استفاده کنید که عکس رو خودش لود کنه.

شما به جای add از qty به صورت مستقیم استفاده کردی. این کار برای اضافه کردن جواب میده اما برای کم کردن خیر چون qty در تابع اصلی در cart نمیتونه منفی باشه. باید از همون شیوه add استفاده کنید تا بتنونید با استفاده از op=up یا down کم یا زیاد کنید.

برای من عجیب اینجاست که دکمه حذف در همه صفحات به درستی کار میکنه اما همون روش رو در دو فابل برای اضافه و کم کردن به کار میبرم دیگه ای جکس نیست. عجیب تر اینه که کدی که شما نوشتی هم ای جکس میشه اما اینی که من مینویسم نمیشه.

لینک به دیدگاه

هم میتونه بد باشه و هم خوب !

که از روش های متعددی به جواب رسید ولی اگر دوستان یک فکری به حال این دکمه کم کردن تعداد محصولات بصورت ایجکس بکنند فکر کنم

ماژول خوب و پر طرفداری بشه .

Danoosh جان حرف شما هم درست بابت تغییر کلاس . پیشنهاد می کنم دوستان یه نگاهی به فایل

your site\themes\your theme\js\cart-summary.js\ بیاندازند بد نیست . داخل این فایل اومده تابع های کم کردن ، اضافه کردن و حذف محصولات رو نوشته که تو خلاصه سبد خرید استفاده میشه . من از تابع کم کردنش بصورت ایجکس واسه سبد خرید استفاده

کردم و جواب داد . (بعد از رفرش کردن درست می شود ) اما اینکه بصورت ایجکس اضافه بشه و بتونه محصولات رو کم کنه هنوز نتونستم .

لینک به دیدگاه

من هم امیدوارم که این ماژول منتشر بشه !

ولی حتما قرار نیست که کسی به تنهایی اون رو منتشر کنه . الان فقط دکمه کم کردن تعداد محصولات مونده که اونم فقط ایجکس نیست.

اگر یک ذره دوستان راهنمایی و کمک بکنند اون دکمه هم نوشته میشه و ماژول کامل تری به ماژول های رایگان پرستاشاپ اضافه میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...