رفتن به مطلب

پرداخت امن پاسارگاد (پی‌پاد) برای 1.3 و 1.4 [رایگان]

پست های پیشنهاد شده

سلام

PayPaad Terminal Code كد ترمينال هست كه در بخش اكانت سايت پرداخت امن پاسارگاد بخش مشخصات فني به شما اختصاص داده شده كه در فروشگاه شما در صفحه مديريت ماژول پرداخت امن وارد ميشه

و آي پي سرور هاستي كه داري ازش استفاده مي كني را بايد در بخش مديريت اكانتت در سايت پرداخت امن پاسارگاد تنظيم كني وگرنه پرداخت انجام نميشه و حتي شايد اصلاً نتوني به صفحه پرداخت وارد بشي.

ای پی رو چند باید تنظیم کنم؟

من همش رو 1 گذاشتم :D فکر کنم اشتباه زذم درسته؟

ویرایش:

ای پی سایتم رو از cmd پیدا کردم و تو ای پی ترمینال هم وارد کردم

ولی باز ایراد میگیره

با آقای اخوند زاده هم تماس گرفتم گفت این کار هارو انجام بده درست میشه انجام دادم درست نشد :(

دوستان 5تا عکس گذاشتم کل قضایا مشخصه

ممنون میشم نگاهی بندازید بهشون و بگید مشکل از کجاست؟

خیلی ممنون

البته آي پي سرور هاست رو بايد وارد كني نه آي پي سايت رو !!!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باز همون IP رو داد که CMD میداد

دوستان پرداخت بانک دیگه ای هست که آسون باشه دنگ و فنگ هم نداشته باشه؟(پارسیان که چک میخواد پاسارگاد هم نمیشه )

لینک به دیدگاه

بهترين بانك براي پرداخت آنلاين بانك ملت هست . اما بالاخره از هر بانكي كه استفاده كني بالاخره بايد آي پي هاست سرورت را بدي . آدرس آي پي سرور را هم اگر از پشتيباني هاستت بخواي برات ميده هم اينكه در كنترل پنل هاستت قابل دسترسي و قابل مشاهده است.

لینک به دیدگاه

بهترين بانك براي پرداخت آنلاين بانك ملت هست . اما بالاخره از هر بانكي كه استفاده كني بالاخره بايد آي پي هاست سرورت را بدي . آدرس آي پي سرور را هم اگر از پشتيباني هاستت بخواي برات ميده هم اينكه در كنترل پنل هاستت قابل دسترسي و قابل مشاهده است.

از تو Cpanel چجوری پیداش کنم؟

دوستان مرسی که همچنان جواب مارو میدید

لینک به دیدگاه

وقتي كه وارد مديريت cpanel شدي سمت راست در ستوني كه عنوانش Account Information هست در يكي از رديفها نوشته Server IP: و در مقابلش آي پي سرور شما رو نوشته

ياعلي

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام دوستان بعد از کلی بدبختی که سایتم درست شد خود به خود وضعیت پرداخت امن هم عوض شد

اینبار وقتی پرداخت رو میزنی

میگه لطفا چند لحظه صبر کنید (پاین این جمله مینیویسه signature error )

بعد به سایت https://paypaad.bankpasargad.com میره و میگه خطایی رخ داده است

مشکل کجاست؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دوست عزيز در مديريت پرستا شاپ بخش ماژول ها و ماژول پرداخت و بانك پاسارگاد يك TEXTBOX هست فكر ميكنم رديف سوم كه شما مي بايستي در آنجا آدرس كليد خصوصي با فرمت PEM كه از سايت بانك پاسارگاد گرفته ايد و در هاستتان آپلود كرده ايد را در آن تكست باكس مي نويسيد و مشكل شما صد در صد حل ميشود البته بايد به 2 نكته توجه كنيد:

1. اولاً حتماً فايل كليد خصوصي را در ROOT سايت اگر پرستا را در ريشه اصلي نصب كرده ايد و اگر در پوشه ديگري نصب كرده ايد در همان پوشه آپلود كنيد و آدرس دقيق را در تكست باكس بنويسيد

2. دومادر هنگام نوشتن آدرس حتماً بايد آدرس شما داراي http://www. باشد به عنوان مثال:

http://www.yoursite.com/privatekey.pem

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

فکر کنم حامل رو تنظیم نکردی

برو قسمت حمل و نقل تعیین کن

چه چیزی رو دقیقا باید تنظیم کنم؟

فکر کنم حامل رو تنظیم نکردی

برو قسمت حمل و نقل تعیین کن

چه چیزی رو دقیقا باید تنظیم کنم؟

بله دقیقا مشکل از حامل ها بود که با سرچی که در سایت داشتم درست شد . اما الان ارور امضا رو داره که اونم باید بررسی کنم مرسی

یافتم ! دوستان اگر با فایل هایی که از بانک گرفتن مشکل دارن کافی است در داخل خود فولدر ماژول کپی بشه

prestashop/modules/paypaad

آدرس هم نمی خواد در تنظیمات ماژول بدیم فقط اسمش رو بیان کنید.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام وخسته نباشید ...

تو کادر سوم دقیقا باید چی بزاریم؟؟؟

بعدا سایت پرداخت امن پاسارگار یه امضای خصوصی میده که دوتا فایل توشه یکیش پروتوکله یکیش سمپل اینارو باید چه کنیم؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید

لینک به دیدگاه

در داخل كادر سوم فقط بايد آدرس كليد خصوصي كه فايلي با فرمت pem هست را بنويسيد و فايل مذكور را در روت هاست خود آپلود كنيد فايل هاي ديگه اي كه بانك ميده به دردتان نمي خورد به خاطر اينكه ماژول پرداخت امن رايگان براي پرستا شاپ موجود هست . ضمناً در سايت پي پاد بخش توسعه دهندگان ماژول هاي زيادي براي فروشگاه ساز هايي نظير اوپن كارت و توماتو شاپ و پرستا و سبد خريد و ... نوشته شده كه فقط و فقط ماژول پرستا شاپ به خوبي كار ميكنه و هيچ مشكلي نداره فقط حتماً بايد واحد پولي اش را بر روي تومان تنظيم كنيد و يك دعا براي سلامتي برنامه نويس ماژول و عزيزان زحمت كش پرستاشاپ بكنيد و از ماژول پرداخت امن پاسارگاد نهايت لذت را ببريد.

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون ....

منظور از ادرس رو متوجه نمیشم...

من فایل کلید خصوی رو تو پاپلیک اپلود کردم وادرسش رو گذاشتم تو کادر سوم مازول پرداخت...

من همه مراحل رو انجام دادم فقط مونده همین قسمت

خود شرکت امن پاسارگاد هم کمکی نتونست بکنه ...

ممنون میشم با مثال واضح توضیح بدید من همه کامنت های این پست رو خوندم همه کارا هم انجام دادم اما نشد...

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

یه سوال تو قسمت آی پی ترمینال من یه ای پی همینجوری دادم موقع ثبت نام که الان همون هستش و کد ترمینال هم با توجه به اون داده ... میتونه مشکل از اون باشه چون من همه قسمتهارو درست انجام دادم با نویسنده ماژول هم تماس گرفتم گفتن این کارارو بکن منم انجام دادم

لینک به دیدگاه

نه مشكل از آي پي كه داده ايد نيست و نمي تونه باشه چون مرچنت شما بر اساس آي پي به شما داده نشده

اما !

در بخش تنظيم آي پي كه در بخش مديريت اكانت شما در سايت پي پاد هست حتماً بايد همانطور كه admin عزيز فرمودند آي پي را از سرويس دهنده هاستتون بگيريد و در بخش مربوطه تايپ و ذخيره كنيد

و همچنين آدرسي كه در بخش سوم ماژول گفتم بنويسيد بايد به شكل ذيل باشد

www.yoursite.com/privatekey.pem

كه به جاي yoursite.com آدرس سايت خودتان را وارد مي كنيد

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

اما مشکل اینه که پرداخت امن پاسارگاد رو در بخش پرداخت نشون نمی ده اصلا؟

سلام

من ماژول رو نصب کردم وقتی میخواد به بانک وصل بشه sigature error خط امضاء میده این مشکل رو چه جوری حل میشه

لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون

نکات:

بعد از نصب این ماژول در قسمت مدیریت » پرداخت، واحد پول ماژول را تومان علامت گذاری کنید.

در صورت برخورد با مشکلات احتمالی در پرداخت می‌توانید در همین تاپیک مطرح کنید و یا با سازنده آن تماس بگیری.

تلفن 09381532600 ' date='03614459184

آي دي ياهو مسنجر : [email protected]

آقای مرتضی آخوند زاده

[/quote']

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

از آنجائیکه برخی از دوستان در نصب و راه اندازی ماژول پرداخت امن پاسارگاد که جدیداً در بین فروشگاه داران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد مشکل داشتند و با توجه به اینکه فروشگاه ساز پرستاشاپ فارسی با توجه به ماژول های پرداخت رایگان و با توجه به امکانات بی نظیری که دارد بهترین گزینه برای ساخت یک فروشگاه قدرتمند با کارائی های متفاوت شده است لذا من یک فایل راهنمای نصب و تنظیم کلی برای این ماژول تهیه کردم و اینجا قرار می دهم تا دوستان عزیز استفاده کنند و ضمناً ماژول پرداخت امن پاسارگاد برای ورژن 1.4 را که 100٪ تست هم شده اینجا پیوست می کنم تا دوستان بتوانند دانلود کرده و استفاده کنند از مدیران محترم پرستا شاپ هم خواهشمندم نسخه موجود در بازار پرستاشاپ که ظاهراً مشکل دارد را با این نسخه که من اینجا قرار دادم جایگزین کنند .

آموزش :

ابتدا ماژول نسخه اصلی پرداخت امن پاسارگاد را از قسمت پائین همین پست دانلود کرده و در بخش ماژول های پرستا شاپ نصب میکنید

سپس در بخش پیکر بندی ماژول در تکست باکس اولی کد مرچنت فروشنده را که از سایت پی پاد گرفته اید را وارد میکنید

در تکست باکس دوم شماره ترمینال را که از سایت پی پاد دریافت کرده اید را می نویسید

از بخش تنظیمات فنی در سایت پی پاد کلید خصوصی را دانلود می کنید و در داخل فایل زیپی که دانلود کرده اید دو فایل با فرمت xml و pem وجود دارد که فایل با فرمت pem را در ریشه هاست خود آپلود می کنید

و در تکست باکس سوم آدرسی فایل کلید خصوصی را می نویسید که فرمت آن باید دقیقاً مانند مثال زیر باشد :

http://www.yoursite.ir/privateKey.pem

و در تکست باکس چهارم تعداد روزهایی را که شما تعهد می کنید طی آن روزها محصول را به دست مشتری برسانید را می نویسید مثلاً 5 و بغیر از عدد هیچ چیز دیگری ننویسید و تنظیمات ماژول را ذخیره کنید

اکنون در بخش مدیریت پرستا شاپ به بخش پرداخت رفته و واحد پول ماژول پاسارگاد را روی تومان بگذارید و در قسمت پائین تیک ماژول پرداخت امن را برای کشور ایران بزنید تا فعال باشد

سپس در همان بخش پرداخت بر روی واحد پول ها کلیک کنید و واحد پول تومان را برای ویرایش باز کنید و قالب را بر روی ( مانند دلار ) قرار دهید سپس اعشار ها را غیر فعال کنید و ایجاد فاصله بین واحد پول و مبلغ را فعال کنید و ذخیره کنید

و تنها کار مهمی که باید به غیر از موارد فوق انجام دهید این است که آی پی سرور هاست خود را در بخش مربوطه در سایت پی پاد وارد کنید و ذخیره کنید توجه داشته باشید که آی پی سرور با آی پی سایت متفاوت است و آی پی سرور را از بخش مدیریت هاست می توانید ملاحظه کنید

اکنون ماژول شما آماده استفاده است.

با تشکر از زحمات دوستان عزیز در پی پاد پاسارگاد و مدیران عزیز پرستاشاپ فارسی . ناصر حیدری.

www.paypaad.ir

www.presta-shop.ir

paypaad.zip

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

در درجه اول، از بابت این انجمن و وقتی که گذاشته میشه و پاسخگو هستین ممنون، خداییش تا الان به جواب همه سوال هام رسیدم.

در مورد این سوالی که دارم مونده بودم مبحث جدید ایجاد کنم یا نه ؟ گفتم چون یه جورایی به همین ماژول وابسته میشه همینجا بپرسم

به صفحه امن پاسارگاد متصل میشم، پول رو پرداخت می کنم. از حسابم هم کم میشه. و وقتی بازگشت به سایت رو میزنم، میاد توی صفحه سایت، نه اروری میده نه پیغامی که عملیات موفق یا نا موفق بوده، بعدش توی رسید های مالی و یا سفارش های من هم چیزی نیست. از موجودی محصول در قسمت مدیریت هم کم نمیکنه.

و پولی واریز نگردیده به حساب معرفی شده به امن پاسارگاد ( البته اینو شک دارم که به همین زودی ریخته بشه، الان تعطیله، فردا می پرسم)

به نظرتون چجوری میتونم درستش کنم؟ مشکل از کجاست؟

چکار کنم که هم اون صفحه بازگشت رو که اطلاعاتی از صحت یا عدم صحت بده، هم اینکه مثل بازارچه توی لیست سفارشات، سفارش های قدیمی باشه،

پیشاپیش ممنون.

( راستی اگر به نظرتون جای این پست اینجا نیست بگین که جابجا کنم )

لینک به دیدگاه

شما از کدام نسخه پرستاشاپ استفاده می کنید . من دقیقاً این مشکل را زمانی که از ماژول بانک پارسیان در پرستاشاپ 1.4.4.1 استفاده می کردم داشتم که با راهنمایی دانوش عزیز متوجه شدم که اصلاحیه PDF را بر روی فروشگاه نصب نکرده ام و بعد از نصب اصلاحیه مشکل کاملاً برطرف شد البته احتمال داره که مشکل شما از جای دیگری باشه اما در کل ماژول پرداخت امن بر روی پرستا شاپ 1.4 به خوبی کار می کنه چون من الان نزدیک به یکسال هست که دارم استفاده می کنم شما محض تست و اطمینان بیشتر ماژولی که من در پست قبلی پیوست کرده ام را دانلود و نصب کنید انشالله که مشکلتان برطرف میشه مبلغ واریزی پرداخت امن پاسارگاد هم معمولاً همان روزی هست که خودتان تعیین می کنید مثلاً من مدت زمان تحویل را سه روز تنظیم کرده ام و دقیقاً روز سوم پول به حسابم واریز میشه حتی اگر روز سوم جمعه باشه.

لینک به دیدگاه

مرسی از بابت پاسخ سریعتون

من از نسخه 1.4.6.2 استفاده می کنم، به ظاهر مشکل همون میتونه باشه، وقتی قسمت PDF میرم کد گذاری نمیبینم، یه جا تو انجمن دیدم که گفته بودن توی نسخه جدید نمیشه ست کرد خودش اتوماتیک فارسی شده، نمی دونم چه جوری فعال کنم، نسخه اصلاح شدهی موجود در انجمن هم ادغام کردم، ولی متاسفانه نشد، حتما من دارم اشتباه میکنم ولی کجا ؟

اینکه از موجودی کم نمیشه، این میتونه از همین PDF باشه؟ با فکر خودم نه، حالا دلیلش چیه نمی دونم ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...