رفتن به مطلب

تغییر دادن عکس ها در ورژن1.6

پست های پیشنهاد شده

با سلام من پرستا شاپ1.6 رو نصب کردم ولی نمیدونم واسه تغییر دادن عکس ها رو قالبی که داره چکار کنم.هر جا میگردم نمبدونم عکس هایی که روش هست رو چه جوری عوض کنم عکس های خودمو بگذارم.مثلا اسلایدر رو در بخش ماژول پیدا کردم عکسا رو اونجا عوض کردم.

ولی اونجا که عکس های ثابت هست رو نمیدونم کجا پیدا کنم که عوضش کنم

ممنون میشم جواب بدید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر منتظرتون عکس های محصولات باشه که مشخصا باید به بخش محصولات برید و تغییر بدید!

در کل اکثر عکسای موجود از بخش محصولات عوض میشه

Sent from my C5303

لینک به دیدگاه

سلام آقا رامتین

یه سوال داشتم ... امکانش هست تو صفحه اصلی سایت کادر عکس محصولات با هم متفاوت باشه ؟؟

مثلا یه کادر 120*120 باشه

و یه کادر دیگه 250*250

میشه این تغییر رو داد ؟ با شخصی سازی میشه اندازه کادرها رو تو صفحه اصلی تغییر داد ؟

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

من نسخه 1606 سری دوم را بتازگی برای سایتم نصب کرده ام. درقسمت ماژول ها بخش پیکربندی قالب وارد می شوم تا عکسهای صفحه اصلی را تغییر دهم. پس از انتخاب عکس جدید و فشار دکمه ذخیره با پیغام خطای زیر مواجه می شوم. من قبلا از هیچ نسخه ای ازا ین نرم افزار استفاده نکرده ام و این اولین نصب من است.

[PrestaShop] Fatal error in module themeconfigurator:

Call to undefined method Tools::purifyHTML()

لینک به دیدگاه

این ماژول در نسخه ۱.۶ نیست. و نباید نصب کنید. برای نصب قالب به تنظیمات » قالب ها برید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

اگر امکان دارد بیشتر توضیح دهید. در این صفحه تنظیمات> قالبها، قالب default bootstrap بطور پیش فرض انتخاب شده است. آیا باید کار خاصی روی آن انجام بدهم؟

لینک به دیدگاه

من نسخه 1606 سری دوم را بتازگی برای سایتم نصب کرده ام. درقسمت ماژول ها بخش پیکربندی قالب وارد می شوم تا عکسهای صفحه اصلی را تغییر دهم. پس از انتخاب عکس جدید و فشار دکمه ذخیره با پیغام خطای زیر مواجه می شوم. من قبلا از هیچ نسخه ای ازا ین نرم افزار استفاده نکرده ام و این اولین نصب من است.

سلام دوست عزیز . این خطا بخاطر بروزرسانی کردن مازول پیکربندی قالب هست به ورژن 1.1.7 و مثل اینکه این ورژن تنها برای نسخه 1.6.0.9 پرستاشاپ هست که هنوز بومی سازی نشده .و روی ورژن های قبلی پرستا خطا میده . و شما چون از نسخه 1.6.0.6 پرستاشاپ موجود در انجمن پرستاشاپ فارسی استفاده میکنید باید فعلا این ماژول را بروزرسانی نمیکردید . والبته الان میتونید از همون بسته نصبی پرستاشاپی که از انجمن دانلود کردید از داخل پوشه module پوشه themeconfigurator را جایگزین پوشه موجود در همین مسیر در هاستتون یا لوکال بکنید . فکر کنم فعلا با این کار مشکلتون حل بشه . البته دقت کنید که دوباره بروزرسانی را نزنید و برای پیکربندی ماژول از فلش کوچکی که کنار گزینه بروزرسانی هست گزینه پیکر بندی را پیدا کنید . امیدوارم مشکلتون اینطور حل بشه
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز . این خطا بخاطر بروزرسانی کردن مازول پیکربندی قالب هست به ورژن 1.1.7 و مثل اینکه این ورژن تنها برای نسخه 1.6.0.9 پرستاشاپ هست که هنوز بومی سازی نشده .و روی ورژن های قبلی پرستا خطا میده . و شما چون از نسخه 1.6.0.6 پرستاشاپ موجود در انجمن پرستاشاپ فارسی استفاده میکنید باید فعلا این ماژول را بروزرسانی نمیکردید . والبته الان میتونید از همون بسته نصبی پرستاشاپی که از انجمن دانلود کردید از داخل پوشه module پوشه themeconfigurator را جایگزین پوشه موجود در همین مسیر در هاستتون یا لوکال بکنید . فکر کنم فعلا با این کار مشکلتون حل بشه . البته دقت کنید که دوباره بروزرسانی را نزنید و برای پیکربندی ماژول از فلش کوچکی که کنار گزینه بروزرسانی هست گزینه پیکر بندی را پیدا کنید . امیدوارم مشکلتون اینطور حل بشه

دوست گرامی سلام. از اینکه من را راهنمایی کردید بسیار سپاسگزارم. راه حل شما مشکل من را حل نمود. آیا پس از نصب این نرم افزار نباید هیچ کدام از ابزارها را بروز رسانی کنم؟ چون الان که بروز رسانی کرده ام شاخه‌هایی که ایجاد کرده ام لینکهای اشتباهی روی آنها قرار می گیرد و با انتخاب هر لینک یک صفحه خطای لینک ناموجود می‌آید. باز هم از کمک شما سپاسگزارم.

لینک به دیدگاه

دوست گرامی سلام. از اینکه من را راهنمایی کردید بسیار سپاسگزارم. راه حل شما مشکل من را حل نمود. آیا پس از نصب این نرم افزار نباید هیچ کدام از ابزارها را بروز رسانی کنم؟ چون الان که بروز رسانی کرده ام شاخه‌هایی که ایجاد کرده ام لینکهای اشتباهی روی آنها قرار می گیرد و با انتخاب هر لینک یک صفحه خطای لینک ناموجود می‌آید. باز هم از کمک شما سپاسگزارم.

خوشحالم مشکل حل شد . در مورد بروزرسانی تا الان که من مشکلی را ندیده بودم و این اولین باز بود که با بروزرسانی ماژول ها در 1.6 مشکل پیش میومد . البته شاید من بهش برخورد نکردم ولی بازم باید مدیران نظر بدند ولی خب چون نسخه 1.6.0.9 مدتی هست توسط سایت اصلی پرستا منتشر شده احتمال بروز چنین مشکلاتی ممکنه باشه , و امیدوارم مدیران پرستاشاپ نسخه های جدید را هم هرچه زودتر بومی سازی کنند .

واما درمورد مشکل شاخه هاتون دقیق متوجه نشدم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...