رفتن به مطلب

دیر لود شدن صفحه اصلی قسمت کاربری

پست های پیشنهاد شده

سلام

صفحه اصلی فروشگاه من در قسمت کاربری به علت حجم بالای تعداد تولید کننده ها و توزیع کننده ها خیلی دیر لود میشه و از حوصله کاربر خارجه!

همون طور که می دونید ماژول های

blockmanufacturer

و

blocksupplier

که در صفحه اول است کلیه تولید کننده ها و توزیع کننده ها را لود می کنه همون اول کاری!

من کلاس های پی اچ پی مربوط به

blockmanufacturer

را هم بررسی کردم ولی چیز خاصی در نیاوردم.

۱- چطوری می شه بهش فهموند که همشو همون اول لود نکنه و در صورتی که کاربر لیست مربوطه را خواست باز کنه لود بشه

۲- یا اینکه اصلا این ماژول از صفحه اول برداشته شه و یک لینک دستی خودم بذارم که در صورتی که کاربر کلیک کرد در صفحه ای این ماژول بهش نمایش داده بشه که همون موقع لود شه؟

۳- یا اینکه تعدادشو محدود کرد که همون اول کار همشو نشون نده

امیدوارم متوجه سئوالم شده باشید و راهنمایی ام کنید

در ضمن من متاسفانه هیچی پی اچ پی بلد نیستم!!!! با زبان های دیگه کدنویسی کردم، برنامه نویسی سر در می یارم ولی...

ممنون می شم بابت راهنمایی تون. فقط لطفا زودددد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سايتتون؟

اگه ماژول گوگل پلاس وان داريد غير فعالش كنيد ببينيد سرعت بيشتر شد؟

يه هفته است درگير مشكلات اينترنت ذغالي و جلوگيري از ssl گوگل هستيم

لینک به دیدگاه

آدرس فروشگاه ما:

http://www.iranketab.biz

حدود ۲۷۲۰۰۰ محصول )کتاب( که دارای ۵۰۰۰۰ تا تولید کننده )نویسنده( و ۱۰۰۰۰ تا توزیع کننده )ناشر( است

البته هنوز تکمیل نشده!

خودتون ببینید لود صفحاتش به علت تعداد زیاد تولید کننده ها و توزیع کننده ها خیلی طول می کشه! و توی همه صفحات هم ماژول تولید کننده ها و توزیع کننده ها نمایش داده می شه!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با این همه تولیدکننده و توزیع کننده که خریدار باید یه 5 دقیقه ای صبر کنه تا همشون بیاد . برای حل این مشکل باید برید تو قسمت تنظیمات ماژول و لیست کشویی رو غیرفعال کنید و تعیین کنید که مثلا 10 تاش رو به صورت متنی نشون بده . کاربر اگه بخواد تولید کننده رو انتخاب کنه به راحتی با کلیک بر روی ناشران میتونه همه تولیدکننده ها رو ببینه

اگه نتونستید پیام خصوصی بدید تا براتون حلش کنم

لینک به دیدگاه

من کاری که گفتید را انجام دادم

ولی اگه برید نگاه کنید بازم خیلی لود صفحه طول می کشه!

چون ما فقط لیست کشویی را نمایش نمی دیم! جایی نمی گیم که لود نشه

فکر می کنم باید توی کلاس های بخش

blockmanufacturer

کلاس

blockmanufacturer.tpl

را تغییر بدم که لود نکنه! ولی متاسفانه پی اچ پی بلد نیستم!

ممنون می شم اگه کسی چیز دیگه ای به ذهنش می رسه بگه...

لینک به دیدگاه

من کاری که گفتید را انجام دادم

ولی اگه برید نگاه کنید بازم خیلی لود صفحه طول می کشه!

چون ما فقط لیست کشویی را نمایش نمی دیم! جایی نمی گیم که لود نشه

فکر می کنم باید توی کلاس های بخش

blockmanufacturer

کلاس

blockmanufacturer.tpl

را تغییر بدم که لود نکنه! ولی متاسفانه پی اچ پی بلد نیستم!

ممنون می شم اگه کسی چیز دیگه ای به ذهنش می رسه بگه...

نه دوست عزیز اصلا مربوط نمیشه به اون . وقتی اون لیست کشویی رو غیرفعال میکنی اصلا اون قسمت لود نمیشه که . من تو فایل tpl نگا کردم لود شدن لیست مشروط به فعال بودنشه . مشکل سایت شما از یه چیز دیگست که باید بررسی بشه . فکر کنم ایراد از هاستتون باشه چون اصلا به درخواستها پاسخی نمیده .

لینک به دیدگاه

سرعت سرورتون بسیار بسیار پایینه. با وب سرویستون صحبت کنید و در صورتی که مشکلتون حل نشد پیشنهاد می کنم به سرور دیگه ای انتقال بدید یا وب سرویستون رو عوض کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

تو بررسی های دوباره ای که انجام دادم به یه مشکل مهم تو این قسمت برخورد کردم . درسته که تو تنظیمات فقط 5 تا رو تنظیم میکنید ولی تو لود شدن به جای بقیه تو کدها یه چندتا فضای خالی میاره که شما حساب کنید 5 *50000 میشه 250000 کاراکتر خالی و فضای سفید تو کدها ایجاد میشه که این یکی از دلایل اصلی سرعت پایین سایت شماست . برای حل این مشکل بهترین پیشنهاد اینه که اصلا بلوک ها رو از فروشگاه حذف کنید و یا به جاش یه عکسی چیزی بذارید که کاربر رو به صفحه تولیدکننده ها راهنمایی کنه . البته راهکارهای دیگری هم وجود داره که باید بیشتر بررسی کنم بهتون میگم

لینک به دیدگاه

تو بررسی های دوباره ای که انجام دادم به یه مشکل مهم تو این قسمت برخورد کردم . درسته که تو تنظیمات فقط 5 تا رو تنظیم میکنید ولی تو لود شدن به جای بقیه تو کدها یه چندتا فضای خالی میاره که شما حساب کنید 5 *50000 میشه 250000 کاراکتر خالی و فضای سفید تو کدها ایجاد میشه که این یکی از دلایل اصلی سرعت پایین سایت شماست . برای حل این مشکل بهترین پیشنهاد اینه که اصلا بلوک ها رو از فروشگاه حذف کنید و یا به جاش یه عکسی چیزی بذارید که کاربر رو به صفحه تولیدکننده ها راهنمایی کنه . البته راهکارهای دیگری هم وجود داره که باید بیشتر بررسی کنم بهتون میگم

همون طور که گفتم من پی اچ پی بلد نیستم!

ممنون می شم اگه کسی بتونه راهنمایی ام کنه که چطوری یه عکس لینکدار توی صفحه اصلی ام ایجاد کنم که کاربر با کلیک روی اون بتونه لیست همه تولیدکننده ها را ببینه

لینک به دیدگاه

شما بلوک تولید کننده ها رو حذف کنید و از ماژول تبلیغات در همه جای سایت برای این منظور استقاده کنید. فکر میکنم راحت ترین کار باشه.

لینک به دیدگاه

سلام

این دیر لود شدن صفحات فروشگاه ما جنبه حیثیتی پیدا کرده

واقعا نمی دونم چیکار کنم!!!

همون طور که توی همین پست گفتم ما حدود ۲۷۲۰۰۰ محصول )کتاب( که دارای ۵۰۰۰۰ تا تولید کننده )نویسنده( و ۱۰۰۰۰ تا توزیع کننده )ناشر( است

آیا کند بودنش به دلیل زیادی محصولاتشه؟

کلا این پرستا شاپ می تونه از نظر قدرت و سرعت این تعداد محصول را ساپورت کنه؟!!!

کسی نیست بتونه راهنمایی ام کنه که مشکل کندی فروشگاهمو حل کنم؟

در ضمن من تنظیمات بلوک یک شروع خوب را کاملا انجام دادم

و کلا از خیر دو تا بلوک تولید کننده و توزیع کننده گذشتم و اونها را هم از صفحه اول برداشتم ولی همچنان فروشگاه خیلیییییییییییی کنده

خواهشا کمک...

لینک به دیدگاه

کلا نه مشکل از زیادی محصوله نه از چیز دیگه .پرستاشاپ میتونه بیشتر از این رو هم ساپورت کنه

هاست شما چی هستش ؟؟ کنترل پنلش چیه ؟؟ ساده هستش یا حرفه ای؟؟!!!!!!!!

کلا هاست شما مشکل داره وقتی که آدرس رو میزنی میره به این آدرس : http://78.39.19.4/fa/ :huh:

اونم بعد از کلی منتظر بودن. :dodgy:

پیشنهاد میکنم اول یه هاست خوب بگیرید و فروشگاهتون رو منتقل کنید . من چندتا هاست خوب سراغ دارم : میهن وب هاست و نگاه روشن پارس

در ضمن پیشنهاد من هاست لینوکس . کنترل پنل دایرکت ادمینه

لینک به دیدگاه

براي هاست كاملا سازگار مي تونيد روي من با قيمت ويژه و پشتيباني حتي فروشگاه شما روي هاست هاي ما حساب ويژه كنيد

ميزباني لينوكس سي پنل با امكانات كاملا سازگار و امنيت عالي :cool:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...