رفتن به مطلب

در دسترس نبودن حامل در نسخه 1.6

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان
محصول و حامل ها رو دقیق تنظیم کردم ولی توی خرید دو مشکل هست یکی اینکه موقع پرداخت این ارور رو می
ده هيچ حاملي براي آدرس "آدرس من" در دسترس نيست.
دوم هم اینکه هزینه ارسال رو رایگان زده در حالیکه رایگان رو غیر فعال کردم
این تاپیک رو به ناچار زدم چون تاپیک هم موضوع بسته شده تمام موارد گفته شده در اون تاپیک رو انجام دادم
http://ipresta.ir/forum/t5227-1-5-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%8A%DA%86-%D8%AD%D8%A7%D9%85%D9%84%D9%8A-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D9%86%D9%8A%D8%B3%D8%AA
برای ماژول پرداخت ها ( بانک ملت و فیش بانکی) کل کشور ها رو مجاز کردم، برای حامل ها هم کل مناطق رو قیمت گذاری کردم بازم می زنه حمل رایگان و حاملی وجود ندارد
ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوستان

محصول و حامل ها رو دقیق تنظیم کردم ولی توی خرید دو مشکل هست یکی اینکه موقع پرداخت این ارور رو می

این تاپیک رو به ناچار زدم چون تاپیک هم موضوع بسته شده تمام موارد گفته شده در اون تاپیک رو انجام دادم

http://ipresta.ir/forum/t5227-1-5-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%8A%DA%86-%D8%AD%D8%A7%D9%85%D9%84%D9%8A-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D9%86%D9%8A%D8%B3%D8%AA

برای ماژول پرداخت ها ( بانک ملت و فیش بانکی) کل کشور ها رو مجاز کردم، برای حامل ها هم کل مناطق رو قیمت گذاری کردم بازم می زنه حمل رایگان و حاملی وجود ندارد

ممنون

با سلام مجدد

یه بار دیگه منطقه آسیا رو تعریف کردم، کشور ایران رو وصل کردم بهش، استانها رو هم وصل کردم به ایران، توی وضعیت استانها و کشور این مسیر اومده

حامل ها رو هم پاک کردم و دوباره تعریف کردم برای آسیا و قیمت گذاری کردم، محدوده خارج از محدوده رو هم غیر فعال کردم چون وزن ها رو تا دو یا سه کیلو تعریف می کنم فقط آخرین وزن رو می زنه و غیر فعال که می کنم باز می زنه حاملی برای این آدرس نیست

راهنمایی کنین مشکل از کجاست

ضمن اینکه ارسال رایگان رو هم غیر فعاله وزن محصولات رو هم چک کردم با وزن حامل ها می خونه

حامل پیشفرض هم پیشتاز گذاشتم و کامپال

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

ممنون

آدرس www.takdad.com

با سلام مجدد

به خاطر گرفتن نماد مجبور شدم دوباره مشکل رو ارسال کنم چون نماد گیر داد با خرید

یه بار دیگه منطقه آسیا رو تعریف کردم، کشور ایران رو وصل کردم بهش، استانها رو هم وصل کردم به ایران، توی وضعیت استانها و کشور این مسیر اومده

حامل ها رو هم پاک کردم و دوباره تعریف کردم برای آسیا و قیمت گذاری کردم، محدوده خارج از محدوده رو هم غیر فعال کردم چون وزن ها رو تا دو یا سه کیلو تعریف می کنم فقط آخرین وزن رو می زنه و غیر فعال که می کنم باز می زنه حاملی برای این آدرس نیست

راهنمایی کنین مشکل از کجاست

ضمن اینکه ارسال رایگان رو هم غیر فعاله وزن محصولات رو هم چک کردم با وزن حامل ها می خونه

حامل پیشفرض هم پیشتاز گذاشتم و کامپال

ممنون

مشکل خاصی نیست

راه حل پ.خ شد

لینک به دیدگاه

مشکل خاصی نیست

راه حل پ.خ شد

وقتی سوالی در انجمن مطرح میشه ، لطفا در انجمن پاسخ بدین تا بقیه هم که مشکل مشابه رو دارن بتونن استفاده کنن . اگر در پیام خصوصی میپرسیدن بله ، اون موقع باید در پیام خصوصی راه حل رو میگفتین .

لینک به دیدگاه

مشکل خاصی نیست

راه حل پ.خ شد

وقتی سوالی در انجمن مطرح میشه ، لطفا در انجمن پاسخ بدین تا بقیه هم که مشکل مشابه رو دارن بتونن استفاده کنن . اگر در پیام خصوصی میپرسیدن بله ، اون موقع باید در پیام خصوصی راه حل رو میگفتین .

سلام

مشکل حامل ها در کل به دو جا مربوط می شه

یکی مربوط به وزن محصول و تعداد محصول هست ( هر دو باید تنظیم شده باشن)

یکی مربوط به اتصال و عدم اتصال یا تعریف حامل برای مناطق هست

من سایت ایشون رو دیدم که بعضی محصولات هزینه ارسال حساب می شه بعضی نمی شه، پس اینجا مشکل مربوط به اتصال به مناطق نیست، چون نباید هیچ محصولی با هزینه پستی حساب بشه

از طرفی چون پرستاشاپ ماژولار هست، اون محصولاتی که هزینه حساب می شد نظر خریدار داشت و بقیه نداشت، احتمال دادم ماژول نقد و بررسی تاثیر گذاشته روی تعداد یا هزینه! که با یه بار رفرش کردن درست می شه

اما یه مشکل که اکثرا در حامل ها هست مربوط می شه به تنظیم بسیار دقیق وزن،اگر به قیمت های فروش محصولات به دلار نگاه کنین قیمت یه محصول مثلا 10 دلار و 4 سنت هست، و توی تنظیمات حامل ها هم نگاه کنین فرضا برای یه محصول که تعریف کردین 0 تا 50 گرم 5000 تومان، 51 تا 100 گرم 7000 تومان، به تنظیمات حامل بعد از سیو کردن نگاه کنین اینجوری می شه 50.000 گرم، یعنی هزارم گرم هم مهمه پس یا باید موقع تعریف وزن محصول مثلا مقدار رو 52 گرم تعریف کنیم که بیاد توی محدوده وزن دوم 51 تا گرم یا اون هزارم ها رو هم تعریف کنیم که اون اختلاف 50 تا 51 گرم هم بپوشونه

اما این چقدر مهم هست؟ یکی اینکه دیگه وزن محصول با این ترتیب دو مقدار حساب نمی شه، بعضی کاربرا می گن وقتی محصول تو سبد خرید هست این مبلغه وقتی می خوای حساب کنی اون قدر هست( به قیمت هزینه هندلینگ و جابه جایی کاری ندارم، توی شرایط یکسان رو می گم) دوم اینکه خارج از محدوده رو می شه روی خارج از سرویس انتخاب کرد و دیگه وزن محصول 50 گرمی 3 کیلویی که آقای بهنام 007 گفتن اعمال نمی شه

به نظرم این توضیح کفایت می کنه!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من هم همچین مشکلی داشتم. حامل هارو تعریف کردم و تو قسمت "مناطق و هزینه ی ارسال" تیک "All" رو فعال کردم فقط همه چیز درست شد و حامل هارو نمایش میده. من از آخرین آپدیت نسخه 1.6 استفاده میکنم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من هم همچین مشکلی داشتم. حامل هارو تعریف کردم و تو قسمت "مناطق و هزینه ی ارسال" تیک "All" رو فعال کردم فقط همه چیز درست شد و حامل هارو نمایش میده. من از آخرین آپدیت نسخه 1.6 استفاده میکنم.

موفق باشید

مشکلتون حل شد یا هنوز هست؟

چون نشون دادن حامل خالی مهم نبود، درست حساب شدن هزینه پست هم مد نظر بود، که راهنمایی جالبی بود برای من

وزن 70 تا 71 گرم تعریف نکرده بودم، خیلی ساده ولی یه جایی گیر انداخت که ...

لینک به دیدگاه

سلام

فقط این نکته رو بگم که هزارم گرم مهم نیست. پرستاشاپ چون همه حالات رو در نظر گرفته، اون 3تا صفر بعد از ممیز برای زمانیه که شما واحد وزنتون کیلوگرم باشه.

کافیه مراحل گفته شده رو دقیق انجام بدید، هیچ مشکلی بوجود نمیاد. اکثر مشکلات به خاطر بی دقتی در همین مراحله

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

درود

دوستان من هم از آخرین ورژ« پرستاشاپ استفاده میکنم .

حامل هم تنظیم کردم. و به صورت رایگان قرار دادم . منطق asia ؤو هم تنظیم کردم و ایران و استان ها رو هم داخل تنظیمات قرار دادم . ولی هنگام قرار توی مرحله ارسال گیر میکنه و میزنه حامل در دسترس نیست .

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

درود

دوستان من هم از آخرین ورژ« پرستاشاپ استفاده میکنم .

حامل هم تنظیم کردم. و به صورت رایگان قرار دادم . منطق asia ؤو هم تنظیم کردم و ایران و استان ها رو هم داخل تنظیمات قرار دادم . ولی هنگام قرار توی مرحله ارسال گیر میکنه و میزنه حامل در دسترس نیست .

با عرض سلام

من همین مشکل رو داشتم

فعلا با غیر فعال کردن مدیریت پیشرفته موجودی در قسمت تنظیمات/محصول حل شد

دوستان اگه در مورد تداخل این دو قسمت اطلاعاتی دارند اعلام کنند.

با تشکر

دوربین مداربسته هایک ویژن

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام.

مشکلی که من دارم اینه که زمانی که حامل رو تعریف میکنم و هزینه ارسالشو برای هر 100 گرم 5100 تومان تعریف میکنم زمان خرید وقتی تعداد کالا رو افزایش میدم تغییری تو هزینه ارسال ایجاد نمیشه!!!!! چه 10 کالا خرید کنید چه 1دونه همون هزینخ 5100 رو در نظر میگیره!!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

با عرض سلام

من همین مشکل رو داشتم

فعلا با غیر فعال کردن مدیریت پیشرفته موجودی در قسمت تنظیمات/محصول حل شد

دوستان اگه در مورد تداخل این دو قسمت اطلاعاتی دارند اعلام کنند.

با تشکر

دوربین مداربسته هایک ویژن

با سلام

دوستانی که بعد از تنظیم حامل ها طبق راهنمای سایت باز هم مشکل عدم نمایش حامل ها را دارند ممکن هست مشکلشان به دلیل زیر رخ داده باشد.

در صورتی که موجودی پیشرفته فعال باشد باید وارد پیکربندی موجودی پیشرفته شوید و حامل جدیدی که تعریف نمودید را به لیست حامل ها اضافه کنید تا مشکلتان حل شود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...