رفتن به مطلب

چگونگی فیت کردن منو افقی بالا

moghimi

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان
چه جوری می شه منو افقی بالا رو با شاخه هایی که داریم فیت کنیم؟ و اگر کل شاخه هایی که توی تاپ منو هست مثلا 7 تا هست، آخرین شاخه فیت انتهای منو بشه؟
توی انجمن اصلی گفتن یا فونت رو تغییر بدین، که به نظر جالب نیست، یا مکس واید رو پاک کنیم
به نظر شما اینجوری درست می شه؟
گفته مکس واید رو از این کد پاک کنین
#header {
max-width:1200px;
margin:0auto10px;
position: relative;
min-height:180px;
z-index:200;}

اگه به منو افقی نگاه کنین، مشاهده می کنین که شاخه آخر توی منو افقی تا انتهای طول منو نیومده جلو و اونجا تموم نشده
ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این یکم سخته ، باید به صورت درصدی عرض رو تعیین کرد . باید کمی فکر کنم روش

سلام

من از کد نویسی هیچ اطلاعی ندارم! فقط چیزی که به ذهنم می رسه رو می گم

اگه به اندازه هر شاخه مقدار بدین مثلا بگیم هر شاخه یا لینک که توی منو هست 15% یا 20 pix انوقت اسم یه لینک که طولانی هست با اسم لینکی که کوتاهه جور در نمی یاد باز باید اندازه فونت رو دستکاری کرد ولی اگه حالت شناور! به قرار گیری لینک ها توی منو بدیم فکر کنم بهتر بشه، توی قالب جوملا یادمه یه حالت تنظیم شناور داشت که قالب فیت اسکرین می شد ، وقتی هم حالت شناور رو خاموش می کردیم اندازه عادی می شد

لینک به دیدگاه

فکر میکنم اگه یه min-width بدید به هر آیتم تا طولش از یه حدی کمتر نباشه درست بشه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

سلام خدمت آقا دانوش

مسیر مقدار دادن هم لطف می کنین بگین؟

از کدوم فایل اندازه مینی مم رو بدم و چقدر بدم؟

لینک به دیدگاه

این چیزها تجربی هست و باید با css آشنا باشید تا روش های مختلف رو بررسی کنید

چون با موبایل هستم امکان تست ندارم و طبیعتا آدرس هم نمیتونم بدم.

لینک به دیدگاه

این چیزها تجربی هست و باید با css آشنا باشید تا روش های مختلف رو بررسی کنید

چون با موبایل هستم امکان تست ندارم و طبیعتا آدرس هم نمیتونم بدم.

سلام ممنون از پاسختون

آقا دانوش یه خورده با کدها دست و پنجه نرم کردم ( tpl منو افقی رو باید دستکاری کنم تا درست بشه؛ درسته؟

یه سوال کلی هم داشتم توی اکثر css ها نوشته که لطفا از تغییر این فایل خودداری کنید وگرنه آپدیدت پرستاشاپ نمی شه

جریان این نوشته ها چی هست؟ مثلا توی فایل header.tpl

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما مثل اینکه فایل tpl رو با CSS اشتباه گرفتید!فایل tpl فقط قالب و چینش رو تعیین میکنه ولی فایل css فاصله ها و کلا خواص اون قسمت رو تعیین میکنه!

شما برای این مورد نباید با فایل tpl کاری بکنید. شما باید با فایل css این کار رو انجام بدید!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما مثل اینکه فایل tpl رو با CSS اشتباه گرفتید!فایل tpl فقط قالب و چینش رو تعیین میکنه ولی فایل css فاصله ها و کلا خواص اون قسمت رو تعیین میکنه!

شما برای این مورد نباید با فایل tpl کاری بکنید. شما باید با فایل css این کار رو انجام بدید!

ممنون از راهنماییتون

فقط کدوم فایل css و مقدار رو؟

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه شما CCC رو فعال کردید دقیق نفهمیدم کدوم فایل بود ولی احتمالا باید دنبال فایلی به اسم menu باشین و داخلش عبارت .sf-menu رو پیدا کنین

بعد در اون مورد باید مقدار padding رو بیشتر کنین

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

در مورد منوی افقی یک سوال دارم ، دوتا گزینه زیر منوی افقی صفحه اصلی من نمایش داده می شه که نمی دونم چطور باید حذف بشه ، تو تصویر پیوست نشونش دادم.

ممنون می شم راهنمایی کنید.

post-6848-14373020954995_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

برای حذف اون دو گزینه باید به ماژول هاتون برید و ماژول " بخش لینک های دایمی " و یا " بخش لینک ها " را غیر فعال کنید . دقیق یادم نیست کدومشون بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...