رفتن به مطلب

خرید فقط برای یکبار

maya

پست های پیشنهاد شده

من نمیدونم واسه چی میخواین اینکارو بکنید آخه همه دوست دارن مشتری هاشون چندین بار ازشون خرید کنن :D

ولی باید بگم راه حل مناسبی به نظر من نمیرسه .

برای این کار فکر کنم باید تو کدهای فروشگاه و قالبتون دستکاری انجام بشه که اونم فکر نکنم خودتون بتونید انجامش بدید .

من روی این مسئله یکم بیشتر فکر میکنم ، شاید به یک راه حل راحت تر و اساسی تری دست یافتم .

فقط یه سوال اگه میشه بفرمایید واسه چی میخواین این قابلیت رو داشته باشین؟

خبرتون میکنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من دارم از این فروشگاه برای تست آزمون استفاده میکنم. برای همین هم هر کسی که میخواد امتحان بده باید بیاد سوالات رو بخره. نوع سوالات هم جوریه که فقط باید یکبار بخردش و بیشترش بدردش نمیخوره.

لینک به دیدگاه

خوب آخه مایا جان چه نیازی هست که شما مشتری رو محدود کنید! مشتری اگه دیگه نیازی نداشته باشه خودش نمیخره دیگه نیازی نیست شما به یکبار محدودش کنید!

لینک به دیدگاه

تعداد محصول رو بكنيد يك

بعد هر كسي خريد مي كنه و محصول تموم ميشه و وقتي تموم شه بهتون اطلاع مي ده

حالا يا اون محصول رو غير فعال كنيد

و يا تعدادشو زياد كنيد و يوزر طرف رو پاك كنيد

و يا اي پيشو بلاگ كنيد

يه جورايي مسخره هست ولي راه كار عمليش مي تونه اين باشه

لینک به دیدگاه

تعداد محصول بشه یک که فقط یک نفر میتونه خرید کنه!

دوست من شما باید برای هربار که آزمون قرار میدید یک محصول جدید تعریف کنید و محصول قبلی با تموم شدن مدت اعتبارش غیر فعال کنید.

البته به نظر من درسته که یک شخص یک بار آزمون رو دانلود میکنه ولی ممکنه به هردلیلی نیاز باشه دوباره دانلودش کنه و شما می‌تونید به جای محدود کردن مشتری دستش رو باز بذارید تا هرچندبار خواست انلود کنه.

لینک به دیدگاه

بلاک کردن ip خریدار چه نتیجه ای داره غیر از اینکه دستی دستی آدم بازدید کننده ها ی خودش رو کم کنه ،

چند درصد یوزر ها با ip ثابت وارد میشن یا بازدید میکنن ؟؟

پاک کردن یوزر از فحش !@#$@#$ هم بدتره.

گزینه منطقی ترش همون پست هشتمه ، ولی اینجوریکه ایشون میگن نمیشه برای آزمون مدت زمان قائل شد ، البته معلوم نکردن چه مدل آزمونی هست ، ولی شاید یکی بخاد الان آزمون رو بگیره ، یکی سال بعد بیاد بخاد آزمون یک رو بخره .

چه اصراری ما داریم برای اینکه مشتری یا کلن بازدید کننده فقط کاری ما میگیم رو بکنه !

نهایتن مجبوره آزمون دوم رو هم بگیره .

لینک به دیدگاه

نظر منو بخوای که کلا ادم برای عکس دیدن نمیره فوتوشاپ نصب کنه و می ره acd see مثلا نصب می کنه

این همه سیستم ازمون گیری و ... داریم

شما از سیستم فروشگاهی می خوای اونو بسازی خوب نمیشه دیگه

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

خب شما میتونی یه سیستم آزمون گیری نصب کنی بعد یه ساب دومین بزنی و اونجا بخش فروشگاهتو فعال کنی. فکر میکنم این بهترین کار باشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...