رفتن به مطلب

مقایسه کالا ها

پست های پیشنهاد شده

• 4 weeks later...

از ادمین- تنظیمات- محصول ها- مقایسه کالا

مقدار روی 3 هست ولی هیچ گزینه ای برای مقایسه کالاها موجود نیست ، ممکنه از مشکل از قالب باشه ؟ قالب پیشفرض رو استفاده میکنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از ادمین- تنظیمات- محصول ها- مقایسه کالا

مقدار روی 3 هست ولی هیچ گزینه ای برای مقایسه کالاها موجود نیست ، ممکنه از مشکل از قالب باشه ؟ قالب پیشفرض رو استفاده میکنم

قالب پیش فرض این امکان را داره . آدرس سایت را اگر ممکنه ؟!
لینک به دیدگاه

http://ujuz.ir

ممنون از راهنمایی

دوست عزیز سایت شما را مشاهده کردم . البته به سختی چون خیلی دیر لود شد برای من .

ولی قابلیت مقایسه به خوبی در فروشگاه شما فعال هست . فقط کافیست شما به داخل یکی از شاخه ها برید . هنگامی که موس را بروی تصویر کالا ببرید در پایین دکمه سبد خرید گزینه ای به نام افزودن به مقایسه را مشاهده میکنید که کالا را برای افزودن به لیست مقایسه اضافه می کنه و در آخر هم با زدن دکمه سبز رنگ مقایسه در گوشه سمت چپ بالا و پایین لیست کالا ها ، می توانید کالاهای مقایسه شده را مشاهده کنید .

لینک به دیدگاه

http://ujuz.ir

ممنون از راهنمایی

دوست عزیز سایت شما را مشاهده کردم . البته به سختی چون خیلی دیر لود شد برای من .

ولی قابلیت مقایسه به خوبی در فروشگاه شما فعال هست . فقط کافیست شما به داخل یکی از شاخه ها برید . هنگامی که موس را بروی تصویر کالا ببرید در پایین دکمه سبد خرید گزینه ای به نام افزودن به مقایسه را مشاهده میکنید که کالا را برای افزودن به لیست مقایسه اضافه می کنه و در آخر هم با زدن دکمه سبز رنگ مقایسه در گوشه سمت چپ بالا و پایین لیست کالا ها ، می توانید کالاهای مقایسه شده را مشاهده کنید .

خیلی ممنون از پاسخ خوبتون ، نمیشه کاری کرد که مقایسه تو صفحه اول و تو صفحه ( بیشتر ) هم بیاد ؟
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم . کار نشد نداره ولی به طور پیشفرض نه . باید یکم تغییرات براتون بدن دوستان در قالب ویا اینکه قالب را تغییر بدین به قالب هایی که این ویژگی را دارند.

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم . کار نشد نداره ولی به طور پیشفرض نه . باید یکم تغییرات براتون بدن دوستان در قالب ویا اینکه قالب را تغییر بدین به قالب هایی که این ویژگی را دارند.

یه مقدار CSS و HTML میدونم ، برم دنبال کارش ببینم کجاست ، اگه تونستم آموزشش رو هم میزارم اینجا تا دوستان هم استفاده کنن

لینک به دیدگاه

یه مقدار CSS و HTML میدونم ، برم دنبال کارش ببینم کجاست ، اگه تونستم آموزشش رو هم میزارم اینجا تا دوستان هم استفاده کنن

موفق باشید .باعث خوشحالی ماست شما هم از همراهان پرستاشاپی ها باشید.

لینک به دیدگاه

من اینو پیدا کردم و عملی هم کردم ولی اونجوری که باید میشد نشد

http://nemops.com/compare-button-to-product-page/#.VIo8XnuULDc

از حرفه ای ها میتونه کمک کنه ؟ فکر کنم خیلی ها این رو بخوان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...