رفتن به مطلب

memory_limit

dadasalam

پست های پیشنهاد شده

سلام این پرستا این اررور را بهم میده چطوری باید مشکلشو ل کنم؟

بنا به دلایل منع محدودیتی حافظه تمامی ماژول ها نمی توانند بارگذاری شوند. لطفا مقدار memory_limit را در تنظیمات سرور خود بالا ببرید

فک کنم بخاطر همین هست وقتی ماژولای نصب شده را نشون نمیده؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حتما کنترل پنل شما سی پنل هستش . صد درصد :D

من چند تا راه حل پیشنهاد میکنم امیدوارم مفید واقع بشه .

1 - هاست لینوکس با کنترل پنل دایرکت ادمین تهیه کنید . شاید خیلی ها بگن سی پنل بهتر از دایرکت ادمینه و امنیت و امکاناتش بهتره ولی براساس تجربه ای که من دارم تو کار با پرستاشاپ هاست دایرکت ادمین محدودیتهای کمتری نسبت به سی پنل در ترجمه ، و ناسازگاری ماژول ها لااقل تو پرستاشاپ دارد . :cool:

2 - از مسئول هاستتون بخواین محدودیت حافظه رو براتون افزایش بده ( که فکر نکنم بده و اگه هم بده هزینه داره ;) )

3 - من این راه حل رو پیشنهاد میکنم و اونم اینکه هر ماژول اضافی که پرستاشاپ به صورت پیشفرض داره و استفاده نمیکنید رو کلا پاکشون کنید . اینجوری خیلی از مشکلاتتون حل میشه . من میتونم بگم حداقل 20 تا ماژول اضافی هستش و با پاک کردنشون جا برای سایر ماژولها باز میشه

لیست ماژولهایی که بلا استفاده هستند :

authorizeaim

blockpaymentlogo

blockstore

canadapost

cashticket

criteo

dejala

dibs

ebay

ekomi

fianetfraud

fianetsceau

gadsense

gcheckout

hipay

ogone

paypal

paysafecard

prestafraud

reverso

secuvad

treepodia

trustedshops

twenga

vatnumber

لینک به دیدگاه

1 - هاست لینوکس با کنترل پنل دایرکت ادمین تهیه کنید . شاید خیلی ها بگن سی پنل بهتر از دایرکت ادمینه و امنیت و امکاناتش بهتره ولی براساس تجربه ای که من دارم تو کار با پرستاشاپ هاست دایرکت ادمین محدودیتهای کمتری نسبت به سی پنل در ترجمه ، و ناسازگاری ماژول ها لااقل تو پرستاشاپ دارد .

مخالف شدید هستم عزیز

متاسفانه این ناشی میشه از هاست های 20 تومنی و بی در و پیکری که از سی پنل ارایه میشه و مشتری هم به فکر پول کمتره و بعد از خرید با مشکلات عدیده ای روبرو میشه نظیر همین

در حالی که سی پنل سازگار ترین سیستم با سی پنل هست و همچنین امکاناتی که ایجاد می کنه برای مدیر و با هیچ گونه خطایی روبرو نبودم و نشدم

یا می تونید منتقل شید به یه هاست خوب یا روش سوم رو امتحان کنید

لینک به دیدگاه

مخالف شدید هستم عزیز

متاسفانه این ناشی میشه از هاست های 20 تومنی و بی در و پیکری که از سی پنل ارایه میشه و مشتری هم به فکر پول کمتره و بعد از خرید با مشکلات عدیده ای روبرو میشه نظیر همین

در حالی که سی پنل سازگار ترین سیستم با سی پنل هست و همچنین امکاناتی که ایجاد می کنه برای مدیر و با هیچ گونه خطایی روبرو نبودم و نشدم

یا می تونید منتقل شید به یه هاست خوب یا روش سوم رو امتحان کنید

من که نفهمیدم با چی مخالفید !! :huh:

من که نگفتم دایرکت ادمین بهتر از سی پنل هستش . سی پنل شاید چندین برابر هم قدرتمندتر از دایرکت ادمین باشه هم از نظر امنیت و هم از نظر امکانات . من فقط گفتم که برخی تنظیمات امنیتی که سی پنل داره برای بعضی ها مشکل ساز میشه . مثلا همین محدودیت در ترجمه ها .

از نظر من کنترل پنل این وسط تاثیرش آن چنان زیاد نیست که مثلا بگیم پرستاشاپ رو این کنترل پنل بهتر از این یکی کار میکنه و برعکس .پیشنهاد من مبنی بر انتخاب دایرکت ادمین فقط برای وبمسترهای تازه کار هستش و برخی از امکاناتی که سی پنل داره و خیلی ها ازش استفاده نمیکنند خوب بهتره دایرکت ادمین بگیرند . اما واسه اونایی که حرفه ای هستند و نیاز مند به امکانات بیشتر مسلما سی پنل پیشنهاد میشه . :cool:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...