رفتن به مطلب

قالب شیک آیکون

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان خصوصاً مدیران انجمن

قالب آیکون رو خوشم اومد سعی کردم ترجمه اش کنم که دوستان علاقه مند به استفاده از قالب های متنوع، از این قالب هم استفاده کنن، به نظرم این قالب در عین حال که ساده است ولی مزایایی داره، اون هم جمع و جور بودنش هست و مخصوصا فوتر کشویی که داره

مناسب نسخه 1.6.6، شاید روی ورژن 1.6 کار کنه من روی 1.6.6 تست کردم، به کپی رایت هم دست نزدم چون حق معنوی طراح محترم هست.

خوشحال می شم عیب و نقص کار رو بگین تا اصلاح کنم و راست چین کردن رو کامل تر یاد بگیرم

این قالب به طور کامل راست چین نشده بود، به همین دلیل دانلود آن رو حذف کردم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنونم بهنام جان

کاربران تست کنند و نتیجه رو بگن تا شما مشکلات کار رو بفهمین

دمو هم اگه بتونین نصب کنین ما هم میتونیم ببینیم ونظر بدیم

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

اختیار دارین، وظیفه بود

برای دمو مشکل دارم، باید راهی که گفتین رو تست کنم، مولتی استور

انشاا... به زودی دمو هم می زارم، یکی دو تا مورد هم خودم توی لوکال دیدم بر طرف می کنم و اصلاحیه اش رو می زارم

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

با سلام خدمت دوستان دوستان

بنده این قالب رو نصب کردم و اینم آدرس سایت هستش

http://www.kickz.ir

دارم کارهای ترجمه رو انجام میدم و به محض تمام شدن فایل قالب ترجمه شده رو میزارم.

فقط یه سوالی که داشتم این بود که وقتی من این قلب رو نصب کردم او فلش های اسلایدر به هم ریخته شدن.

به نظرتون ایراد کار از کجا میتونه باشه.

و اگه یه ممکن هست یک آموزش درست و حسابی در مورد راست کردن قالب قرار بدید تا ما هم بتونیم تو ترویج پرستا شاپ نقشی داشته باشیم.

با تشکر فراوان از همه دوستان.

لینک به دیدگاه

درود بر شما

همین کارهای جزیی مونده بود که یکی دو روزه دیگه کار داره، به محض اتمام اعلام می کنیم

ترجمه قالب کاری نداره از بومی سازی- بومی سازی ،وارد سازی، کپی زبان فارسی قالب پیش فرض به قالب آیکون

پنج دقیقه کار داره!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان دوستان

بنده این قالب رو نصب کردم و اینم آدرس سایت هستش

http://www.kickz.ir

دارم کارهای ترجمه رو انجام میدم و به محض تمام شدن فایل قالب ترجمه شده رو میزارم.

فقط یه سوالی که داشتم این بود که وقتی من این قلب رو نصب کردم او فلش های اسلایدر به هم ریخته شدن.

به نظرتون ایراد کار از کجا میتونه باشه.

و اگه یه ممکن هست یک آموزش درست و حسابی در مورد راست کردن قالب قرار بدید تا ما هم بتونیم تو ترویج پرستا شاپ نقشی داشته باشیم.

با تشکر فراوان از همه دوستان

سلام به شما و خسته نباشید به بهنام عزیز .

گرچه میدونم به زودی بهنام اصلاحیه را قرار خواهد داد ولی فعلا برای حل مشکل اسلایدر فقط کافیه یک تغییر کوچیک بدید تا حل بشه .

در هاست خودتون به این آدرس برید :

themes > ikone > css > madules > home slider

خب حالا در این قسمت فایل homeslider_rtl.css را به حالت ویرایش باز کنید . و خط زیر را در آن پیدا کنید .

#homepage-slider .bx-wrapper .bx-next { left: 10px; }

خب حالا کافیه کلمه left را به right تبدیل کنید . یعنی بشه به صورت زیر :

#homepage-slider .bx-wrapper .bx-next { right: 10px; }

خب حالا فقط کافیه تغییرات را ذخیره کنید و برید سایت را مشاهده کنید البته کش را با کلید های ctrl+f5 خالی کنید .

امیدوارم مشکل حل بشه موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود بر شما

مشکل این قالب علامت های فونت و جداول و بوت استرپ هست، که 90 درصد آماده شده و در حال یه تغییر جزیی و ضمیمه کردن یک ماژول هستم

که بیشتر سر همین ماژول معطل شدم که به زودی روی این قالب هم ضمیمه می شه

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان

تمام کارهای قالب انجام شد، با توجه به قوانین انجمن پرستاشاپ فارسی، که تبلیغ محصولات تجاری ممنوع هست، ما هم به قوانین احترام می گذاریم و لینک خرید قالب رو قرار نمی دیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...