رفتن به مطلب

موجودی

پست های پیشنهاد شده

سلام بنده می خوام تعداد موجودی شاخه را حذف کنم

منظورم همون خط بالای محصولات هست که نوشته در این شاخه به طور مثال 5 محصول موجود می باشد

منظورم دیدن موجودی انبار توسط مشتری نیستش

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر از قالب پیشفرض استفاده میکنید از طریق تغییر در css میتونم بهتون بگم ولی داخل مدیریت من جایی را سراغ ندارم . شاید باشه و من بی خبر باشم .

لینک به دیدگاه

اگر از قالب پیشفرض استفاده میکنید از طریق تغییر در css میتونم بهتون بگم ولی داخل مدیریت من جایی را سراغ ندارم . شاید باشه و من بی خبر باشم .

خیر از قالب پلیکان استفاده می کنم

لینک به دیدگاه

خیر از قالب پلیکان استفاده می کنم

خب پس متاسانه از روش css نمیتونم کمکتون کنم و به پشتیبان قالب باید بگید چون تغییرات توقالب ممکنه پشتیبانیش را باطل کنه.روش غیر این هم بنده بلد نیستم متاسفانه شاید دوستان دیگه بتونن کمکتون کنند

لینک به دیدگاه

پشتیبان قالب که میگه نمیشه

نمیدونم . قانونا باید بشه ولی تشخیص با پشتیبانتون هست . شاید ایشون صلاح میدنند این کار انجام نشه و ممکنه مشکلی پیش بیاره. و شایدم تو قالب پلیکان برای این قسمت کلاس خاصی تعریف نشده . در هر حال تخصص با پیشتیبان قالب هست

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز وقتی قالب عمومی میخرید یعنی دموی اون رو دیدید و کاملا مورد پسند شماست. قالب عمومی امکان هیچ تغییری را ندارد مگر با صلاحدید طراح قالب . شما فقط میتونید پیشنهاد بدید و ایشون اگه صلاح دونستند در آپدیت بعدی اعمال میکنند. در صورتیکه خودتان هم تغییری در قالب ایجاد کنید، پشتیبانیتون باطل میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

همونطور که آقا رامتین عزیز فرمودن شما برای داشتن پشتیبانی اجازه تغییر در قاب را ندارید . ولی یه پیشنهاد دارم که شاید مشکلتون حل میشه .

احتمالا مشکل شما با این قسمت برای شاخه هایی هست که هیچ محصولی در شاخه اصلی نیست ولی در زیرشاخه ها محصول موجود هست و نمی خواید به مشتری این عبارت نشون داده بشه . برای این کار میتونی بدون تغییر در قالبت به بخش ترجمه ها بری و این عبارت را پیدا کنی

" هیچ محصولی در این شاخه موجود نمیباشد " و اون را پاک کنی و به جای اون یا یک فاصله خالی (space )بزنید و یا هر جمله یا کاراکتر دیگه ای قرار بدین و ذخیره کنید . اینطوری دیگه اون عبارت نمایش داده نمیشه . امیدوارم این پیشنهاد کمکتون کنه

لینک به دیدگاه

همونطور که آقا رامتین عزیز فرمودن شما برای داشتن پشتیبانی اجازه تغییر در قاب را ندارید . ولی یه پیشنهاد دارم که شاید مشکلتون حل میشه .

احتمالا مشکل شما با این قسمت برای شاخه هایی هست که هیچ محصولی در شاخه اصلی نیست ولی در زیرشاخه ها محصول موجود هست و نمی خواید به مشتری این عبارت نشون داده بشه . برای این کار میتونی بدون تغییر در قالبت به بخش ترجمه ها بری و این عبارت را پیدا کنی

" هیچ محصولی در این شاخه موجود نمیباشد " و اون را پاک کنی و به جای اون یا یک فاصله خالی (space )بزنید و یا هر جمله یا کاراکتر دیگه ای قرار بدین و ذخیره کنید . اینطوری دیگه اون عبارت نمایش داده نمیشه . امیدوارم این پیشنهاد کمکتون کنه

هرچی سرفصل ها را باز کردم بستم هرچی گشتم چنین متنی پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

شما تو بخش ترجمه ها فیلد اول front-offic و فیلد دوم قالبتون را انتخاب کنید و اصلاح را بزنید . حالا دکمه بستن تمام مجموعه فیلد ها را بزن و دوباره همون دکمه یعنی بازکردن تمام مجموعه فیلدها را بزن تا همه فیلدها باز بشه . الان Ctrl + f را بزن و اون جمله یا قسمتی از اون جمله را جستجو کن . باید قانونا توی این قسمت پیداش کنید
لینک به دیدگاه

شما تو بخش ترجمه ها فیلد اول front-offic و فیلد دوم قالبتون را انتخاب کنید و اصلاح را بزنید . حالا دکمه بستن تمام مجموعه فیلد ها را بزن و دوباره همون دکمه یعنی بازکردن تمام مجموعه فیلدها را بزن تا همه فیلدها باز بشه . الان Ctrl + f را بزن و اون جمله یا قسمتی از اون جمله را جستجو کن . باید قانونا توی این قسمت پیداش کنید

تشکر ویژه از راهنماییتون

مشکل حل شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...