رفتن به مطلب

تغییر جزئی در نمایش قیمت

mhmb87

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

امکان این هست وقتی محصول موجودیش 0 هست یا قیمت اون 0 هست بجای نمایش 0 ریال نمایش بده "برای اطلاع از موجودی و قیمت تماس بگیرید" یا بجای اینکه نمایش بده "این محصول در انبار موجود نیست" نمایش بده "برای اطلاع از موجودی و قیمت تماس بگیرید" و این عنوان "برای اطلاع از موجودی و قیمت تماس بگیرید" لینک باشه! لینک باشه به صفحه تماس با ما!

کجا باید تغییرات رو ایجاد کنم؟

ممنون میشم مثل همیشه منتظر کمکهای مفیدتونم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توي بخش ترجمه هر چي دوست داشتيد مي تونيد بنويسيد

ممنون از توجهت

کامل منظور من رو متوجه نشدید شاید. درسته میشه من مثلا "در انبار موجود نمیباشد" رو تغییر داد ولیکن لینک دار بودن اون متن برام مهمه! و دوم اینکه برای اینکه قیمت محصول بجای نمایش "0 ریال" نمایش بده " تماس بگیرید "حتما مربوط به برنامه نویسی و شرط هاش میشه نه قسمت ترجمه

لینک به دیدگاه

به راحتی میشه تو فایل TPL این تغییر رو اعمال کرد و با کد شرطی IF میتونید این کار رو بکنید .

مثلا یه چیزی شبیه این

{if $product.price==0 }
{l s='برای آگاهی از قیمت اینجا کلیک کنید' mod='homefeatured'}
{else}
{if !$priceDisplay}{convertPrice price=$product.price}{else}{convertPrice price=$product.price_tax_exc}

{/if}

لینک به دیدگاه

به راحتی میشه تو فایل TPL این تغییر رو اعمال کرد و با کد شرطی IF میتونید این کار رو بکنید .

مثلا یه چیزی شبیه این

{if $product.price==0 }
{l s='برای آگاهی از قیمت اینجا کلیک کنید' mod='homefeatured'}
{else}
{if !$priceDisplay}{convertPrice price=$product.price}{else}{convertPrice price=$product.price_tax_exc}

{/if}

ممنون دوست عزیز یه دنیا لطف کردی فقط اینکه من این کد رو داخل کدوم فایل tpl قرار بدم؟ product.tpl? product-list.tpl?

در مورد اینکه بشه تو قسمت ترجه عنوان "این محصول در انبار موجود نیست" رو عضو کرد و لینک دار باشه چیکار میشه کرد؟

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

شما باید این کد رو جایگزین کدی که قیمت رو نشون میده بکنید . با اضافه کردن کد که درست نمیشه .ضمنا برای هر قسمت کد جداگانه ای میخواد . من این کد رو واسه ماژول محصولات برتر تو صفحه اصلی دادم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...