رفتن به مطلب

جا به جا کردن محصولات در صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

از ماژول محصولات پرطرفدار (homefeatured) استفاده کنید. سپس محصولاتی که میخواین رو در شاخه خانه قرار بدین و ترتیب اون ها رو به صورت دلخواه در شاخه خانه مرتب کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از ماژول محصولات پرطرفدار (homefeatured) استفاده کنید. سپس محصولاتی که میخواین رو در شاخه خانه قرار بدین و ترتیب اون ها رو به صورت دلخواه در شاخه خانه مرتب کنید

ممنون میشم لینکش رو در اختیارم قرار بدید.

لینک به دیدگاه

ماژول رو پیدا کردم اما میشه دقیق تر توضیح بدید؟

لینک به دیدگاه

ابتدا اون ماژول باید فعال باشه. سپس برای محصولات مورد نظر شاخه خانه رو انتخاب کنید. سپس از بخش کاتالوگ -» محصول ها به قسمت ساخه خانه مراجعه کنید و اون ها رو با ترتیب دلخواه بچینید

لینک به دیدگاه

چرا این پرستا انقدر ضریب هوشیش پایینه؟

من تو شاخه خانه مصولات رو جابجا کردم ولی اتفاقی رخ نداد توسایت! بعد ماژول رو بازنشانی کردم درست شد ترتیب محصولات ولی چون بصورت پیشفرض تعداد محصولات پرطرفدار 8 تا بود و من به 9 تا تغییر داده بودم الان دوباره شد 8 تا و با اینکه تو پیکربندی ماژول 9 تا هست 8تا محصول رو نشون میده!!! واقعا خنگه.

دفعه قبل هم فکر میکنم 2-3 روز طول کشید یهو به 9 تا تغییر کرد.

کش و کوکی و ...رو هم پاک کردم. حتی با سیستم دیگه ای چک کردم.

کلا بجز این تغییرات دیگه ای رو هم گاها چند روزی طول میکشه اجرا کنه. مثلا قبلا اسلاید رو که تغییر میدادی تو اسلایدر سایت تغییر نمیکرد. 2-3 بار هم مجددا پرستا رو نصب کردم.

وقتی با سالایدر مشکل داشتم و اسلایدم عوض نمیشد رفتم تو هاست و خودم دستی تغییر دادم. میشه بفرمایید تو پوشه ماژول محصولات پرطرفدار کدوم فایل رو باید ویرایش کرد به جهت تعداد محصولات نمایش داده شده؟ من تو homefeatured.php اعداد 8(پیشفرض) رو به 9 تغییر دادم ولی بازم فرقی نکرد.

لینک به دیدگاه

مگه میشه همچین چیزی؟ من که تا به حال مشکلی نداشتم. گاهی اوقات لازمه از بخش "پارامترهای پیشرفته -> کارایی ها" روی "پاک کردن حافظه موقت" کلیک کنید تا تغییرات اعمال بشه ولی در صورتی که با این کار هم تغییرات اعمال نشه مشکل از جای دیگه ست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...