رفتن به مطلب

کمبود قالب رایگان 1.6، مشکل اصلی کاربران تازه کار| اساتید گرامی راهنمایی ...

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر به همگی

من به عنوان تازه کار اصلی ترین مشکلم کمبود قالب رایگان با نسخه 1.6 هست!

نمیخوام هزینه کنم چون یه دلیل اصلیش اینه که شاید تو نصفه منصرف شدم و پرداخت هزینه بالای 100 تومن ( با اینکه نسبت به برنامه نویسی انجام شده روی قالب های پولی چیزی نیست ) بخاطر همین نا معلوم بودن فعالیت یکم به آدم سخت میاد.

دوستان قالب خارجی و راست چین شده یا ... مناسبی جز قالب دیفالت !!!!!!!!!! و آسمان آیا نیست تا بتونیم بیشتر با پرستا شاپ کار کنیم ؟

چون ظاهر اصلی هر فروشگاه اصلی ترین چیزیه که کاربر رو وادار میکنه که کمی بیشتر وقتش رو توش بگذرونه./

چون این قالب دیفالت واقعا و و اقعا رو اعصابه مثل قالب دیفالت وردپرس!

ممنون میشم راهنمایی، کمک و ... کنید[start][align=center] میخوام یه فروشگاه صنایع دستی راه بندازم و به کمک اساتید گرامی نیاز دارم.[/start][/align]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متاسفانه برای پرستاشاپ شما قالب های رایگان زیادی نمیتونید پیدا کنید به خصوص که نسخه 1.6 مدت آنچنان زیادی از انتشارش نمیگزره . همین چند قالبی هم که هست به لطف بهمن و بچه های همین انجمن بوده که آماده کردن . توی سایت های خارجی هم حتی اگه بگردید قالب های رایگان مفید تعدادشون شاید به ده نرسه . البته شاید باشه یه تعدادی ولی اکثرا بهینه شده ی همون قالب دیفالت هستند .

به طور مثال leo سه قالب رایگان تقریبا زیبا و کاربردی داره که اونها هم وقتی زبان راستچین انتخاب کنی شاید یکم راستچین شده باشند ولی بازم برای کامل شدن نیاز به کار دارن و ترجمه ها هم یکم بایل کامل بشند که اینکار را کسی تا الان رایگان انجام نداده .

پس درنتیجه اگر واقعا دلتون یه قالب زیبا و خاص میخواد صد درصد یا باید قالبای طراحی شده را خرید کنید و یا با همون قالب دیفالت کنار بیاید و یا بدین اون قالبای رایگان را براتون بومی کنند.

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

اصلی ترین گزینه برای انتشار قالب های رایگان پر بودن وقت طراح هاست

اما مشکل شما با خرید قالب یا قالب رایگان حل نمی شه، مشکل شما بدون پلان بودن کارتون هست که شروع نکنین بهتره تا شروع کنین و نصفه راه منصرف شین، چون هیچ نفع مالی نمی برین و زمان رو هم از دست می دین، این موضوع رو خیلی از صاحبان سایتها به خصوص سایتهایی که لوازم آرایشی و محصولات چینی تی وی رو عرضه کردن و درآمد سالیانه اونها زیر مبلغ 5000 تومان بوده، نشون می ده، منظورم هم از درآمد کل فروش سایت در یک سال شمسی هست.

قالب های لئو رایگان نسخه 1.6 همه شون رو من تست کردم؛ اصلی ترین ماژولش که ماژول کنترل پنل هست قفله و در کل هیچ تنظیمی رو نمی تونین انجام بدین، یعنی همون چیزی که برای قالب تعریف شده هست و بس، نمونه اش سوالاتی که توی انجمن اصلی توی تاپیک های قالب های لئو رایگان از طراح پرسیدم هست، که می گن لئو ویجت و لئو کنترل پنل قفل هست! پس قالب دیفالت بهترین گزینه رایگان هاست که لطف خود پرستاشاپه

لینک به دیدگاه

درسته :) والا عزمم رو جزم کردم ما اینجا فروشنده کیلیم اردبیل هستیم و بخاطر همین میخوام یه فروشگاه صنایع دستی کیلیم و وابسته راه اندازی کنیم.

میخوام از اپن کارت شروع کنم چون فروشم محدود فقط به کیلیم هست و فک نکنم امکانات خاصی رو لازم داشته باشم و اینکه قالب هاش میشه حدود 50 تومن هم پیدا کرد.

بعنوان یه باتجربه ازتون میپرسم که پرستاشاپ یا اپن کارت ؟ کدوم به نیاز من بیشتر میخوره و یه قالب مثل ژورنال اپن کارت با چه قیمیتی میتونم پیدا کنم ؟

ممنون از شما :rolleyes:

اصلی ترین گزینه برای انتشار قالب های رایگان پر بودن وقت طراح هاست

اما مشکل شما با خرید قالب یا قالب رایگان حل نمی شه، مشکل شما بدون پلان بودن کارتون هست که شروع نکنین بهتره تا شروع کنین و نصفه راه منصرف شین، چون هیچ نفع مالی نمی برین و زمان رو هم از دست می دین، این موضوع رو خیلی از صاحبان سایتها به خصوص سایتهایی که لوازم آرایشی و محصولات چینی تی وی رو عرضه کردن و درآمد سالیانه اونها زیر مبلغ 5000 تومان بوده، نشون می ده، منظورم هم از درآمد کل فروش سایت در یک سال شمسی هست.

قالب های لئو رایگان نسخه 1.6 همه شون رو من تست کردم؛ اصلی ترین ماژولش که ماژول کنترل پنل هست قفله و در کل هیچ تنظیمی رو نمی تونین انجام بدین، یعنی همون چیزی که برای قالب تعریف شده هست و بس، نمونه اش سوالاتی که توی انجمن اصلی توی تاپیک های قالب های لئو رایگان از طراح پرسیدم هست، که می گن لئو ویجت و لئو کنترل پنل قفل هست! پس قالب دیفالت بهترین گزینه رایگان هاست که لطف خود پرستاشاپه

لینک به دیدگاه

با اجازتون یک چیزی را در مورد اپن کارت بهتون بگم. برای اپن کارت ورژن های جدیدش البته آخرین ورژن بومی شدش . تعداد قالب فارسی زیبا رایگان مثل پرستا شاپ خیلی کمه . و اگر پرستا خودش یه قالب ریسپانسیوتقریبا قابل تحمل و زیبا داره ولی اپن کارت قالب پیشفرضش برای نسخه 1.5 قابل تحمل نیست .

البته نسخه 2 اون خیلی ظهاری تغییر کرده . هم مدیریت و قسمت کاربری و ریسپانسیو و زیبا شده ولی این نسخه هنوز کامل بومی نشده.البته تا چند روز پیش که من خبر دارم.

و شما مجبورید با 1.5 شروع کنید .

و اما در مورد قالبهاش به صورت تخصصی و صد در صد حرفی نمیزنم ولی تا جایی که من نگاه کلی کردم قالب های با قیمت زیر 50 تومن اگر پیدا کردید قطعا یکی از 2 حالت است . یا قالب خارجی رایگان بوده که بومی شده و یا قالب ها نال شده و دزدی هستند و بومی شدند .

پس حواستون باشه که اگر سایتی یک قالب بسیار زیبا و امکانات بالارا داره به شما به قیمت زیر 50 میفروشه احتمال زیاد نال شده هست و فقط کافیه سایت اصلی طراح قالب را به زبان اصلی پیدا کنی و قیمت دلاری اون را ببینی و مقایسه کنی. نمونه یکی از این سایت ها را حتی یکبار خودم بهش برخوردن که قالب 47 دلاری تم فارست را به قیمت حدود 45000 تومان میفروخت .

اینا را گفتم تا اگه اهل مال دزدی خریدن نیستی فریب نخوردی اگرم میبینی مال دزدی خوشمزه تره که خود دانید . البته من به هیچ سایت فروش قالبی توهین نمیکنم و قبلا هم گفتم من یک متخصص نیستم و نمیتونم قضاوت کاملی داشته باشم. فقط تجربه خودم را از به دنبال قالب گشتن برا اپن کارت گفتم.

و اما در مورد ماهیت کلی اپن کارت من هم قبلا و هم الان گهگاهی باهاش کار کردن و سیستم خوبی هست که البته من با پرستا راحت تر بودم و انتخابشون کاملا سلیقه ای هست.

امیدوارم همیشه شاد و موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوستان اگه حاضر نیستید برای ویترین سایتتون 200 300 هزار تومن هزینه کنید چطور میخواید از پس هزینه های پنهان و پشب پرده که یه فروشگاه اینترنتی موفق قطعا خواهد داشت بربیایید؟؟

مطمئن باشید در بازار رقابتی الان در اکثر موارد هزینه ی یک فروشگاه اینترنتی کمتر از یک فروشگاه فیزیکی نیست!

لینک به دیدگاه

دوستان اگه حاضر نیستید برای ویترین سایتتون 200 300 هزار تومن هزینه کنید چطور میخواید از پس هزینه های پنهان و پشب پرده که یه فروشگاه اینترنتی موفق قطعا خواهد داشت بربیایید؟؟

مطمئن باشید در بازار رقابتی الان در اکثر موارد هزینه ی یک فروشگاه اینترنتی کمتر از یک فروشگاه فیزیکی نیست!

البته حرفتون متین.

ولی انتظار ندارید که شخصی در اول راهش برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی 200 300 هزار هزینه قالب کنه و بعد اگه ایدش نگرفت و یا تصمیمش عوض شد و خواست فروشگاه سازش را عوض کنه . همه را بریزه دور و بده؟! صد درصد اول راه هیچکسی یه قالب پر هزینه توصیه نمیکنه

لینک به دیدگاه

mehranjo عزیز ببینید

حرف شما مثل این میمونه که بگیم یه نفر میخواد مغازه لباس فروشی راه بندازه، خب حالا حرف شما مثل این میمونه که بگیم اگه این شخص اگه بیاد و دکور بزنه ولی کارش نگیره یا بخواد شغلشو عوض کنه اون موقع هزینه ای که کرده پوچ میشه!

آیا میشه این شخص کالاهاش رو روی زمین بذاره و بگه اگه کارم گرفت ویترین میزنم؟ بله میشه اما بازدهی و احتمال موفقیت به شدت افت میکنه چون یکی از عواملی که مستقیما در فروش تاثیر داره دکوراسیون اون هست

پس این مدیر فروشگاه هست که باید قبل از راه اندازی کارش تحقیقات لازم رو انجام بده، بودجه ای رو برای هزینه های اولیه فراهم کنه، با قدرت مدیریت کنه و ریسک های معتدلی رو انجام بده. اون موقع احتمال موفقیت افزایش پیدا میکنه و اگر هم موفق نشه بعنوان تجربه درس میگیره و باز هم چیزی رو از دست نداده با اون 200 300 تومن

لینک به دیدگاه

ادمین عزیز صد درصد تجربه شما تو این زمینه از من بیشتر هست و تجربه کوچیک من با تجربه شما و سایر دوستان قابل مقایسه نیست .

البته من روی این حساب این حرفا رو زدم که دوستانی داشتم شروع کارشون با کم ترین هزینه ها بوده ولی وقتی بازار را شناختن و تصمیم نهایی را برای انتخاب سیستمشون گرفتن شروع کردن به هزینه و تا حدودی موفق بودند . و البته بیشتر دلیل من این بود که دوست استارتر عزیزمون هنوز توی سیستم فروشگاه سازشون هم شک داشتند به همین خاطر ترجیح دادم اول کار هزینه زیادی روی قالب نکنند و اول کنی با فروشگاه ساز انتخابیشون که کار کردند و انتخاب دقیقشون را انجام دادند برند سراغ قالب . چون همیشه احتمال تغییر سیستم اول راه هست . خودم یکیشون بودم.

و اما من خودم چند سالی هست فروشگاه فیزیکی دارم و ب یک مغازه 3*4 و سرمایه کمتر از 700 هزار شروع کردم سال 89 و الان مغازم نه اندازش نه سرمایش با اول کار قابل مقایسه نیست و توی شغل خودم یکی از بهترین و مرتب ترین چیدمان ها را دارم و متفاوت تر از بقیه همکارام . و دلیل اصلی موفقیت خودم را هیچوقت مغازه بزرگ و چیدمان ندونستم . بلکه به نظر شخصیم مهم ترین عامل برای هر شغلی شناخت مشتری و تحلیل رفتارشون هست .و البته ظاهر خیییییییلی مهم هست ولی عامل اصلی نیست .

بخاطر همین همیشه برام شکست خورده ترین فروشگاه فروشگاهی هست که هیچوقت اطلاعات آمار سایتش را با یک آمار گیر چک نکنه . چون به نظر من یکی از مهمترین هاست .

البته ببخشید فکر کنم بحث از موضوع تاپیک خارج شده و شرمنده همه هستم . ولی خیلی اینجور بحثا را دوست داشتم چون بیشتر از هر کتابی و کلاسی تو اینجور تاپیک ها آدم از بقیه و تجربه هاشون چیزای جدیدی یاد میگیره. ایکاش گاهی اینجور بحث ها توی این انجمن هم تاپیک میشدند فکر نکنم زیاد از موضوع اصلی انجمن به دور باشند . و شاید یه جونی هم به انجمن بدند .

ببخشید زیاد حرف زدم .

همیشه شاد باشید همگی

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم، انجمن برای بحث و گفتگو هست و بنده هم قصد جسارت نداشتم خدایی نکرده

اما خب فکر نمیکنم حرف من و شما خیلی فرقی داشته باشه :)

من هم گفتم ظاهر یکی از عواملیه که توی فروش تاثیر مستقیم داره ولی قطعا مهم ترین عامل مدیر هست و اولویت اول رو داره

مخصوصا در یک فروشگاه اینترنتی طبق تجربه ای که در مدت فعالیتم کسب کردم، ظاهر فوق العاده تاثیر گذاره

منم نمیخوام بحث به انحراف کشیده بشه و در صورت تمایل به صحبت بیشتر میتونید یک تاپیک جدید ایجاد کنید و خوشحال میشم اگه اطلاعاتی داشته باشم در اختیار همه بذارم

و برای اون دوست عزیز استارتر هم پیشنهاد میکنم یه مدت با هر دوتا سیستم کار کنن و ببینن کدومش نیازشون رو بهتر رفع میکنه. تاپیک های زیادی در مورد تجربیات کاربران از کار با سیستم های مختلف وجود داره میتونید مطالعه کنید

لینک به دیدگاه

از دوستان عزیز که وقتشون رو برای راهنمایی گذاشتن یک دنیا ممنونم .

یکی از چیزهایی که باعث شده آدم به پرستاشاپ علاقه مند بشه همین پشتیبانی و مشارکت اهل فن هست.

تو انجمن های اپن کارت هیچ وقت من نتونستم کمتر از 2 روز جوابم رو بگیرم، اما تو پرستاشاپ برعکس! تو یه روز آدم نه فقط پاسخ سوالش رو میگیره بلکه کلی مسائل مختلف هم میتونه از صحبت های دوستان یاد بگیره.

هم Admin و هم Mehranjo از زاویه خاصی بحث رو دیدن که ازشون ممنونم، هم بحث فنی مثبت بود هم بحث در مورد مشتری مداری و ارتقاء هدف!

پرستاشاپ فوق العادست! آدم وقتی میخواد یه هاست انتخاب کنه اگه یکم وارد باشه اول پشتیبانی اون سرویس دهنده رو چک میکنه. با چندتا پرسش و پاسخ میشه سرعت پاسخ دهی و راهنمایی هاشون رو چک کرد و بعد برای خرید سرویس اقدام کرد.

درسته این دو سیستم رایگان هستند اما با توجه به امکانات فوق العاده ای که دارن پشتیبانی تو انجمن هاش یکی از اصلی ترین موارد هست.

من مطمئنم که فروشگاه رو میزنم و ادامه میدم چون یه هدف تو فضای مجازی شده، اما مهمترین چیزی که هست اینه که هزینه ی قالب و چندتا ماژول اصلی یکم فشار میاره.

در مورد قالب هم ممنونم درسته :) اتفاقا یه قالب رو برای اپن کارت دیدم یه سایتی میداد 50 تومن، به جز اون سایت بقیه سایت ها زیر 150 نمیدادن! آدم به نوعی شک میکنه.

بازم به قول دوستان باید با هر دو سیستم حداقل چندبار خرید و فروش رو شبیه سازی کنم تا ببینم که به کجا میرسیم.

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

سلام

خب ما هم یک فروشگاه زدیم البته زیاد تو پرستا شاپ واردنیستم (که این تجربه ای متفاوت است چون قبلا همش تو انجمن ها ووبلاگ و....... بودم)

برسراصل موضوع اینکه یه قالب رایگان می تونید بهم معرفی کنید که از دیفالت بهتر باشه می دونم همچیزمجانی خوب نیست ویکسری ها کارشون قالبه ! ولی همانطور که دوستان تو بحثها هم گفتند فروشگاه جدیده و می خوام یجورای محک بزنم البته می خوام با تمام توان کارکنم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...