رفتن به مطلب

لطفا راهنمایی کنید

adolf4442

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من تازه رفتم 1.6

ار

الان چند تا سوال دارم بیزحمت راهنماییم کنید

1.تو صفحه اصلی محصولات روی گزینه تازه ها هست حالت دیفالتش چطوری میتونم حالت پیش فرض اش را روی گزینه محبوب قرار بدم که همه محصولات را نمایش بده

2.اون تولبار کنار شامل محصولات ویژه...محصولات بازدید شده.....پر فروش ترین ها را چطوری میتونم فعال کنم

3.تو ورژن جدید نوار ابزار بالا هم نیست که قبلا بود شامل درباره ما...شماره حساب ها و گزینه هایی که تو cms فعال میکردی اینها را چطوری میتونم اضافه کنم

شرمنده زیاد بود سوالات

سایتمم اینه:

gooshimobile.com

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .

1. برای این سوال فکر کنم بابد به مسیر

ماژول ها 》 موقعیت ها

برید و در قسمت اگر اشتباه نکنم display home tab content جایگاه دو ماژول تازه ها و محبوب را جابجا کنید . البته تست نکردم خودم

2 . اگر منظورتون اینه که ستون های کناری را در صفحه اصلی فعال کنید برای این کار باید به مسیر

تنظیمات 》 قالب ها

برید و جلوی نام قالبتون دکمه ویرایش را بزنید و در اون قسمت صفحه index را پیدا کنید و ستون چپ یا راست را فعال کنید و برای قرار دادن ماژول های مورد نظرتون در اون ستون ها هم که باید به جایگاه ها برید و با نشاندن یک ماژول ، ماژول مورد نظرتون را در موقعیت مورد نظرتون هوک کنید.

3 . برای قرار دادن لینک صفحات cms در اون منو افقی بالا باید به منو ماژول ها برید و ماژول " منو افقی بالا " را پیدا کنید و وارد پیکربندیش بشید و لینک های مورد نظرتون را به اون بخش اضافه کنید

. امیدوارم درست پاسخ داده باشم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...