رفتن به مطلب

ایجاد تغییر در صفحه اصلی قالب defalt

anaz

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوست گرامی

من اسکریپت 1.6.6 را نصب کردم و می خواهم در قالب اصلی تغییراتی ایجاد کنم

مثلا پایین سایت چند عکس است که به سایت اصلی پرستا شاپ https://www.prestashop.com/ لینک شده می خواستم این لینک را حذف یا تعویض کنم

در پایین قالب نوشته های لایتن می باشد. این نوشته از کجا پاک یا ویرایش می گردد

کلا می خواستم ببینم صفحه اصلی دامنه از کدام فایل هاست منشأ می گیرد و کدام فایل را باید ویرایش کنم. کمی برنامه نویسی وارد هستم

با تشکر

قبلا از راهنمایی شما تشکر و قدردانی می نماییم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .

برای اون عکس ها که فرمودین کافیه به بخش ماژول ها برید و ماژول پیکربندی قالب را پیدا کنید و در پیکربندی اون بنرها را ویرایش یا حذف کنید .

در مورد نوشته های پایین قالب هم اگر منظورتون اون بخشی هست که بلوک فیس بوک کنارش هست بمیتونید بازم در همون بخش ماژول ها ؛ ماژول مدیریت محتوای سفارشی را پیدا کنید و در قسمت پیکربندیش متن را ویرایش کنید .

واگر منظورتون متن پایین فوتر هست که برای اون کار باید در بخش ماژول ها ، ماژولی به نام " بخش مدیریت محتوا" یا نامی مشابه پیدا کنید و در قسمت پیکربندیش میتونید تیک اون قسمت را غیر فعال کنید . نام دقیق گزینه یادم نیست ولی بگردین خودتون متوجه میشید کدوم هست .

و اما در آخر یک فایل مشخص تمام قسمت های صفحه اصلی را کنترل نمیکنه . شما برای ویرایش هر بخشش یک فایلی را باید ویرایش کنید ولی در کل اکثر تغییراتی که در صفحه اصلی مدنظر شما هست از طریق ماژول های مربوطه قابل ویرایش هست و اگر نمیدونید هر بخش به چه ماژولی مربوط میشه میتونید به منوی

ماژول ها 》 موقعیت ها

برید و با زدن دکمه ویرایش زنده شما نام هر ماژول را در صفحه میتونید مشاهده کنید .

البته با کمی کار با پرستا احتیاجی به این کار نیست . بکم که توی ماژول ها بگردید همه چیز دستتون میاد . موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...