رفتن به مطلب

مشکل با ثبت سفارش

hidden

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان سفارش تو سایت ما ثبت نشده اما مشتری مدعی هست پرداخت کرده و راست هم میگه اس ام اس از طرف پی لاین اومد و پرداخت شده اما تو قسمت سفارشات چیزی ثبت نشده تو پنل مشتری هم چیزی ثبت نشده ممنون میشم کمک کنید بیش از 100 پرداخت انجام شده الان این مشکل به وجود اومده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هایدن من هم یه مدت با درگاه بانک ملت این مشکل برام پیش اومد

به نظرم رفع مشکل با یه بار سر زدن به دیتابیس حل می شه، نمی دونم چرا ولی من رفتم تو دیتابیس و برگشتم درست شد، شاید یه سری کدها باید فراخوانی بشه و با سرعت لود هاستی که پایین باشه ( نه سرعت اینترنت مشتری) کامل فراخوانی نمی شه، پول واریز شده ولی خطا پرداخت می ده و خطاهای دیگه و هیچ سفارشی ثبت نشده ولی در منو مشتری، رو که نگاه می کنی می بینی چی خریده! و چقدر پول داده

لینک به دیدگاه

هایدن من هم یه مدت با درگاه بانک ملت این مشکل برام پیش اومد

به نظرم رفع مشکل با یه بار سر زدن به دیتابیس حل می شه، نمی دونم چرا ولی من رفتم تو دیتابیس و برگشتم درست شد، شاید یه سری کدها باید فراخوانی بشه و با سرعت لود هاستی که پایین باشه ( نه سرعت اینترنت مشتری) کامل فراخوانی نمی شه، پول واریز شده ولی خطا پرداخت می ده و خطاهای دیگه و هیچ سفارشی ثبت نشده ولی در منو مشتری، رو که نگاه می کنی می بینی چی خریده! و چقدر پول داده

داداش بلافاصله مشتری گفت این مشکل پیش اومده خودم تست کردم و خرید کردم از سایت مشکلی نبود و ثبت شد... نمیدونم والا اولین بار بود این مشکل پیش میومد
لینک به دیدگاه

• 8 months later...

سلام

دوستان از پی لاین اس ام اس اومده برای تراکنش جدید واریز به حساب پی لاین شده

مشتریان - سبد های خرید

این مسیر وقتی میرم سفارشات رو میتونم ببینم زمان سفارش و زمان پرداخت رو پیدا کردم وقتی روی نمایش کلیک میکنم ادرسی از مشتری ندارم نوشته شده

Cart #008205 مهمان روي 1394-08-19

فکر کنم جز گروه مهمانان ثبت نام نشده هست چطوری این گروه رو کلا حذف کنیم تا دیگه این مشکل رو نداشته باشم ؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان از پی لاین اس ام اس اومده برای تراکنش جدید واریز به حساب پی لاین شده

مشتریان - سبد های خرید

این مسیر وقتی میرم سفارشات رو میتونم ببینم زمان سفارش و زمان پرداخت رو پیدا کردم وقتی روی نمایش کلیک میکنم ادرسی از مشتری ندارم نوشته شده

Cart #008205 مهمان روي 1394-08-19

فکر کنم جز گروه مهمانان ثبت نام نشده هست چطوری این گروه رو کلا حذف کنیم تا دیگه این مشکل رو نداشته باشم ؟

http://8pic.ir/images/xmgy6sjq0okhc98dc91x.jpg

http://8pic.ir/images/1ca1mns6o5t9fom199nl.jpg

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

سلام من این مشکل رو چند بار تا حالا داشتم الانم مشتری میگه  122 ت تاریخ 16/2/95 خرید کردم توی قسمت مشتریان - سبد خرید اون تاریخ  درسته مشتری محصولات رو  اضافه کرده با  هزینه ارسالش 122 ت شده  اما معلوم نیست  پرداختش کرده یا نه ! تو سایت واسطه پرداخت  اون تاریخ اصلا این قیمت  خریدی نداشتیم الان نمیدونیم مشتری راست میگه یا نه.... چیکار کنیم ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...