رفتن به مطلب

ارسال رایگان سبد خرید حذف نمیشه !!

پست های پیشنهاد شده

سلام

کلی تو انجمن و تو خود سایت جست و جو کردم حتی ترجمه های سایت رو هم گشتم ولی نتونستم اون کلمه رایگان رو حذف کنم .. حامل ها رو هم مبلغ دار کردم بازم تغییری نکرد ..

post-6971-14373021360959_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

اون حامل رایگان با چه اسمی در سبد خرید وجود داره . ؟

اگر حامل اسمی نداره و یا اسمش توی لیست حامل هاتون در بخش حامل های مدیریت نیست ممکنه شما در بخش تخفیفات سبد خرید تخفیفی تعریف کرده اید که در شرایط خاص گزینه حمل رایگان فعال میشود. همه تخفیفات سبد خرید را غیر فعال کنید اگر بازم مشکل برطرف نشد شاید توی تنظیمات حامل ها تغییری دادین .

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

بنده هم کم و بیش چنین پرسشی داشتم

زمانی که خریدار گزینه رو به سبد خرید اضافه می کنه و پرداخت نهایی رو می زنه در بخش «خلاصه سبد خرید» گزینه «جمع هزینه حمل» رو رایگان می زنه. مشتری فکر می کنه رایگان هست و بعد که نام نویسی کرد هزینه پست افزوده می شه. چطور می شه این موضوع رو حل کرد؟
یعنی به جای واژه ی «رایگان» که نوشته شده مثلا بنویسیم (پس از نام‌نویسی افزوده می شود) یا به عهده خریدار یا ...

http://uupload.ir/files/d1fn_capture.jpg

http://uupload.ir/files/529y_capture1.jpg

لینک به دیدگاه

کشور ایران رو ویرایش کنید و یکی از مناطق رو به عنوان منطقه اصلی برای کشور ایران انتخاب کنید. یعنی یکی از مناطقی که هزینه حمل دارند مثل درون استانی

سایر کشورها رو غیر فعال کنید

ترجیحا یک حامل رو به عنوان پیش فرض انتخاب کنید

بسته به نسخه پرستاشاپ شما و تنظیمات حامل شما به محض افزودن به سبد یا هزینه حملی نمایش داده می شود و یا خالی نمایش داده میشود

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...