رفتن به مطلب

پرستاشاپ 1.6.0.14 پارسی منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

همانطور که حتمن مطلع شدید پرستاشاپ پس از انتشار نسخه 1.6.0.13 فروشگاه ساز خود در اطلاعیه ای اعلام کرد که به دلیل وجود مشکلی در ارتقا به این نسخه، به زودی نسخه 1.6.0.14 را منتشر می کند. طبق وعده ما برای سرعت بخشیدن به بومی سازی و پس از آن که نسخه 1.6.0.13 را تنها با یک هفته اختلاف نسبت به نسخه اصلی منتشر کردیم، این بار در کمتر از 72 ساعت نسخه 1.6.0.14 را منتشر میکنیم. امیدواریم این سرعت در بومی سازی موجب رضایت شما عزیزان باشد.

از آن جایی که نسخه 1.6.0.13 از سایت حذف خواهد شد، توضیحات تکمیلی آن نسخه در ادامه یادآوری می شود.

بومی سازی

این نسخه از پرستاشاپ هم مانند سایر نسخه های بومی کاملا فارسی و راست چین است و دارای امکان تقویم شمسی، ادیتور اصلاح شده و سایر بومی سازی هاست.

علاوه بر آن در این نسخه ایمیل و PDF اصلاح شده و مشکلات جزیی راست چین سازی نیز رفع گردیده و چند تغییر دیگر هم برای بهترین بومی سازی انجام شده.

تنها مشکل 2درصد ترجمه باقی مانده بعلاوه یک تغییر در ساختار ایمیل است که البته ساختار ایمیل ها منتظر تایید تیم اصلی برای قرارگرفتن در مخزن پرستاشاپ هستند که پس از تایید حداکثر تا 6 ساعت تمام قالب ایمیل ها به روز می شود.

این موارد اختلالی در امور فروشگاه شما ایجاد نمی کند ولی چنانچه عجله ای برای راه اندازی ندارید پرستاشاپ را دانلود کرده و برای نصب آن چند روزی صبر کنید یا پس از نصب و اعلام تکمیل ترجمه به بخش "بومی سازی > ترجمه" رفته و زبان فارسی را به روز کنید. توجه کنید که با تکمیل ترجمه و حل مشکل ایمیل نیازی به ارایه نسخه جدید یا اصلاحیه نیست.

برای یاری ما در امر ترجمه مثل همیشه به سایت

Crowdin.com رفته و در ترجمه به ما کمک کنید.

چند نکته پیرامون نسخه 1.6

• نسخه 1.6 پرستاشاپ نزدیک به یک سال است که ارایه شده و پایدار است.
  • ماژول و قالب‌های ایرانی و خارجی رایگان و تجاری بسیار زیادی برای آن وجود دارد و بسیار بهینه تر و کامل تر از نسخه 1.5 است.
  • افرادی که در سال های گذشته با دزدی بومی سازی‌های این انجمن به دنبال کسب اعتبار برای خودشان بودند و دستشان را از بسیاری از منابع از جمله ترجمه کوتاه کردیم و توان دزدی دست رنج خودمان را برای آن ها بسیار محدود کردیم سعی در القای ناکارمدی پرستاشاپ 1.6 دارند تا بتوانند منافع خودشان را تامین کنند.
  • پرستاشاپ 1.6 بعد از انتشار 1.6.0.6 بهترین نسخه برای نصب است و نصب نسخه‌های قدیمی تر یک اشتباه بسیار بزرگ است که شما را از امکانات بیشتر محدود می کند.

با توجه به نزدیکی به ایام نوروز امیدوارم پرستاشاپ باشد که اولین عیدی را پیشاپیش به شما هدیه می‌کند و بتوانید با راه اندازی فروشگاه با نسخه جدیدی که حدود یک هفته از انتشار آن در سایت اصلی می گذرد سال جدید را آغاز کنید و این آغاز یک تجارت پرسود برای شما باشد.

فراموش نکنید که بازارچه پرستاشاپ تخفیف های بی نظیری را برای شما در نظر گرفته تا سال جدید را دست پر آغاز کنید.

با سپاس از همراهی شما

دانوش میرعلایی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان توجه کنید که ترجمه از سیستم ارث بری استفاده می کند و ترجمه نسخه های 1.6.0.11 و 12 برای نسخه 1.6.0.14 کفایت می کند و نسخه جدید تفاوتی در ترجمه نداشته و در ترجمه های سایت کرادین نخواهد آمد.

لینک به دیدگاه

با سلام

از جنابعالی و تمام همکارانتان در تیم پرستاشاپ فارسی تشکر می کنم . ماژول های قالب من با نسخه 13 ناسازگار بود. این مشکل در این نسخه ارائه شده حل شده ؟

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز فایل دانلودی نسخه 1.6.0.14 دارای چند فایل اضافه و مشکل دار از نسخه بتا 1.6.1.0 (نسخه آینده) بود و باعث بروز مشکلات در سایت شما میشد.

چنانچه نسخه 1.6.0.14 شما دارای نام rtl_v1.0 هست لطفا نسخه rtl_v1.1 را از صفحه دانلود مجدد دریافت نمایید.

چنانچه فروشگاه شما تازه تاسیس هست آن را پاک کرده و مجدد نصب نمایید.

چنانچه به 1.6.014 ارتقا دادین به قبل برگشته و مجدد با این فایل ارتقا دهید.

با پوزش از شما عزیزان بابت مشکل به وجود آمده

لینک به دیدگاه

سلام

بابت تلاشی که برای بروز رسانی نسخه های مختلف پرستا میکنین و سرعتی که در انجام این کار دارین بسیار ازتون تشکر میکنم و به تیمتون خسته نباشید میگم.

من میخوام از 1.6.0.6 آپگرید کنم به آخرین نسخه، شاید اینجا محل خوبی نباشه برای مطرح کردنش، ولی هر جای سایت رو که گشتم آموزشی براش پیدا نکردم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

لینک به دیدگاه

سلام

بابت تلاشی که برای بروز رسانی نسخه های مختلف پرستا میکنین و سرعتی که در انجام این کار دارین بسیار ازتون تشکر میکنم و به تیمتون خسته نباشید میگم.

من میخوام از 1.6.0.6 آپگرید کنم به آخرین نسخه، شاید اینجا محل خوبی نباشه برای مطرح کردنش، ولی هر جای سایت رو که گشتم آموزشی براش پیدا نکردم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

چند تا آموزش هست دیگه تو انجمن ، یکی هم جدیدا وارد کردم ، یکمی جستجو کنید تو رو خدا :

http://ipresta.ir/forum/t7088.html

لینک به دیدگاه

با سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید

1. آیا نسخه پرستا شاپ فارسی که از اینجا دانلود میشه با پرستا شاپ که از روی سایت اصلی دانلود بشه و زبان فارسی اتتخاب بشه فرق داره؟

2. بعضی از ماژول ها که در پرستا شاپ هست بومی و فارسی نشده. چطور میتوان آنها را فارسی کرد؟ پرستا شاپ روی لوکال هاست نصب کردم. دکمه ترجمه میزنم با این خطا روبرو میشم: هشدار! پیکربندی PHP شما حداکثر تعداد فیلدهایی که در یک فرم ارسال می‌شوند را محدود می‌کند به:

1000 برای max_input_vars.

لطفا از ارایه کننده‌ هاست خود درخواست کنید محدودیت را افزایش دهد به حداقل

حداقل 2402، یا شما باید فایل‎های ترجمه را ویرایش کنید.

ممنون

لینک به دیدگاه

1. بله پرستای سایت اصلی کامل راستچین نیست و همینطور دارای تاریخ شمسی و ... نیست

2. در فایل php.ini همون عبارت رو پیدا کنید و مقدارش رو زیاد کنید و یکبار wamp یا xampp رو ریست کنید

لینک به دیدگاه

مهدی جان

من نسخه 14 رو روی یک دامنه تازه نصب کردم تفاوتش با نسخه 6 یا 9 زمین تا آسمونه البته سرعت لود مدیریت رو می گم

سلام

بجز سرعت مديريت،تو سرعت فروشگاه هم تغییری بوجود اومده یا رابط کاربری و یا امکانات دیگه ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

بله

آقا دانوش هم گفتن که فایل های استایل فشرده شده یعنی سرعت در حد خیلی زیادی بالا رفته

نصب این نسخه رو بعد از تایید نهایی دوستان، پیشنهاد می کنم تو برنامه کاری تون قرار بدین

لینک به دیدگاه

سلام

یه نکته و یه سوال

نکته: الان بالای انجمن نوشته دانلود 1.6.0.13. و لینک مستقیم به این تاپیک نیست. کسی که تازه میاد فکر میکنه اونو باید دانلود کنه

سوال: من از وقتی آپدیت کردم، وقتی وارد منوزی ماژول ها میشم ، بعد از چندثانیه صفحه خودشو رفرش میکنه. چیکارش کنم؟

لینک به دیدگاه

من نسخه 1.6.0.14 رو نصب کردم..با مرورگر فایرفاکس یک مشکل وجود داره و اون اینکه با رفتن روی منوهای مدیریتی، گزینه های کشویی زیری نشون داده نمیشه.. با مرورگرهای دیگه این مشکل وجود نداره و فقط با فایرفاکس اینطوریه.. در پرستاشاپ 1.6.0.6 این مشکل وجود نداره. کسی با این مشکل مواجه نشده؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام

من تازه سایت رو راه اندازی کرده بودم که ورژن جدید منتشر شد اما تو تاپیکی که ادرسش رو براتون میزارم دوتا باگ گزارش شده لطفا بررسی کنید و بفرمایید صحت داره یا نه؟

http://ipresta.ir/forum/t7172-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%88%D8%B3%D8%B7-%DA%86%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7-1-6-0-14?pid=45814#pid45814

لینک به دیدگاه

سلام

بعد از آپدیت به پرستا 14، تو صفحه سبد خرید با کلیک روی دکمه های کم و زیاد کردن تعداد، این خطارو میگیرم:

TECHNICAL ERROR: unable to save update quantity Details: Error thrown: [object Object] Text status: error

البته تغییرات اعمال میشه. نه توی اون صفحه، ولی وقتی صفحه رو تغییر میدم و دوباره سایت لود میشه، میبینم تعداد تغییر کرده

لینک به دیدگاه

دانوش جان در مرحله نصب خطا میده :

12%

1. ایجاد فایل settings.inc

2. ایجاد جداول پایگاه داده

An error occurred during installation...

شما می‌توانید از طریق لینک‏های موجود در ستون کناری به مراحل قبلی بازگردید، یا برای آغاز مجدد پروسه

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من از فروشگاه ورژن 1.6.0.6 استفاده میکنم تغییرات زیادی رو روی قالب دادم ایا 1.6.0.14 ارتقا بدم تغییرات قالبم میپره ؟ از عزیزان کسی نصب کرده 1.6.0.14 رو لطفا لینک فروشگاه بدید

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...