رفتن به مطلب

قرار دادن تیک در ویژگی محصول

smartman

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان پرستاشاپی ببخشید اگر سوالم خیلی مبتدیانه به نظر میرسه ولی چون گشتم و به نتیجه نرسیدم سوال میکنم، میخواستم ببینم توی ویژگی ها چطور میشه از علامت تیک استفاده کر مثلا میخوام بگم این موبایل دوربین داره به جای بله یه علامت تیک بیاد

تصویر ضمیمه رو ببینید

post-6761-1437302148046_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

سلام دوستان عزیز

من هم می خواستم به جای قرار دادن مقادیر دارد، بله و ... از تیک و ندارد، خیر و ... از ضربدر استفاده کنم. لطفا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام من خودم در نهایت به نتیجه رسیدم شما به جای دارد و ندارد باید از yes و no استفاده کنید خودش به صورت اتوماتیک از تیک و ضربدر استفاده میکنه. متاسفانه 1 ماه نوشته من اینجا بود هیچکی جواب نداد انشالله به درد شما بخوره

لینک به دیدگاه

سلام من خودم در نهایت به نتیجه رسیدم شما به جای دارد و ندارد باید از yes و no استفاده کنید خودش به صورت اتوماتیک از تیک و ضربدر استفاده میکنه. متاسفانه 1 ماه نوشته من اینجا بود هیچکی جواب نداد انشالله به درد شما بخوره

سلام دوست عزیز

ممنون بابت راهنماییتون.

لینک به دیدگاه

من الان از Yes و No در ویژگی محصولات استفاده کردم اما بازم همون Yes , No نشون داده میشه

فکر کنم فقط با ماژول ویژگی محصول بشه به این قابلیت دست یافت

البته من این ماژول رو تو لیست بازارچه خودمون ندیدم اما تو سایتهای دیگه هست

مدیران عزیز راهنمایی کنن واسه خرید این ماژول از کجا اقدام کنم

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز این yes no فقط مختص قالب الکترومارکت هست و تو بقیه قالب ها کار نخواهد کرد .

میتوانید ماژول دسته بندی ویژگی ها را خریداری نمایید ( این ماژول فقط در یک سایت موجود میباشد ، هر کجا این ماژول را دیده اید از همونجا میتونید خرید کنید )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...