رفتن به مطلب

نمایش علامت سوال به جای لوگو

پست های پیشنهاد شده

• 2 weeks later...

فایل htaccess رو دوباره ایجاد کنید (به تنظیمات -> seo و urlها رفته و روی کلید ذخیره یکبار کلیک کنید) ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر؟

تو ورژن 1.6.0.14 من به این آدرسی که گفتید رفتم دو تا دکمه Save وجود داشت. هر دو رو هم زدم، اما بازم لوگو به صورت علامت سوال میاد. تو ورژن 1.6.0.6 همچین اشکالی وجود نداشت. اگه کمک کنید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آدرس فایل لوگو رو بگیرید و نام و مسیر فایل رو پیدا کنید

عکستون رو دستی در همان محل آپلود کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

این کار رو کردم. درست نمیشه. فکر کنم مشکل تو آدرس دهی باشه. یعنی وقتی لوگوی جدید رو ذخیره میکنیم، جایی آدرس مسیر لوگو تغییر پیدا میکنه و دیگه نمیتونه نشونش بده.

لینک به دیدگاه

عکس به هر حال از یک مسیر میاد. ممکنه مسیر عکس رو بذارید اینجا؟

من روی لوکال تازه نصب کردم. این آدرس لوگو:

C:\wamp\www\ps1.6\img\logo.jpg

دوباره بگم که روی ورژن 1.6.0.6 این مشکل وجود نداشت. ورژن جدید که نصب کردم اینطوری شد.

لینک به دیدگاه

خب وقتی عکس رو دستی در این محل بذارید نمیشه که لود نشه و لوگو رو نمایش خواهد داد

من یه اسکرین شات گرفتم. مشاهده کنید که همه چی همونطوره که گفتم. حتی لوگوی پیش فرض خود پرستاشاپ هم نمایش داده نمیشه. با کروم این طوری نشون میده، با موزیلا علامت سوال.

post-7242-14373021528911_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

واقعا فکر نمیکنم بدون مشاهده بشه پاسخی داد چون بنظر همه چیز در ظاهر صحیحه. باید دید مشکل از کجاست. از اول این مشکل وجود داشت یا اخیرا این مشکل پیش اومده؟

یک پرستای دیگه نصب کنید در یک پوشه جداگانه ببینید اونجا هم مشکل دارید؟ ممکنه ایراد از تنظیمات ومپ (یا زمپ و ...) باشه

لینک به دیدگاه

واقعا فکر نمیکنم بدون مشاهده بشه پاسخی داد چون بنظر همه چیز در ظاهر صحیحه. باید دید مشکل از کجاست. از اول این مشکل وجود داشت یا اخیرا این مشکل پیش اومده؟

یک پرستای دیگه نصب کنید در یک پوشه جداگانه ببینید اونجا هم مشکل دارید؟ ممکنه ایراد از تنظیمات ومپ (یا زمپ و ...) باشه

پرستا 1.6.0.6 رو نصب کرده بودم اول، مشکلی نبود.

پرستا 1.6.0.14 رو که نصب کردم این اتفاق افتاد. دو بار هم نصب کردم.

من یک بار دیگه تو یه فولدر دیگه نصب میکنم ببینم مشکل حل میشه یا نه.

لینک به دیدگاه

متاسفانه بازم همین مشکل وجود داره.

وقتی لوگو رو ذخیره میکنم تو پنل ادمین، و بعد میرم تو فولدر img میبینم که فایل لوگو با این اسم ذخیره شده: رگال-logo-1429865750.

اگرچه وقتی اسم رو هم به logo تغییر میدم بازم لود نمیشه تو صفحه اصلی فروشگاه. (فقط روی لوکال تست کردم)

با Ctrl+F5 هم ریفرش کردم فرقی نداره.

تو فروم اصلی پرستاشاپ هم سرچ کردم این موضوع بوده اما با تغییراتی که گفتن مشکل چند نفر حل شده مشکل چند نفر دیگه حل نشده.

اگر راه حلی وجود نداره من همون 1.6.0.6 رو نصب کنم؟ تفاوت این دو تا ورژن زیاده؟

لینک به دیدگاه

قبلا خود من هم با این مشکل روبرو شده بودم ولی یادم نیست چطور رفعش کردم. فکر میکنم مشکل از سرور لوکالتون هست

روی هاست احتمالا مشکلی نخواهید داشت

لینک به دیدگاه

منم این مشکل را زیاد داشتم . ولی فقط روی لوکال و همیشه بعد از انتقال به هاست مشکل برطرف میشد . البته توی لوکال هم اگه اشتباه نکنم وقتی این اتفاق میفته که اسم فروشگاه فارسی باشه . اگه اسم فروشگاهو انگلیسی کنید فکر کنم درست بشه از قسمت تنظیمات . فروشگاه ها .

لینک به دیدگاه

من از شما خواستم آدرس مسیری که لوگو داره از آنجا خونده میشه رو بدید ولی ظاهرا بد متوجه شدید و آدرس محل ذخیره لوگو رو به من دادید

دوست من مرورگر آدرس رو از جایی نمیاره جز سورس صفحه

منظور من از گرفتن آدرس عکس این بود که سورس صفحه رو ببینید تا مسیر عکسی که لود نمیشه رو ببینیم

لینک به دیدگاه

من از شما خواستم آدرس مسیری که لوگو داره از آنجا خونده میشه رو بدید ولی ظاهرا بد متوجه شدید و آدرس محل ذخیره لوگو رو به من دادید

دوست من مرورگر آدرس رو از جایی نمیاره جز سورس صفحه

منظور من از گرفتن آدرس عکس این بود که سورس صفحه رو ببینید تا مسیر عکسی که لود نمیشه رو ببینیم

جناب دانوش با راهنمایی شما درست شد.

View Page Source رو زدم و دیدم که اسم فایل عکس به این شکله:

اسم فروشگاه-logo-xxxxxxxxxx

که xxxxxxxxxx یک عدد 10 رقمیه!

و طبعاً از آدرس زیر قراره عکس رو لود کنه:

http://localhost/ps1.6/img/اسم فروشگاه-logo-xxxxxxxxxx.jpg

اما مشکل اینجا بود که اسم فایل رو به این صورت ذخیره شده:

رگال-logo-xxxxxxxxxx.jpg

من رفتم تو فولدر img و اسم فایل رو تغییر دادم به همون پترنی که تو Page Source دیدم و لوگو حالا ظاهر شد.

ممنون از کمک‌اتون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...