رفتن به مطلب

کش ... مشکلی عجیب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان و مدیران

مشکلی عجیب باهاش برخورد کردم . و میتونم بگم از وقتی رو هاست جدید اومدم اینطور شده

مشکل اینجاست که وقتی محصولا جدید به سایت اضافه میشه حتما باید کلید اف 5 رو بزنم تا سایت رفرش بشه محصولات جدید رو توی سایت ببینم

مثلا شما اگه یک بار به سایت اومده باشی و دو روز بعد باز هم به سایت بیای و 100 محصول اضافه شده باشه همون محصولاتی که دو روز پیش دیدی رو میبنی و اینهایی که اضافه شدند رو نمیبینی مگر اینکه اف 5 بزنی رفرش بشه . تا محصولات جدید رو ببنی .

خب من میدونم باید اف 5 بزنم . مردم که نمیدونن .

لطفا در مورد تنظیمات کش راهنمایی نکنید که اینو بزارم اونو بزارم . چون درسته . همه چیزش اوکیه . مثل قبله . همونی که باید باشست .

خیلی واسه این قضیه ناراحتم . لطفا کمک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مورد کش که گفتید با کنترل اف پنج میبینید مربوط به مباحث ظاهریه و در مورد محصولات صدق نمیکنه

مروگر رو عوض کنید و با یه مرورگر دیگه تست کنید نتیجه رو اعلام کنید

لینک به دیدگاه

سلام

مورد کش که گفتید با کنترل اف پنج میبینید مربوط به مباحث ظاهریه و در مورد محصولات صدق نمیکنه

چنتا مرورگر عوض کردم . تمام مدیران سایت همین مشکل رو دارن . این یه مشکل شخصی نیست . کلی هستش . چون مدیران که دارن محصول میزارن فکر میکنن محصصول درج نمیشه که بهشون گفتم کنترل اف 5 بزنن . وقتی میزنن محصولاتی که درج میکنن رو میبنن. :( :( :( :( :( :(
لینک به دیدگاه

سلام

چنتا مرورگر عوض کردم . تمام مدیران سایت همین مشکل رو دارن . این یه مشکل شخصی نیست . کلی هستش . چون مدیران که دارن محصول میزارن فکر میکنن محصصول درج نمیشه که بهشون گفتم کنترل اف 5 بزنن . وقتی میزنن محصولاتی که درج میکنن رو میبنن. :( :( :( :( :( :(

یکبار توی بخش کارایی و کامپایل اجباری رو فعال کنید ببینید اتفاقی میفته
لینک به دیدگاه

• 2 months later...

دوستانی که به بنده پیام خصوصی میدن  هفته ای چند نفر یا با سایت بنده یا با شماره بنده تماس میگرند بگم مشکل از هاستینگ بود 

تنظیمات کش نادرستی رو اعمال کرده بودند این موارد زمانی که نمیخوان به هاستشون مشککلی پیش بیاد سرعت غیر واقعی و بالایی به شما نشون بدند یا اینکه سایتتون زودتر بیاد بالا و .............  تنظیمات رو شاید مخصوصا به این صورت تنظیم میکنند  همانطور که دانوش عزیز گفت مشکل از کشه و بنده هم مشکل رو اعلام کردم و مدیر هاستینگ مشکل رو برطرف کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...