رفتن به مطلب

هاست مورد نیاز پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام.

دوستان من تازه به جمع شما اومدم و میخوام فروشگاه راه اندازی کنم . اول از همه میخواستم بدونم هاست مورد نیاز این فروشگاه ساز چیه ؟ لینوکس با سی پنله؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست گرامی، این سوال قبلاً پاسخ داده شده

روی هاست باید linux نصب شده باشه، به اصطلاح هاست لینوکسی باشه

هاست پیشنهادی نت افراز به آدرس سایت netafraz.com هست، حداقل هم پلن نقره ای تهیه کنید

توصیه میکنم 3 ماهه خریداری کنید تا اگر نیاز به ارتقاء هاست شد، مابه تفاوتی که میپردازید مبلغ اندکی بشه

موارد مهمی که باید در تهیه هاست دقت کنید، کیفیت هاست و نحوه پاسخ گویی به پشتیبانی هست

دقت کنید که افزونه های ionCube loader نسخه 5 و افزونه zipArchive همچنین متد SoapClient رو سرور فعال باشه همچنین مقدار max_input_vars رو باید حداقل روی 6000 تنظیم کنن براتون تا مشکل نداشته باشید

نسخه php نصب شده روی سرور توصیه میشه 5.3 به بالا باشه

رم سرور باید حداقل 64 باشه البته 64 هم بعضی جاها مثل برگشت از درگاه بانک و ... به مشکل میخوره (البته الان همه 128 میدن)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

میشه لینک آموزش مقدماتی رو بهم بدین ؟

نصبشو بلدم

الان هاست و دامین دارم . نسخه 1.6 رو دانلود کردم . باید آپلود کنم و مراحل نصب رو انجام بدم . بعد یه قالب بخرم و کارو شروع کنم. درسته ؟ آیا کار کردن با این فروشگاه ساز شبیه کار کردن با جوملاست؟

لینک به دیدگاه

میشه لینک آموزش مقدماتی رو بهم بدین ؟

نصبشو بلدم

الان هاست و دامین دارم . نسخه 1.6 رو دانلود کردم . باید آپلود کنم و مراحل نصب رو انجام بدم . بعد یه قالب بخرم و کارو شروع کنم. درسته ؟ آیا کار کردن با این فروشگاه ساز شبیه کار کردن با جوملاست؟

این یک فروشگاه ساز هستش نه یک cms مثل جوملا

این لینک آموزشی اگر سوالی هم داشتید اول توی همین سایت جستجو کنید در صورت پرسیده نشدن اون سوال بپرسید

تا دوستان جواب بدن

لینک اموزش http://ipresta.ir/documention/PS14/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...