رفتن به مطلب

1.6 - بستن عضویت در فروشگاه یا عدم امکان خرید برای مهمان

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

من میخوام در فروشگاه پرستاشاپ کاری کنم حال شما توجه فرمایید که کدام مورد امکان پذیر تر می باشد :

1- مهمان یا همان بازدید کننده نتواند محصولات و قیمت را مشاهده کند و امکان خرید نداشته باشد و تنها اعضایی که من به صورت دستی ثبت نام کردم و وارد کردم بتوانند وارد شوند و محصول خریداری کنند.

2- یا اینکه محصولات را نمایش دهد اما امکان خرید و ثبت نام در سایت برای بازدید کننده وجود نداشته باشد و تنها برای اعضایی که من ثبت نام کردم امکان خریداری وجود داشته باشد.

در بخش گروه مشتریان هم برای بازدید کننده و مشتریان ، دسترسی کلیه ماژول ها را بسته ام و عدم نمایش قیمت را هم زدم اما زمانیکه وارد فروشگاه میشم کلیه محصولات و قیمت را هم حتی نشان می دهد.

ممنون میشم اگر سریع تر پاسخ دهید.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .

پیشنهاد من اینه که یگ کروه کاربری جدید از بخش مشتریان 》 گروه ها ایجاد کنی و در تنظیماتش نمایش قیمت را فعال کنید .

حالا برای 3 گروه پیشفرص یعنی : مشتریان ، مهمان و بازدید کننده ، نمایش قیمت را غیر فعال کنید .

خب حالا اگر کسی در سایت شما ثبت نام هم بکند امکان نمایش قیمت را ندارد چون در حالت پیشفرض در واقع عضو گروه مشتریان شده . البته اگر خودتون تغییرش نداده باشین .

خب . اگه الان با این که این تغییرات رو دادین در حالت معمولی هنوز قیمت ها رو میبینید یبار با ctrl + f5 کش مرورگر را خالی کنید .

حالا فقط کافیه هر مشتریی که میخواید قیمت ها رو ببینه . خودتون دستی در اون گروه مخصوص عضوش کنید .

تا اینجا گرچه کسی جز اعضا اون گروه نمیتونن قیمت ها رو ببینن ولی اگه خیلی دلتون میخواد که کسی نتونه همچنان در سایت ثبت نام کنه فقط کافیه 2 بخش از قالبتون رو ویرایش کنید .

یکی در فایل

order-opc.tpl

یا

order-opc-new-account.tpl

هست که باید اون بخش ثبت نام مشتری جدید را حذف کنید البته اگه پرداختتون یک مرحله ای هست. یا کامنتش کنید و یکی هم در فایل

authentication.tpl

هست که باید قسمت عضو جدید رو حذف یا کامنتش کنید .

اینطوری کسی نمیتونه تو سایت ثبت نام کنه. البته این نظر من هست شاید سایر دوستان نظر بهتری داشته باشند

لینک به دیدگاه

با استفاده از لینک زیر کد عضویت را از تو فایل authentication.tpl برداشتم و عضویت برداشته شد.

http://cart-help.com/topic/141-solved-disable-user-register-in-prestashop-16/

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...