رفتن به مطلب

فید در پرستاشاپ ... نتیجه کلی

niyahel

پست های پیشنهاد شده

سلام

تمام مطالب مربوط به فید رو خوندم .

نهایتش به آدرس فیدها اشاره شده که تو این آدرس قابل مشاهده هستش

اما مشکلی که هست فقط 10 تا محصول آخر رو نمایش میده . تازه اونایی که توی صفحه اول هستن. یعنی تو ایندکس .

من خود پوشه ماژول فایل rss.php هم ویریش کردم اتفاقی نیوفتاد

چون مقدارشم تازه روی 10 تظنیم شده . من مقدارش رو دستی از فایل php هم دست کاری کردم نشد .

الان این دو تا مشکل وجود داره .

1- مقدار فید چطور افزایش پیدا کنه .

2- آنلاین و به روز و لحظه ای باشه

این همه بحث کردید در موردش تاپیک زدید ولی هیچ کئم نتیجه نداده .

لطفا مدیران یه فکری بکنن. من واقعاا بعد این همه هزینه . وقت نمی تونم به خاطر یه فید اسکریپتو پاک کنم . من برای سئو سایتم به فید احتیاج دارم.

کلا برنامه و کار واسه فید سایتم دارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست گرامی

دوست گرامی اگر از آخرین نسخه ماژول feeder استفاده میکنید اول فایل rss.php رو باز کنید و خط

$products = Product::getProducts((int)Context::getContext()->language->id, 0, ($number > 10 ? 10 : $number), $orderBy, $orderWay, $id_category, true);

رو به

$products = Product::getProducts((int)Context::getContext()->language->id, 0, ($number > 10 ? $number : 10), $orderBy, $orderWay, $id_category, true);

تغییر بدین

سپس در انتهای لینک که به صورت rss.php هست مقدار رو به صورت rss.php?n=x که به جای x عدد دلخواه مثل 20 رو قرار بدین لینک نهایی باید مثل زیر باشد

rss.php?n=20

مشکل شما باید حل شود

فکر میکنم باگی هست که تو این ماژول باشه چون صرفاً با مقدار دهی در لینک مشکل حل نمیشه و باید کد گفته شده رو اصلاح کنید

به صورت دوستانه هم یه توصیه میکنم اینکه یه قسمت از سیستم (صرف نظر از پرستاشاپ بودن) جواب کار شما رو نده طبیعی هست و میتونید با درخواست از یه برنامه نویس بخواید براتون مشکل رو حل یا امکان رو اضافه کنه (البته با دریافت هزینه) درست نیست که به خاطر مسائل این چنینی اقدام به تغییر اسکریپت کنید

معمولاً سیستم های اوپن سورس هم خالی از ایراد نبوده و همچین پاسخ گوی نیاز های فروشگاه دارن به صورت تمام و کمال نیست

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...