رفتن به مطلب

تغییر ترتیب چینش در حساب کاربری

پست های پیشنهاد شده

با سلام . من هر چی جستجو کردم و تلاش کردم نفهمیدم باید چه کار کنم که هر قابلیت جدید که به فروشگاه اضاف میکنم و لینکش میره تو حساب کاربری زیر ستون سمت چپ نره و به ترتیب یکی چپ ی کی راست بره که به قول معرف متقارن بشه و ضایع نباشه . آیا دوستان کسی هست این مورد رو بررسی کرده باشه ؟

توی عکس پاین نشون دادم . مثلا ستون سمت چپ الان دو تا از ستون سمت ارست بیشتره . میخوام آخرین ستون سمت چپ بیاد سمت راست تا 2 تا ستون ی اندازه شه

http://s1.upload7.ir/downloads/47AAHktequOpoGKaprPCyKG4Hp3xA58t/moshkel%20dar%20jaigiri.jpg

post-7255-14373021670864_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گرچه به نظرم چیز خیلی مهم و ضایعی نیست ولی فکر کنم با تغییر کوچیک تو css قابل حل باشه اگه آدرس سایت رو داده بودین شاید میتونستم راهنمایی کنم .

ولی زیاد سخت گیر نباشید خداییش تابحال به این قسمت سایتم و استایلش دقت زیادی نکرده بودم .

لینک به دیدگاه

گرچه به نظرم چیز خیلی مهم و ضایعی نیست ولی فکر کنم با تغییر کوچیک تو css قابل حل باشه اگه آدرس سایت رو داده بودین شاید میتونستم راهنمایی کنم .

ولی زیاد سخت گیر نباشید خداییش تابحال به این قسمت سایتم و استایلش دقت زیادی نکرده بودم .

با تشکر از پاسخ شما . من آدم سخت گیری هستم و اعتقاد دارم یا آدم باید کاریو انجام نده یا به بهترین شکل انجام بده . این مورد در صورت نا متقارن بودن از لحاظ روانشناسی من فکر میکنم روی مشتری تاثیر میذاره . مخصوصا بخش حساب کابری که زیاد باهاش سر و کار داره .

آدرس سایت : www.shopiland.ir

اگر اطلاعات دیگری برای کمک به رفع این موضوع نیاز داشتید بفرمایید تا در اختیارتون قرار بدم

لینک به دیدگاه

شرمنده ولی من موفق به ثبت نام توی سایتتون نشدم که اون بخش را ببینم .

ولی در هرحال قالب شما الکترومارکت هست و تا جایی ک اطلاع دارم شما اجازه تغییر در قالب رو ندارید . میتونید با پشتیبان قالبتون صحبت کنید منم مثل شما یه کاربرم و از قوانین دقیق اطلاعی ندارم.

موفق باششید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...