رفتن به مطلب

مشکل در ساخت سفارش از سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

سلام

من نسخه اخر رو دارم . وقتی میخوام سبد خرید مشتری رو به سفارش تبدیل کنم سفارش به چند تا سفارش مجزا تقسیم میشه! و بعد ثبت میشه .

تشکر از دوستان راهنما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مثلا مشتری 10 قلم کالا سفارش داده . وقتی ثبت میکنه سفارش رو . یا از مدیریت ثبت میکنیم سفارش رو

میبینیم مثلا سه تا سفارش تایید شده در قسمت سفارشات هست که هر کدوم تعدادی از اقلام رو داره . یعنی به چند سفارش از همون کالا ها البته کالای غیر تکراری تقسیم شده !

این سفارشات برای همون مشتری ثبت میشه .

شاید محصولاتی که در دفعات مختلف به سبد اضافه شده از هم جدا میشوند!

لینک به دیدگاه

سلام . مشکل جالبی هست . مشکلتون حل شده ؟

اگه نشده . یه سوال داشتم . اون چند سفارش که ایجاد میشه همگی یک آدرس و یک حامل و یک روش پرداخت دارن ؟ همه ی کالاهای هر سه سفارش داخل سایتتون موجودی دارن ؟

لینک به دیدگاه

سلام مشکل برقرار هست

بله تنها فرقشون اینه که کالاها تقسیم میشن !

الانم یه مشکل دیگه بروز پیدا کرده و با اینکه بازدید کننده کمی دارم نت افزار ایمیل داده که منابع سرور رو زیاد اشغال میکنی!!

کلا پرستا به من نساخته انگار

البته موجودی پیشرفته انبار فعال کرده بودم . شاید به خاطر موجودی اون باشه که غیر فعال کردم و هنوز بعد اون تست نکردم ببینم چه خبره

لینک به دیدگاه

راستش من نظرری ندارم و از مدیریت موجودی پیشرفته هم استفاده نکردم که بدونم ولی از اون یکی تاپیکتون متوجه شدم که از deletorder استفاده کردین و سفارشات رو حذف کزدین و طبق تجربه ای که از بقیه دیدم معمولا حذف سفارشات برای ثبت سفارشات بعدی مشکل ایجاد میکنه و تا وقتی که به تعداد سفارشات حذف شده سفارش جدید ثبت نکنید مشکل برقراره .

ولی در کل اطلاعاتی در مورد مشکل شما ندارم . امیدوارم سایر دوستان بتونن راهنماییتون کنید .

در کل شما تو یکماه گذشته چندمین نفری هستین که میبینم مگید نت افراز بهتون گفته از منابع زیاد استفاده میکنید و دسترسی رو براتون محدود کرده .

لینک به دیدگاه

بعد از غیر فعال کردن مدیریت پیشرفته موجودی مشکل حل شد!

احتمال داره به خاطر نوع متفاوت موجودی کالا ها بوده!

ممنون از دوستانی که کمک کردند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...