رفتن به مطلب

مشکل در محاسبات پرستا یا اشتباه در تنظیمات مدیر

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه مشکلی داشتم و در موردش از دوستان راهنمایی میخوام

تو فروشگاه یه کالایی دارم به ارزش 4500 تومن

تو تنظیمات گفتم اگه خرید شد 100 هزار تومن حمل رایگانه

تو قوانین سبد خرید هم گفتم اگه این کالا 12 عدد خریداری شد 1 عدد هدیه بهش تعلق میگیره

حالا چه اتفاقی افتاده

مشتری 22 عدد از این کالا سفارش داده که میشه 99 هزار تومن و اصولا باید هزینه پستی رو بده و یه دونه هدیه هم بابت 12 تا میگیره

اما پرستا هزینه حمل رو رایگان میزنه چون 13 تا از اون کالا تو سبد هست و ارزش واقعی سبد میشه 103500 تومن

برای حل این مشکل راه حلی هست یا اصلا شاید من تو تنظیمات اشتباهی کردم که اینجوری میشه

دوستان لطفا راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من فقط میتونم یک پیشنهاد بدم که با این پیشنهاد من اگه مشتری از در هر شرایطی از تخفیف 12 عددی استفاده کنه دیگه نمیتونه از ارسال رایگان استفاده کنه . حتی اگه سفارشش واقعا از 100000 بیشتر شده باشه .

لینک به دیدگاه

ممنون ولی به نظرتون این یه باگ از طرف خود پرستاشاپ محسوب نمیشه؟

نباید این مشکل رو به اونجا منتقل کرد شاید در آپدیتهای بعدی مشکل حل بشه؟

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

راستش من الان این مشکل رو تست کردم اصلا چنین مشکلی رو ندیدم . میشه دقیقا بگید تو قسمت قوانین سبد خرید چطوری اون هدیه رو تعریف کردین .؟ چون من وقتی تعزیف کردم اصلا مبلغ اون یک عدد کالا در جمع سبد خریدم اعمال نشد . چون به صورت هدیه تعریف میشه و مبلغی نداره . احتمالا شما تنظیمات رو اشتباه تعریف کردین .

من این مورد رو در پرستا 1.6.0.14 تست کردم و بدون باگ بود .

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

راستش من الان این مشکل رو تست کردم اصلا چنین مشکلی رو ندیدم . میشه دقیقا بگید تو قسمت قوانین سبد خرید چطوری اون هدیه رو تعریف کردین .؟ چون من وقتی تعزیف کردم اصلا مبلغ اون یک عدد کالا در جمع سبد خریدم اعمال نشد . چون به صورت هدیه تعریف میشه و مبلغی نداره . احتمالا شما تنظیمات رو اشتباه تعریف کردین .

من این مورد رو در پرستا 1.6.0.14 تست کردم و بدون باگ بود .

سلام به شما

قوانین سبد خرید

با این شرایط

برجسته بله

استفاده جزئی بله

اولویت 2 که با 1 هم چکش کردم

وضعیت بله

بخش وضعیتها فقط محصول انتخاب شده

بخش عملیات:

حمل رایگان خیر

تائید یک تخفیف: هیچیک

فرستادن هدیه ای رایگان: بله

و همون کالای اصلی رو انتخاب کردم

میتونید بازهم از فروشگاه خودم تست کنید

http://www.ebargesabz.ir/%D8%B5%D8%A7%D8%A8%D9%88%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%D8%A7%D9%87%DB%8C/63-%D8%B5%D8%A7%D8%A8%D9%88%D9%86-%D8%B9%D8%B5%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%84%D9%88%D8%A6%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%A7.html

این لینک کالا هست

اگه 22 تا به سبد اضافه کنید میشه 99 تومن بعلاوه یک هدیه که باید با هزینه حمل باشه که نیست

بازم ممنون بابت پیگیریتون

لینک به دیدگاه

من با سبد خرید یک مرحله ای خود پرستا و بدون ماژول های واسطه پستی تست کرده بودم که بدون مشکل بود . ولی شما از سبد خرید دی بی اس تم و واسطه های پستی استفاده میکنید که این مشکل پیش میاد . که حالا من دقیق نمیدونم مشکل از محاسبه سبد خریدتون هست یا کلا در واسطه های پستی این مشکل پیش میاد .

لینک به دیدگاه

با سبد خرید یک مرحله ای هم چکش کردم بازم فایده نداشت

اتفاقا به پستیبانی دی بی اس هم پیام دادم و نظرشون اینه که مشکل داخلیه پرستاهست

میگن سبد خرید فقط اطلاعات رو بالا میاره و این اطلاعات رو خود پرستا میده

حالا باز میتونین تو فروشگاه خودتون یه کالا با همین قیمت اضافه کنین ببینین چی میشه

بازم ممنون که هستین

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من در این فروشگاه کالای 2500 تومانی را به این صورت تعریف کردم که در صورت خرید 3 عدد 1 عدد هدیه داده شود . و ارسال رایگان را هم برای بیشتر از 10000 تومان تعریف کردم .

داخل 2 تصویر پیوست شده مشاهده میکنید که با اضافه شدن 3 عدد از کالا ، 1 عدد هدیه تعلق کرفته ولی همچنان هزینه حمل 6000 تومان هست وتنها وقتی حمل رایگان شده که من تعداد کالا را 4 عدد کردم و جمع کل 10000 تومان شده .

post-4666-14373021758714_thumb.pngpost-4666-14373021759793_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

من با تنظیماتی مشابه شما انجام دادم و به مشکلی بر نخوردم البته با سبد خرید 1 مرحله ای پیشفرض پرستا 1.6.0.14

متاسفانه دیگه چیزی به ذهن من نمیرسه که چرا این مشکل براتون پیش میاد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...