رفتن به مطلب

ماژول امتیاز دهی به محصولات

پست های پیشنهاد شده

درود

تبریک عرض میکنم افتتاح انجمن پشتیبانی پرستاشاپ و برای دست اند کاران این سایت آرزوی موفقیت میکنم.

ماژول امتیاز دهی به محصولات فارسی شده هست البته فقط بخش کاربریش و بخش مدیریتش چیز خاصی برای فارسی سازی نداشت و همه چیز گویا هست. کاربرد این ماژول برای عزیزانی است که میخوان به کاربران سایتشون این امکان و بدن که به محصولاتشون امتیاز بدن. این ماژول روی ورژن 1.3.1 تست شده امیدوارم رو ورژن های دیگه هم کاربرد داشته باشه.

موفق باشید.

productrating.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقتی امتیاز میدی اون گردونش که می خواد ثبت کنه همین جور میچرخه و مثلا ثبت نمیشه البته اگه صفحرو رفرش کنی می بینی که ثبت شده ولی خوب کارایی نداره یه جوری از اعتبار سایت کم میکنه هرکی امتیاز بده بخواد یه ساعت صبر کنه از اخرش فکر میکنه سر کاره حالا شاید فقط تو سایت من اینجوری باشه این پرستا که مشکلات عجیب غریب زیاد داره

لینک به دیدگاه

بله قربان

به به آقا پیمان گل. اختیار دارید. افتخار میدین شما رو عضو تیم خودمون کنیم؟ خیلی خوشحال میشیم از همکاری شما توی تیم برخوردار بشیم همینطور کاربران انجمن هم میتونن از راهنمایی های خوبتون استفاده کنن. اگر تمایل دارید خبرم کنید تا دسترسیتون رو تغییر بدم. خیلی خیلی خوشحال میشم اگه به ما ملحق بشید.

موفق و موید باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...