رفتن به مطلب

ماژول نمایش تولید کننده ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

تو صفحه اول فروشگاه من، پایین صفحه آیکون تولیدکننده ها رو نمایش میده

میخوام این قسمت رو تو موبایل غیر فعال کنم اما تو بخش ماژولها هرچی میگردم ماژولی برای اینکار پیدا نمیکنم

ماژول تولیدکننده رو غیر فعال کردم اما بازهم این بخش نمایش داده میشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ای کاش آدرس سایت رو می نوشتید. ولی مشکلی نیست از بخش ماژولها قسمت موقعیت برید ویرایش زنده و ببینید اسم ماژول چیه و توی بخش ماژول ها می تونید برای موبایل غیرفعال کنید

لینک به دیدگاه

مرسی بابت پاسخ

آدرس سایت هست

www.ebargesabz.ir

مشکل اینه که ظاهرا ماژولش غیر فعاله چون تو نمای زنده چیزی نشون داده نمیشه و حتی تو کامپیوتر هم دیده نمیشه اما با موبایل یا تبلتم که چک میکنم هستن و سرعت لود صفحه رو بی دلیل کم میکنن

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام یک سوال داشتم من میخوام ماژول تولید کننده فقط در صفحات داخلی سایت در ستون سمت راست نمایش داده بشه و در ستون سمت راست صفحه اصلی نمایش داده نشه چکار باید بکنم

لینک به دیدگاه

با سلام یک سوال داشتم من میخوام ماژول تولید کننده فقط در صفحات داخلی سایت در ستون سمت راست نمایش داده بشه و در ستون سمت راست صفحه اصلی نمایش داده نشه چکار باید بکنم

سلام

به منو ماژول ها / ماژول ها / بخش تولید کننده ها برید.

وارد پیکربندی ماژولتون بشید

از نوار بالای صفحه گزینه "مدیریت جایگاه ها " رو انتخاب کنید .

توی صفحه باز شده در بخش display right column روی دکمه " ویرایش " کلید کنید .

حالای در بخش وسط صفحه گزینه ای هست به نام " استثنا ها" که قانونا توی فیلد روبروییش هیچ چیزی نوشته نشده .

حالا از بخش پایین این گزینه شما گزینه index رو روش کلیک کنید . با این کار باید در اون فیلد روبروی استثناءها گزینه index اضافه شده باشه .

حالا کافیه صفحه رو ذخیره کنید .

اینم در اخر بگم که در بعضی قالب ها به خصوص قالبای خارجی راستچین شده شما ممکنه احتیاج باشه این کار رو در بخش display left column انجام بدین .

شاد باشید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...