رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

1. باید تصویرتون پس زمینش تیره باشه

2. ماژول ناوبری لایه ای رو فعال و پیکربندی کنید. خودش خودکار فقط در صفحه شاخه ها نمایش داده میشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1. باید تصویرتون پس زمینش تیره باشه

2. ماژول ناوبری لایه ای رو فعال و پیکربندی کنید. خودش خودکار فقط در صفحه شاخه ها نمایش داده میشه

ببخشید امکان تغییر رنگ فونت عنوان در شاخه ها وجود نداره؟ ( با توجه به اینکه باید همگی تصویرها تغییر کنه و ...)

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام

من دوتا از این قالب خریدم برای سایت هامون

مشکلی که داریم اینه صفحه اصلی به خاطر افکتی که هست کلا مرور گر در حالت هنگی میره و خیلی آزار دهنده هست

لطفا راهنمایی کنید چطور افکت صفحه اصلی برداریم

سایر صفخات مشکلی در لود ندارند

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام

من میخواستم واسه شرکتم که تازه تاسیس کردم یه فروشگاه واسه ارایه محصولات راه اندازی کنم خواستم بدونم آیا این قالب یا کلا این مدیریت محتوا امکان این رو داره که مثلا به دو صورت لاگین انجام بشه یکی واسه مشتری و کاربرای معمولی و یکی هم واسه خریداران همکار ، مثلا میخوام جوری باشه وقتی همکار وارد فروشگاه بشه بتونم به صورت جداگونه لیست قیمت تجهیزات رو واسه دانلود براش قرار بدم یا که بتونه ببینه حالا هر کدومش که بشه حتی اگر از داخل پنل هم بشه یه همچین کاری کرد

ممنون میشم راهنمایی و یه توضیحی در این باره بدید

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام.

بله امکان گروه بندی مشتریان رو داره. البته باید بعد از ثبت نام کاربر اون رو به گروه مورد نظرتون اضافه کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مرسی و خواستم بدونم واسه درگاه پرداخت چطوری باید عمل کرد ایا باید ماژول جداگونه خرید یا خود قالب داره و اینکه ایا پشتیبانی از قالب در صورت اینکه با مشکلی مواجه بشیم داره یا خیر ؟ یعنی میخوام دقیقا مثل دمو هیچ مشکلی تو کار نداشته باشه و ایا سازگاری با ورژن جدید پرستا رو داره یا خیر ؟

ممنون میشم یه پاسخی نیز در این مورد بدید

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام . من دارم از قالب پانیذ استفاده میکنم اما یه مشکلی دارم.  میخوام در صفحه اصلی سایتم شاخه های محصولاتم رو با یک تصویر که بشه روش کلیک کرد و وارد اون شاخه شد نمایش بدم. حالا میخوام ببینم راهی هست که بشه این کار رو کرد؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با درود

به نظر امروز ویرایش تازه ای از پوسته ی پانیذ با بهبود در عملکرد پوسته منتشر شده. برای به روز رسانی پوسته ی پانیذ به ویرایش تازه چگونه باید عمل کرد؟ آیا آموزشی در رابطه با به روز رسانی پوسته پرستاشاپ در انجمن موجود هست ( جستجوهای بنده که نتیجه نداد )

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

وارد حساب کاربری بازارچه  >>  تاریخچه سفارشات بشید ، روی نام قالب کلیک کنید تا دانلود بشه، فایل آپدیت به همراه راهنما توی اون هست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

باسلام

چندتا سوال داشتم

1.آیا ماژول اخرین اخبار بصورت یک سطر با 4ردیف میتوان در صفحه ی اول بالای فوتر پایینی قرار داد؟

2.آیا این قالب بر روی پرستاشاپ 1.6.10 بدون مشکل و سازگار نصب میشود؟

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

1) باید از جایی که ماژول رو تهیه می کنید بپرسید براتون اینکار رو میکنن یا نه.

2) قالب ها و ماژول های بازارچه تنها با نسخه انجمن سازگار هست و آخرین نسخه ارائه شده انجمن 1.6.1.7

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با درود

در حد یک پیشنهاد این رو عرض می کنم این بخش و ناحیه که در پوسته ی پانیذ خالی هست به نظرتون حیف نیست؟ از این فضا امکان استفاده برای کارهای گوناگون وجود نداره؟

post-6629-0-19261300-1483603724_thumb.jpg

با سپاس

لینک به دیدگاه

اصولا فضای خالی در طراحی همیشه نیاز هست  ،سایت های مطرح را چک کنید

کلا بدون فضای خالی که چشم حرکت کنه ، سایت گیج کننده میشه . این موارد از استانداردهای طراحی رابط کاربری سایت هستند

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام

من قصد خرید این قالب را دارم. سایت من 3سال فعال هست و توی گوگل بالا میاد چندتا سوال داشتم

1- تغییر قالب آسیبی به سئو میرسونه یا خیر؟

2- ماژول ها و تنظیمات قبلی سایت باقی میمونه؟

3- در مورده رنگ عنوان که سایر دوستان هم مشکل داشتن با توجه به اینکه اکثر تصاویر حرفه ای با پیش زمینه سفید هستن، در آپدیت جدید مشکل رنگ فونت عنوان ها رفع شده است یا خیر

لینک به دیدگاه

1. بستگی به قالبی که در حال حاضر استفاده میکنید داره. اگر در حال استفاده از قالب حرفه ای روی سایتتون هستید بهتره قالب های رنج قیمتی 250 تا 400 هزار تومان بازارچه رو تهیه کنید ولی اگر از قالب پیش فرض استفاده میکنید قالب پانیذ میتونه انتخاب خوبی باشه

2. یکسری ماژول ها غیر فعال خواهند شد به صورت خودکار. ولی ماژول های پرداخت و حمل شما تغییری نمیکنند. ممکنه یکسری از ماژول ها نیاز به سازگاری با قالب شما داشته باشند

3. رنگ عنوان شاخه ها به رنگ سفید و غیر قابل تغییر هست

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

وقت بخیر

من این قالب رو قبلا تهیه کرده بودم و حالا روی پرستا نسخه 1.6.1.7 نصبش کردم.

بدون مشکل نصب شد اما موقع فعال سازی و استفاده از این قالب بدون هیچ خطایی وارد یک صفحه سفید میشه.

کل مطالب مربوط به صفحه سفید رو هم خوندم اما هیچ کدوم به این مورد مربوط نبود ظاهرا.

با همکار هاتون هم در این مورد از طریق ارسال تیکت ارتباط برقرار کردم و گفتند که مشکل از نسخه ioncube سرور هست و باید به آخرین نسخه ارتقا پیدا کنه.

هم خودم بصورت دستی و هم پشتیبان سرور بصورت مستقیم ioncube رو به آخرین نسخه ارتقا دادیم اما مشکل همچنان پا برجاست.

حدس زدم که شاید به دلیل تنظیمات خاص سرور یا موارد امنیتی این مشکل بوجود آمده باشه. به همین دلیل این قالب رو با همون پرستا نسخه 1.6.1.7 روی یک هاست دیگه از شرکت دیگه تست کردم و اونجا هم دقیقا با همین مشکل روبرو شدم.

طبق چیزی که من از توضیحات پشتیبان هاستم متوجه شدم این موضوع مربوط به دو تا ماژولی میشه که همراه این قالب نصب و فعال میشه. ینی iblockreinsurance و iconfig.

نکته جالب اینجاست که حتی وقتی از بخش مدیریت ماژول ها هم اقدام به نصب این دو ماژول میکنم باز صفحه سفید میاد.

همکاران تون که بعد از گذشت 4-5 روز هنوز پاسخی به تیکت آخر من ندادن.

لطفا راهنمایی کنید که چطور این مشکل رو باید رفع کنم.

سایر دوستان آیا تجربه ی مشابهی دارند و آیا راه حلی براش پیدا کردن یا خیر...؟

لطفا اگر کسی از مورد اطلاعی داره اعلام کنه

خیلی ممنونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...