رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

ضمن عرض سلام و خسته نباشید...

من مجددا با شماره های موجود در بخش تماس با ما، تماس گرفتم که باز هم هیچکس پاسخگو نبود!!!

هزینه نصب پرستا شاپ فارسی با قالب(هزینه نصب از صفر تا 100) چقدر هست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید

من نسخه آخر پرستا شاپ رو بدون هیچ مشکلی نصب کردم و قالب پانیذ رو خریداری کردم و در مرحله اول بدون هیچ مشکلی بارگزاری شد روی پرستا شاپ، اما زمانی که در مرحله دوم ((استفاده از این قالب)) رو میزنم پرستا یک اروری میده که به شرح زیر هست:

Site error: the file /home/iranianp/domains/iranianpetshop.ir/public_html/modules/iblockreinsurance/iblockreinsurance.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.4.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

علت چیه به نظرتون؟

لینک به دیدگاه

ضمن عرض سلام و تشکر بابت پاسخ ندادن به سوالات قبلی بعد از 2 روز!!!

امیدوارم حداقل به این مورد پاسخ بدید(خواهشا پشتیبانیتون رو قویتر کنید)...

من پرستا شاپ رو نصب کردم و قالب پانیذ رو خریداری کردم و روش نصب کردم اما الان 3تا موضوع پیش اومده!

1- اول اینکه موقع خرید یک کد لایسنس به من داده شد که هنوز نمیدونم کاربردش چی بود! چون بدون وارد کردن اون کد قالب رو نصب کردم و دارم ازش استفاده میکنم!!!

2- شکل قالب با شکل پیشفرضی که شما برای قالب در نظر گرفتید متفاوته!(به فایل پیوست مراجعه شود)

3- این قسمت بالای بنر رو چجوری به قالب اضافه کنم؟(فایل پیوست مشاهده شود)

4- به من گفته بودید میشه برای این قالب کد تخفیف برای مشتری در نظر گرفت(زمان پرداخت)، اما من این مورد رو نه مشاهده میکنم نه پیدا!!!

5- قسمت شمارنده معکوس رو دقیقا باید چجوری فعال کنم روی قالب؟

6- عکسهایی که به صورت لوگو و پیشفرض روی قالب هست چجوری حذف کنم یا تغییر بدم؟(فایل پیوست)

7- اطلاعات فروشگاه رو از کدوم قسمت ویرایش کنم؟

8- قسمت رنگهارو از کجا تنظیم کنم؟

9- خواهشا یک مطلب و راهنمایی کامل برای استفاده و مدیریت فروشگاههای پرستاشاپ ارائه بدید... 

با تشکر...post-9835-0-74503500-1455543903_thumb.jpgpost-9835-0-52046900-1455543923_thumb.jpgpost-9835-0-70979000-1455543958_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ضمن عرض سلام و تشکر بابت پاسخ ندادن به سوالات قبلی بعد از 2 روز!!!

امیدوارم حداقل به این مورد پاسخ بدید(خواهشا پشتیبانیتون رو قویتر کنید)...

من پرستا شاپ رو نصب کردم و قالب پانیذ رو خریداری کردم و روش نصب کردم اما الان 3تا موضوع پیش اومده!

1- اول اینکه موقع خرید یک کد لایسنس به من داده شد که هنوز نمیدونم کاربردش چی بود! چون بدون وارد کردن اون کد قالب رو نصب کردم و دارم ازش استفاده میکنم!!!

2- شکل قالب با شکل پیشفرضی که شما برای قالب در نظر گرفتید متفاوته!(به فایل پیوست مراجعه شود)

3- این قسمت بالای بنر رو چجوری به قالب اضافه کنم؟(فایل پیوست مشاهده شود)

4- به من گفته بودید میشه برای این قالب کد تخفیف برای مشتری در نظر گرفت(زمان پرداخت)، اما من این مورد رو نه مشاهده میکنم نه پیدا!!!

5- قسمت شمارنده معکوس رو دقیقا باید چجوری فعال کنم روی قالب؟

6- عکسهایی که به صورت لوگو و پیشفرض روی قالب هست چجوری حذف کنم یا تغییر بدم؟(فایل پیوست)

7- اطلاعات فروشگاه رو از کدوم قسمت ویرایش کنم؟

8- قسمت رنگهارو از کجا تنظیم کنم؟

9- خواهشا یک مطلب و راهنمایی کامل برای استفاده و مدیریت فروشگاههای پرستاشاپ ارائه بدید... 

با تشکر...http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifso1.jpghttp://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifso2.jpghttp://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifso3.jpg

سلام بر شما.

1) لایسنس باید در بخش ماژول ها و ماژول پیکربندی قالب وارد بشه.

2) بعد از نصب قالب باید برخی از ماژول ها فعال و برخی تنظیم بشن.

3) ماژول منوی افقی رو پیکربندی کنید.

4) تخفیف به خرید بعدی شما اعمال میشه.

5) کدوم شمارنده معکوس؟

6) باید به ماژول هر کدوم از موارد مراجعه کنید. مثلا برای اسلایدر وارد بخش ماژول ها بشید و ماژول اسلایدر برای صفحه خانگی رو پیکربندی کنید (عرض 1200)

7) کدوم اطلاعات؟ مثلا برای "تماس با ما" باید ماژول تماس با ما رو تنظیم کنید.

8) وارد منوی ماژول ها >> ماژول ها بشید و در ماژول تنظیمات قالب رنگ ها رو تنظیم کنید.

9)سوالات و مشکلات عمومی خود را در انجمن مطرح کنید در غیر اینصورت تیکت بزنید.

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

1) لایسنس باید در بخش ماژول ها و ماژول پیکربندی قالب وارد بشه.

2) بعد از نصب قالب باید برخی از ماژول ها فعال و برخی تنظیم بشن.

3) ماژول منوی افقی رو پیکربندی کنید.

4) تخفیف به خرید بعدی شما اعمال میشه.

5) کدوم شمارنده معکوس؟

6) باید به ماژول هر کدوم از موارد مراجعه کنید. مثلا برای اسلایدر وارد بخش ماژول ها بشید و ماژول اسلایدر برای صفحه خانگی رو پیکربندی کنید (عرض 1200)

7) کدوم اطلاعات؟ مثلا برای "تماس با ما" باید ماژول تماس با ما رو تنظیم کنید.

8) وارد منوی ماژول ها >> ماژول ها بشید و در ماژول تنظیمات قالب رنگ ها رو تنظیم کنید.

9)سوالات و مشکلات عمومی خود را در انجمن مطرح کنید در غیر اینصورت تیکت بزنید.

ضمن سلام مجدد؛

1- دقیقا سوال من همینه! اصلا چه نیازی هست که لایسنس وارد بشه! من الان مشکلی با قالب ندارم!؟ اگر وارد نکنم چه مشکلی پیش میاد؟

3- انجام شد

4- به من در پستهای قبلی همین صفحه گفتن که این قابلیت در قالب وجود داره(فایل پیوست شماره یک مربوط به قالب مینا رو نگاه کنید)

5- فایل پیوست شماره دو رو نگاه کنید(البته گفته بودند به صورت ماژول قابل نصب هست) از کجا ماژولش رو پیدا و نصب کنم؟

6- موضوع همینه که من اصلا نمیدونم کدوم ماژول برای کدوم بنر هست! این کارو انجام دادم اما تغییری ایجاد نشد(لطفا فایل پیوست شماره 5 رو ببینید و بگید چطور لوگوهای فلش یک و دو رو حذف کنم و کجا عکسهای لوگوها یا بنر های مربوط به فلش سوم رو تغییر بدم یا حذف کنم)

7- انجام شد 

8- این مورد رو مجددا پیدا نکردم! لطفا بیشتر توضیح بدید... وارد بخش ماژولها=ماژولها میشم اما تنظیمات رنگ رو پیدا نمیکنم

راستی چطور میتونم رنگ قیمت هارو تغییر بدم(قیمت اصلی و قیمت تخفیف خورده)، مثلا توی دیجی کالا قیمتهای اصلی سبز رنگ هست و قیمت تخفیف خورده و خط زده شده قرمز هست...

و اینکه به فایلهای پیوست 3 و 4 نگاه کنید و بگید چطور این زیر شاخه هارو اضافه کنم(در پیوست شماره 3 چطور عکس پایین زیر شاخه ها بندازم)

post-9835-0-93811300-1455567589_thumb.jpg

post-9835-0-57842500-1455567606_thumb.jpg

post-9835-0-35535500-1455572023_thumb.jpg

post-9835-0-54530900-1455571662_thumb.jpg

post-9835-0-91139200-1455571860_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ضمن سلام مجدد؛

1- دقیقا سوال من همینه! اصلا چه نیازی هست که لایسنس وارد بشه! من الان مشکلی با قالب ندارم!؟ اگر وارد نکنم چه مشکلی پیش میاد؟

3- انجام شد

4- به من در پستهای قبلی همین صفحه گفتن که این قابلیت در قالب وجود داره(فایل پیوست شماره یک مربوط به قالب مینا رو نگاه کنید)

5- فایل پیوست شماره دو رو نگاه کنید(البته گفته بودند به صورت ماژول قابل نصب هست) از کجا ماژولش رو پیدا و نصب کنم؟

6- موضوع همینه که من اصلا نمیدونم کدوم ماژول برای کدوم بنر هست! این کارو انجام دادم اما تغییری ایجاد نشد(لطفا فایل پیوست شماره 5 رو ببینید و بگید چطور لوگوهای فلش یک و دو رو حذف کنم و کجا عکسهای لوگوها یا بنر های مربوط به فلش سوم رو تغییر بدم یا حذف کنم)

7- انجام شد 

8- این مورد رو مجددا پیدا نکردم! لطفا بیشتر توضیح بدید... وارد بخش ماژولها=ماژولها میشم اما تنظیمات رنگ رو پیدا نمیکنم

راستی چطور میتونم رنگ قیمت هارو تغییر بدم(قیمت اصلی و قیمت تخفیف خورده)، مثلا توی دیجی کالا قیمتهای اصلی سبز رنگ هست و قیمت تخفیف خورده و خط زده شده قرمز هست...

و اینکه به فایلهای پیوست 3 و 4 نگاه کنید و بگید چطور این زیر شاخه هارو اضافه کنم(در پیوست شماره 3 چطور عکس پایین زیر شاخه ها بندازم)

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifso1.jpg

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifso2.jpg

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifso3.jpg

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifso4.jpg

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifso5.jpg

سلام مجدد بر شما.

1) اگه قالبتون فعاله که نیازی به وارد سازی لایسنش نیست.

3) خدا رو شکر :)

4)بله این قابلیت وجود داره که در قالب مینا به صورت پیش فرض هست و در قالب پانیذ نه.

5)بله به صورت ماژول قابل نصبه و شما باید ماژول شمارنده معکوس رو از پرستااستور (http://www.prestastore.ir/front-office-features/14-count-down-banner.html) بخرید.

6) به منوی " ماژول ها >> ماژول ها " برید. حالا برای فلش شماره 5 که اسلایدره باید به دنبال ماژول "اسلايدر تصويري براي صفحه خانگي شما" بگردید و وارد صفحه پیکربندی اوون بشید( عرض تصویر باید 1200 باشه). برای تصاویر دیگه هم بایید وارد صفحه پیکربندی ماژول "پیکربندی قالب" بشید و تصاویر رو با سایز 292 در 203 قرار بدید.

7) :)

8)وقتی وارد بخش ماژول ها شدید باید وارد پیکربندی ماژول "مدیریت قالب" بشید و رنگ مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

برای ایجاد شاخه باید به منوی  " کاتالوگ >> شاخه ها " برید و شاخه های مورد نظرتون رو ایجاد کنید و برای اون ها تصویر بندانگشتی بزارید(تصویر زیر شاخه ها).

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام مجدد بر شما.

1) اگه قالبتون فعاله که نیازی به وارد سازی لایسنش نیست.

3) خدا رو شکر :)

4)بله این قابلیت وجود داره که در قالب مینا به صورت پیش فرض هست و در قالب پانیذ نه.

5)بله به صورت ماژول قابل نصبه و شما باید ماژول شمارنده معکوس رو از پرستااستور (http://www.prestastore.ir/front-office-features/14-count-down-banner.html) بخرید.

6) به منوی " ماژول ها >> ماژول ها " برید. حالا برای فلش شماره 5 که اسلایدره باید به دنبال ماژول "اسلايدر تصويري براي صفحه خانگي شما" بگردید و وارد صفحه پیکربندی اوون بشید( عرض تصویر باید 1200 باشه). برای تصاویر دیگه هم بایید وارد صفحه پیکربندی ماژول "پیکربندی قالب" بشید و تصاویر رو با سایز 292 در 203 قرار بدید.

7) :)

8)وقتی وارد بخش ماژول ها شدید باید وارد پیکربندی ماژول "مدیریت قالب" بشید و رنگ مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

برای ایجاد شاخه باید به منوی  " کاتالوگ >> شاخه ها " برید و شاخه های مورد نظرتون رو ایجاد کنید و برای اون ها تصویر بندانگشتی بزارید(تصویر زیر شاخه ها).

موفق باشید.

ضمن سلام مجدد؛

جسارتا بعضی از سوالهارو پاسخ ندادید و بعضی هارو هم ناقص پاسخ دادید!

4- الان این مورد رو چطور در قالب پانیذ فعال کنم مثل قالب مینا؟

5- قیمتش واقعا بالاست! الان من خود قالب رو خریدم 100 بعد ((فقط یک ماژول)) رو 60 بخرم؟ تازه بدون احتساب هزینه سازگار سازی با قالب!!!! لطفا قیمتهارو معقولتر در نظر بگیرید تا استفاده کنیم! الان کسی بخواد یک ماژول خالی رو طراحی کنه حدودا همینقدر میشه(طراحی اختصاصی) بعد چطور برای یک ماژول عمومی که مورد استفاده دهها نفر قرار میگیره چنین قیمتی در نظر گرفتید!؟ این قیمتها نه معقوله نه عادلانه... تازه جالبه هزینه سازگاری با قالب هم جداگانه میگیرید در صورتی که باید به عنوان پشتیبانی روی ماژول باشه!!!

6- عرض کردم روی 1200 گذاشتم اما تغییری ایجاد نشد! قالب های کوچیک کناری رو حذف کردم اما بازم تغییری نکرد، فقط طول بیشتر شد و نظم لوگو بهم ریخت!(فایل پیوست مشاهده شودpost-9835-0-07487500-1455660212_thumb.jpg) بعد چطور باید طول و ارتفاع رو تنظیم کرد!؟

به یک سوالم پاسخ ندادید:

چطور میتونم رنگ قیمت هارو تغییر بدم(قیمت اصلی و قیمت تخفیف خورده)، مثلا توی دیجی کالا قیمتهای اصلی سبز رنگ هست و قیمت تخفیف خورده و خط زده شده قرمز هست...

به این یکی هم پاسخ کامل ندادید(شایدم من متوجه نشدم):

من چطور ((زیر)) شاخه درست کنم، مثلا توی منوی افقی بالا، پنج پنجره باز کردم مثل یک. دو. سه.چهار و پنج، حالا چطوری برای اینها زیر شاخه قرار بدم و برای زیر شاخه هاشون مجددا زیر شاخه های جدید!؟

و یک سوال دیگه؟ 

چطور میتونم ماژولهای ستون رو تنظیم کنم(مثلا میخوام محصولات پرفروش توی صفحه اصلی باشه اما توی ستون کناری نباشه)

لینک به دیدگاه

ضمن عرض سلام و خسته نباشید...

من مجددا با شماره های موجود در بخش تماس با ما، تماس گرفتم که باز هم هیچکس پاسخگو نبود!!!

هزینه نصب پرستا شاپ فارسی با قالب(هزینه نصب از صفر تا 100) چقدر هست؟

برای پیگیری سوالات و مشکلاتتون باید تیکت بزنید. شماره های تماس ویژه سوالات قبل از خرید هستند که گاهی به علت بالا بودن تعداد تماس ها به صورت رندوم پاسخ داده میشن

ضمن سلام مجدد؛

جسارتا بعضی از سوالهارو پاسخ ندادید و بعضی هارو هم ناقص پاسخ دادید!

4- الان این مورد رو چطور در قالب پانیذ فعال کنم مثل قالب مینا؟

5- قیمتش واقعا بالاست! الان من خود قالب رو خریدم 100 بعد ((فقط یک ماژول)) رو 60 بخرم؟ تازه بدون احتساب هزینه سازگار سازی با قالب!!!! لطفا قیمتهارو معقولتر در نظر بگیرید تا استفاده کنیم! الان کسی بخواد یک ماژول خالی رو طراحی کنه حدودا همینقدر میشه(طراحی اختصاصی) بعد چطور برای یک ماژول عمومی که مورد استفاده دهها نفر قرار میگیره چنین قیمتی در نظر گرفتید!؟ این قیمتها نه معقوله نه عادلانه... تازه جالبه هزینه سازگاری با قالب هم جداگانه میگیرید در صورتی که باید به عنوان پشتیبانی روی ماژول باشه!!!

6- عرض کردم روی 1200 گذاشتم اما تغییری ایجاد نشد! قالب های کوچیک کناری رو حذف کردم اما بازم تغییری نکرد، فقط طول بیشتر شد و نظم لوگو بهم ریخت!(فایل پیوست مشاهده شودhttp://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifso1.jpg) بعد چطور باید طول و ارتفاع رو تنظیم کرد!؟

به یک سوالم پاسخ ندادید:

چطور میتونم رنگ قیمت هارو تغییر بدم(قیمت اصلی و قیمت تخفیف خورده)، مثلا توی دیجی کالا قیمتهای اصلی سبز رنگ هست و قیمت تخفیف خورده و خط زده شده قرمز هست...

به این یکی هم پاسخ کامل ندادید(شایدم من متوجه نشدم):

من چطور ((زیر)) شاخه درست کنم، مثلا توی منوی افقی بالا، پنج پنجره باز کردم مثل یک. دو. سه.چهار و پنج، حالا چطوری برای اینها زیر شاخه قرار بدم و برای زیر شاخه هاشون مجددا زیر شاخه های جدید!؟

و یک سوال دیگه؟ 

چطور میتونم ماژولهای ستون رو تنظیم کنم(مثلا میخوام محصولات پرفروش توی صفحه اصلی باشه اما توی ستون کناری نباشه)

4. باید فعال باشه اگر نیست تیکت بزنید

5. این ماژول مربوط به سایت پرستا استور میباشد میتونید به خودشون تیکت بزنید. بعلاوه این که فکر نمیکنم شخصی یا شرکتی با 60 هزار تومان برای شما ماژول طراحی کنه!

6. بعد از این که پهنا رو روی 1200 پیکسل تنظیم میکنید باید یک عکس با پهنای 1200 پیکسل بهش بدید اما شما تصویر پیش فرض رو تغییر ندادید که بخاطر کم بودن پهناش فضای خالی ایجاد کرده. ارتفاع هم به صورت خودکار بر اساس ارتفاع عکس شما تنظیم میشه

رنگ قیمت ها قابل تغییر نیست

برای افزودن زیر شاخه و زیرشاخه ی زیرشاخه در منوی افقی شما نیازی نیست کاری انجام بدید. فقط باید شاخه اصلی رو قرار بدید خودش زیرشاخه هاش رو خوکار اضافه میکنه به منو. به طور مثال فرض کنید یک شاخه دارید به نام موبایل. حالا این شاخه زیر شاخه ای به نام برند داره و این برند خودش زیرشاخه ای به نام های سونی و سامسونگ داره. شما کافیه به منوی افقی شاخه موبایل رو اضافه کنید بقیش رو خودش اضافه میکنه

برای تنظیم جایگاه ماژول ها به بخش "ماژول ها - جایگاه ها (موقعیت ها)" مراجعه کنید. به طور مثال برای ستون راست عبارت displayLeftColumn (در قالب های ایرانی معمولا قرینه است) رو پیدا کنید و ماژول محصولات جدید یا پرفروش رو از اون جایگاه حذف کنید

لینک به دیدگاه

برای پیگیری سوالات و مشکلاتتون باید تیکت بزنید. شماره های تماس ویژه سوالات قبل از خرید هستند که گاهی به علت بالا بودن تعداد تماس ها به صورت رندوم پاسخ داده میشن

4. باید فعال باشه اگر نیست تیکت بزنید

5. این ماژول مربوط به سایت پرستا استور میباشد میتونید به خودشون تیکت بزنید. بعلاوه این که فکر نمیکنم شخصی یا شرکتی با 60 هزار تومان برای شما ماژول طراحی کنه!

6. بعد از این که پهنا رو روی 1200 پیکسل تنظیم میکنید باید یک عکس با پهنای 1200 پیکسل بهش بدید اما شما تصویر پیش فرض رو تغییر ندادید که بخاطر کم بودن پهناش فضای خالی ایجاد کرده. ارتفاع هم به صورت خودکار بر اساس ارتفاع عکس شما تنظیم میشه

رنگ قیمت ها قابل تغییر نیست

برای افزودن زیر شاخه و زیرشاخه ی زیرشاخه در منوی افقی شما نیازی نیست کاری انجام بدید. فقط باید شاخه اصلی رو قرار بدید خودش زیرشاخه هاش رو خوکار اضافه میکنه به منو. به طور مثال فرض کنید یک شاخه دارید به نام موبایل. حالا این شاخه زیر شاخه ای به نام برند داره و این برند خودش زیرشاخه ای به نام های سونی و سامسونگ داره. شما کافیه به منوی افقی شاخه موبایل رو اضافه کنید بقیش رو خودش اضافه میکنه

برای تنظیم جایگاه ماژول ها به بخش "ماژول ها - جایگاه ها (موقعیت ها)" مراجعه کنید. به طور مثال برای ستون راست عبارت displayLeftColumn (در قالب های ایرانی معمولا قرینه است) رو پیدا کنید و ماژول محصولات جدید یا پرفروش رو از اون جایگاه حذف کنید

من هم برای سوالات قبل از خرید تماس گرفتم(چندین بار)... و هرگز کسی پاسخگو نبود حتی یک بار!!!

4. نه فعال نیست(در دموی پیش فرض قالب هم فعال نیست اما شما گفتید قالب این قابلیت رو داره)، لطفا بگید از کدوم قسمت باید فعال بشه تا اگر نتونستم فعال کنم تیکت بزنم...

5- طراحی ماژول قطعا و به مراتب از طراحی اختصاصی یک سایت راحتر و ساده تر هست، ضمنا شما هزینه سازگاری رو در نظر بگیرید حداقل 70-80 تموم میشه، و این برای فقط یک ماژول که تقریبا قدیمی هم شده(الان اکثر فروشگاهای بزرگ حداقل 2-3 ساله دارن استفاده میکنن) و یک ماژول عمومی هم هست که دهها نفر از اون استفاده میکنن واقعا هزینه زیادیه! اینجوری باشه 3-4 تا ماژول نصب کنیم باید 200-300 هزارتومان پرداخت کنیم! که یک هزینه واقعا غیر منطقیه... حتما این موضوع رو به سایت مربوطه ارجاع میدم(عذرخواهی میکنم من فکر کردم فروشگاه برای شماست)...

6- آهان ممنون از راهنماییتون...

7-  این که خیلی بده! هم قیمت اصلی و هم قیمت تخفیف خورده یک رنگ و سیاه هست! برای من واقعا تعجب داره قالبی رو با این امکانات و خلاقیت طراحی کردید اما به این موضوع توجه نشده! یعنی واقعا هیچ راهی نداره!؟ این موضوع هم برای من خیلی مهمه هم روی مشتری تاثیر زیادی داره... لطفا یه راهنمایی بکنید برای این موضوع...

8- شاخه ها و زیر شاخه ها واقعا منو گیج کرده! من بازم نتونستم این کارو انجام بدم! اگر امکانش هست یک توضیح پایه ای برای ایجاد شاخه ها و زیر شاخه ها در منوی افقی و ستون سمت راست ارائه بدید(میتونید به صورت پی دی اف انجام بدید چون قطعا مورد استفاده اکثر مشتری های شما قرار میگیره)

9- ممنون این کارو انجام دادم و بخش تنظیمات زنده کار من رو خیلی راحتر کرد(قابلیت بسیار خوبیه)، فقط یک سوال مرتبط؟ چطوری دوباره ستونهارو اگر بخوام میتونم اضافه کنم!؟ در کدوم قسمت؟

10- یک مشکل و سوال بسیار مهم!؟

من میخوام یک سفارش رو ثبت کنم، اما در مرحله نحوه ارسال به مشکل بر میخورم(با اینکه حامل رو فعال میکنم با این حال میزنه حاملی برای محصول وجود نداره! و اجازه نمیده به مرحله پرداخت برم و تو همون مرحله گیر میکنم) ، چون من فعلا نمیخوام از خدمات پستی استفاده کنم و خودم میخوام محصولات رو تایید و ارسال کنم، برای واریز وجه توسط مشتری هم ممنون میشم راهنمایی کنید... لطفا توضیح کامل و دقیقی از این بخش بدید برام خیلی مهمه...

ممنون از پاسخگویی شما...

لینک به دیدگاه

من هم برای سوالات قبل از خرید تماس گرفتم(چندین بار)... و هرگز کسی پاسخگو نبود حتی یک بار!!!

4. نه فعال نیست(در دموی پیش فرض قالب هم فعال نیست اما شما گفتید قالب این قابلیت رو داره)، لطفا بگید از کدوم قسمت باید فعال بشه تا اگر نتونستم فعال کنم تیکت بزنم...

5- طراحی ماژول قطعا و به مراتب از طراحی اختصاصی یک سایت راحتر و ساده تر هست، ضمنا شما هزینه سازگاری رو در نظر بگیرید حداقل 70-80 تموم میشه، و این برای فقط یک ماژول که تقریبا قدیمی هم شده(الان اکثر فروشگاهای بزرگ حداقل 2-3 ساله دارن استفاده میکنن) و یک ماژول عمومی هم هست که دهها نفر از اون استفاده میکنن واقعا هزینه زیادیه! اینجوری باشه 3-4 تا ماژول نصب کنیم باید 200-300 هزارتومان پرداخت کنیم! که یک هزینه واقعا غیر منطقیه... حتما این موضوع رو به سایت مربوطه ارجاع میدم(عذرخواهی میکنم من فکر کردم فروشگاه برای شماست)...

6- آهان ممنون از راهنماییتون...

7-  این که خیلی بده! هم قیمت اصلی و هم قیمت تخفیف خورده یک رنگ و سیاه هست! برای من واقعا تعجب داره قالبی رو با این امکانات و خلاقیت طراحی کردید اما به این موضوع توجه نشده! یعنی واقعا هیچ راهی نداره!؟ این موضوع هم برای من خیلی مهمه هم روی مشتری تاثیر زیادی داره... لطفا یه راهنمایی بکنید برای این موضوع...

8- شاخه ها و زیر شاخه ها واقعا منو گیج کرده! من بازم نتونستم این کارو انجام بدم! اگر امکانش هست یک توضیح پایه ای برای ایجاد شاخه ها و زیر شاخه ها در منوی افقی و ستون سمت راست ارائه بدید(میتونید به صورت پی دی اف انجام بدید چون قطعا مورد استفاده اکثر مشتری های شما قرار میگیره)

9- ممنون این کارو انجام دادم و بخش تنظیمات زنده کار من رو خیلی راحتر کرد(قابلیت بسیار خوبیه)، فقط یک سوال مرتبط؟ چطوری دوباره ستونهارو اگر بخوام میتونم اضافه کنم!؟ در کدوم قسمت؟

10- یک مشکل و سوال بسیار مهم!؟

من میخوام یک سفارش رو ثبت کنم، اما در مرحله نحوه ارسال به مشکل بر میخورم(با اینکه حامل رو فعال میکنم با این حال میزنه حاملی برای محصول وجود نداره! و اجازه نمیده به مرحله پرداخت برم و تو همون مرحله گیر میکنم) ، چون من فعلا نمیخوام از خدمات پستی استفاده کنم و خودم میخوام محصولات رو تایید و ارسال کنم، برای واریز وجه توسط مشتری هم ممنون میشم راهنمایی کنید... لطفا توضیح کامل و دقیقی از این بخش بدید برام خیلی مهمه...

ممنون از پاسخگویی شما...

4. بخش خاصی برای فعال سازی نداره. تیکت بزنید برای بررسی مشکل

7. دلیل نمیشه چون سلیقه شما متفاوت هست یک ایراد محصوب بشه دوست من. به عنوان یک پیشنهاد این مورد در نظر گرفته میشه تا در صورت امکان در آپدیت های بعدی لحاظ بشه

8. با توجه به این که خارج از موضوع قالب هست لطفا در تاپیک جداگانه ای مطرح کنید

9. در همون بخش موقعیت ها این بار باید روی "نشاندن ماژول" کلیک کنید و ماژول مورد نظر رو به هوک مربوطه اضافه کنید

10. خارج از موضوع قالب بوده لطفا آموزش تنظیم حامل رو در انجمن مطالعه کنید

لینک به دیدگاه

4. بخش خاصی برای فعال سازی نداره. تیکت بزنید برای بررسی مشکل

7. دلیل نمیشه چون سلیقه شما متفاوت هست یک ایراد محصوب بشه دوست من. به عنوان یک پیشنهاد این مورد در نظر گرفته میشه تا در صورت امکان در آپدیت های بعدی لحاظ بشه

8. با توجه به این که خارج از موضوع قالب هست لطفا در تاپیک جداگانه ای مطرح کنید

9. در همون بخش موقعیت ها این بار باید روی "نشاندن ماژول" کلیک کنید و ماژول مورد نظر رو به هوک مربوطه اضافه کنید

10. خارج از موضوع قالب بوده لطفا آموزش تنظیم حامل رو در انجمن مطالعه کنید

4- تیکت ارسال شد

7- این موضوع تنها ربطی به سلیقه من نداره و از بعد روانشناسی بسیار مهمه(اکثر فروشگاهای بزرگ از این قانون تبعیت میکنن)، اگر دقت کنید در قالب پانیذ و دیگر قالبها از مسائلی در مورد روانشناسی رنگها و ... صحبت کردید، برای همین گفتم تعجب برانگیزه قالبهایی با این سلیقه و خلاقیت طراحی کردید و به نکات خیلی مهمی توجه شده اما به این نکته کوچک و ساده اما بسیار مهم توجه نشده! ممنون که به این پیشنهاد توجه میکنید و امیدوارم حتما در آپدیت بعدی این مورد لحاظ بشه و خیلی زود این آپدیت به دستمون برسه(افزودن این قابلیت کار سختی نیست ولی واقعا تاثیر گذار و مهمه)

لینک به دیدگاه

ضمن سلام مجدد؛

من ثبت فیش بانکی رو فعال کردم و به صورت تست یک خرید انجام دادم که نوشته منتظر ثبت فیش بانکی، اما حتی در حساب کاربری من هیچ قسمتی برای ثبت فیش بانکی وجود نداره!!!

البته لازم به ذکره در ابتدا قسمت ثبت فیش بانکی نمیومد که یک بار تنظیمات مجدد رو در قسمت پیکربندی زدم و اطلاعات رو دوباره وارد کردم تا درست شد، اما وقتی خرید ثبت میشه طبق مطالب مذکور امکان ثبت فیش بانکی نیست، لطفا راهنمایی بفرمایید...

با تشکر

لینک به دیدگاه

ضمن سلام مجدد؛

من ثبت فیش بانکی رو فعال کردم و به صورت تست یک خرید انجام دادم که نوشته منتظر ثبت فیش بانکی، اما حتی در حساب کاربری من هیچ قسمتی برای ثبت فیش بانکی وجود نداره!!!

البته لازم به ذکره در ابتدا قسمت ثبت فیش بانکی نمیومد که یک بار تنظیمات مجدد رو در قسمت پیکربندی زدم و اطلاعات رو دوباره وارد کردم تا درست شد، اما وقتی خرید ثبت میشه طبق مطالب مذکور امکان ثبت فیش بانکی نیست، لطفا راهنمایی بفرمایید...

با تشکر

سلام و درود

پرستاشاپ قابلیت صبت فیش بانکی به صورت پیشفرض را دارا نمی باشد ، مشتریان میتوانند از طریق صفحه تماس با ما ، اطلاعات پرداخت را ارسال نمایند

اگر میخواهید یک بخشی اختصاصا برای ثبت فیش بانکی داشته باشید ، ماژول ثبت فیش بانکی را از بازارچه تهیه نمایید

لینک به دیدگاه

ضمن سلام مجدد؛

ای بابا چقدر بد شد! در واقع یک امکان ناقص هست(موقع تایید فیش و محصول هم کمی مشکل داره!)

3 تا سوال جدید:

1- من ماژول جهان پی رو در قسمت ماژولها نصب میکنم و میزنه ثبت با موفقیت انجام شد اما ماژول نمایش داده نمیشه!!!

2- آیا امکانش هست مثلا مواقعی که میخوایم بریم مسافرت گزینه ای رو فعال کنیم که بزنه فروشگاه مثلا در حال حاضر تعطیل است یا...؟

3- امکانش هست زمان ورود بازدید کننده ها به سایت ابتدا صفحه ای باز بشه که بتونیم مطالبی رو به شکل یک لوگو یا متن داخلش بزاریم؟ و بازدید کننده باید یا اون صفحه رو ببنده یا روی اون پنجره کلیک کنه؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا سوالات خارج از حوزه قالب رو در اینجا مطرح نکنید

1. در تاپیک مربوط به جهان پی پیگیری کنید

2. بله - تنظیمات - تعمیرات - حالت تعمیرات رو روشن کنید

3. بله ماژول پاپ آپ رو میتونید از بازارچه تهیه کنید

برای ثبت فیش بانکی هم میتونید ماژول ثبت فیش بانکی رو از بازارچه خریداری کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا سوالات خارج از حوزه قالب رو در اینجا مطرح نکنید

1. در تاپیک مربوط به جهان پی پیگیری کنید

2. بله - تنظیمات - تعمیرات - حالت تعمیرات رو روشن کنید

3. بله ماژول پاپ آپ رو میتونید از بازارچه تهیه کنید

برای ثبت فیش بانکی هم میتونید ماژول ثبت فیش بانکی رو از بازارچه خریداری کنید

ممنون از پاسخگوییتون...

من واقعا گاهی نمیدونم کدوم سوال مربوط به قالب هست یا نیست، در هر صورت من احساس میکنم تا الان تمام سوالی که پرسیدم مربوط به قالب بوده...

یک سوال دیگه داشتم؟

چطوری باید اسلایدر صفحه نمایش خانگی رو به سمت راست انتقال بدم؟ الان سمت چپ هست

لینک به دیدگاه

مشکلی نیست من صرفا جهت راهنمایی عرض کردم خدمتتون

اسلایدر که سمت چپ و راست نمایش داده نمیشه بالای ستون های صفحه اصلی نمایش داده میشه مگر این که هوکش رو تغییر داده باشید. لینک یا عکس بدید

لینک به دیدگاه

مشکلی نیست من صرفا جهت راهنمایی عرض کردم خدمتتون

اسلایدر که سمت چپ و راست نمایش داده نمیشه بالای ستون های صفحه اصلی نمایش داده میشه مگر این که هوکش رو تغییر داده باشید. لینک یا عکس بدید

ضمن سلام مجددا؛

چرا سمت راست میره در واقع، یعنی وقتی پیکسلش رو از روی 1200 میزارید روی 700 یا 500 یا 800، از سمت چپ تصویر کم میشه در واقع، ولی من میخوام اسلایدر بیاد بالای ستونهای بزرگ سمت چپ(فایل پیوست مشاهده گردد)... ضمنا هیچ چیزی رو تغییر ندادم...

میخوام اسلایدر بیاد بالای کادر قرمزی که کشیدم(مثل دیجی کالا و خیلی از سایتهای دیگه)

post-9835-0-05016100-1456762342_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با درود

ببخشید آیا امکانش هست که در صفحه کالاها (همگی کالاها) یک ستون در سمت راست ایجاد بشه و در اون ستون سمت راست ماژول شاخه ها رو قرار بدیم؟

در حال حاظر در قالب پانیذ در صفحه ی کالاها و محصولات هیچ ستونی وجود نداره. آیا امکان گذاشتن یک ستون در سمت راست فروشگاه وجود داره؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

ضمن سلام مجددا؛

چرا سمت راست میره در واقع، یعنی وقتی پیکسلش رو از روی 1200 میزارید روی 700 یا 500 یا 800، از سمت چپ تصویر کم میشه در واقع، ولی من میخوام اسلایدر بیاد بالای ستونهای بزرگ سمت چپ(فایل پیوست مشاهده گردد)... ضمنا هیچ چیزی رو تغییر ندادم...

میخوام اسلایدر بیاد بالای کادر قرمزی که کشیدم(مثل دیجی کالا و خیلی از سایتهای دیگه)

دلیلش این هست که اسلایدر اصلا توی ستون نیست که بخواد در ستون چپ باشه یا راست. اسلایدر بالای ستون هاست و سایز اون باید 1200 باشه همچنین عکس هایی که میذارید هم باید 1200 پیکسل باشه

با درود

ببخشید آیا امکانش هست که در صفحه کالاها (همگی کالاها) یک ستون در سمت راست ایجاد بشه و در اون ستون سمت راست ماژول شاخه ها رو قرار بدیم؟

در حال حاظر در قالب پانیذ در صفحه ی کالاها و محصولات هیچ ستونی وجود نداره. آیا امکان گذاشتن یک ستون در سمت راست فروشگاه وجود داره؟

با سپاس

بله امکانش هست. ابتدا به بخش "تنظیمات - قالب ها - جلوی اسم قالب: تنظیمات" مراجعه کنید و چک کنید که ستون چپ (که در قالب سمت راست نمایش داده میشه) برای صفحه محصول (product) فعال باشه. سپس به بخش ماژول ها - موقعیت ها (جایگاه ها) مراجعه کرده و بخش displayLeftColumn رو پیدا کنید. ماژول هایی که میخواهید در صفحه محصول در ستون ظاهر بشن رو ویرایش کنید و با نگه داشتن کلید Ctrl صفحه کلید از بخش استثناها گزینه product رو از حالت انتخاب خارج کرده و ذخیره کنید

لینک به دیدگاه

دلیلش این هست که اسلایدر اصلا توی ستون نیست که بخواد در ستون چپ باشه یا راست. اسلایدر بالای ستون هاست و سایز اون باید 1200 باشه همچنین عکس هایی که میذارید هم باید 1200 پیکسل باشه

بله درسته اما از سمت راست قالب کشیده میشه، میخوام ببینم میشه کاری کرد که از سمت چپ قالب طولش کم و زیاد بشه؟ اینجوری میشه با ستون اصلی محصولات هماهنگش کرد...

یک سوال دیگه هم داشتم، وقتی روی محصولات میریم یک چشم وسطش نمایان میشه، میخوام ببینم امکانش هست این چشم رو غیر فعال کنیم؟ چون مشتری ممکنه همیشه روی این چشم کلیک کنه و توضیحات و هم شاخه های محصول براش نشون نداده نشه... کلا یکی از نقاط ضعفه این ایتمه... اگر امکانش هست بگید چطور میتونم غیر فعالش کنم...

لینک به دیدگاه

بله درسته اما از سمت راست قالب کشیده میشه، میخوام ببینم میشه کاری کرد که از سمت چپ قالب طولش کم و زیاد بشه؟ اینجوری میشه با ستون اصلی محصولات هماهنگش کرد...

یک سوال دیگه هم داشتم، وقتی روی محصولات میریم یک چشم وسطش نمایان میشه، میخوام ببینم امکانش هست این چشم رو غیر فعال کنیم؟ چون مشتری ممکنه همیشه روی این چشم کلیک کنه و توضیحات و هم شاخه های محصول براش نشون نداده نشه... کلا یکی از نقاط ضعفه این ایتمه... اگر امکانش هست بگید چطور میتونم غیر فعالش کنم...

خیر عرض رو نمیشه کم و زیاد کرد

اون چشم رو هم میتونید از ماژول پیکربندی قالب (themeconfigurator) قابلیت نمایش سریع (Quick View) رو غیر فعال کنید

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

سلام امکان بلاگ تو این قالب تعریف شده ؟ میخام علاوه بر محصولات یک قسمت بلاگ داشته باشم و توش مطلب بنویسم یک تم انگلیسی ریختم که بلاگ داشت 

لینک به دیدگاه

سلام امکان بلاگ تو این قالب تعریف شده ؟ میخام علاوه بر محصولات یک قسمت بلاگ داشته باشم و توش مطلب بنویسم یک تم انگلیسی ریختم که بلاگ داشت 

سلام.

نه این قالب به صورت پیش فرض این امکان رو نداره باید ماژول بلاگ نصب کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...