رفتن به مطلب

منوی افقی و page-not-found

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

بنده در یک هاست به راحتی یک پرستا راه انداری کردم و کاملا درست کار میکنید و در همین هاست با دامین دیگه یه پرستای دیگه راه اندازی کردم ولی تمام لینک های منوی افقی پرستا page-not-found میزند،لازم به ذکر است هاست یکی است(آی پی مشترک)،وتنها تفاوتی که وجود دارد برای دامین مشکل دار از امکان  addon domain این هاست استفاده کردم.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

addon domain در اصل شما یک ساب دامین تعریف کردی.

بله از این موضوع اطلاع دارم

آیا علت مشکل در لینک ها میتونه این باشه که ساب دامینه ولی با نام دامنه میاد بالا

یعنی  domain2.com به جای  domain2.domain1.com ??

لینک به دیدگاه

اگه سایت اصلی شما al.com بر فرض باشد ساب دومین باید به این شکل باید باشد. xxxx.al.com

مشکل من ساب دامین نیست من از  addon domain استفاده کردم که یعنی همون ساب دامین که شما میگین و به صورت  xxx.al.com هست میتونه به صورت  xxx.com بالا بیاد.

و من پرستا رو در   xxx.com نصب کردم به نظر شما میتونه مشکل از این باشه؟؟ 

لینک به دیدگاه

در پوشه public_html باید یک پوشه به نام xxx باشه اگر هست فایل پرستاشاپ رو اونجا بریزید.

من اینکارهارو قبلا انجام دادم

پرستا رو در فولدر xxx قبلا نصب کردم و بالا هم میاید فقط مشکلم اینکه آدرس لینک های منوی افقی  page-not-found میاید

لینک به دیدگاه

اگه آدرس سایت رو گذاشته بودین که میشد ببینم چه لینکی دادین خیلی بهتر میشد نظر داد .

اون لینک های منو افقی بالا لینک های شاخه ها هست یا لینک به صفحات خارجی یا داخلی سایت ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...