رفتن به مطلب

چجوری مفدار max_input_vars. رو خودم افزایش بدم

پست های پیشنهاد شده

سلام من پرستا 1.6.0.14 رو تو کامپیوتر خودم نصب کردم (لوکال )

حالا میخوام قسمتی رو ترجمه کنم این پیغام خطا رو میده 

چجوری میشه تو لوکال این فیلد رو افزایش داد ؟

http://s3.picofile.com/file/8206244568/1.JPG

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قبل از تاپیک زدن بهتره اول در انجمن جستجو کنید. از هاست خودتون در خواست افزایش رو بدید

ممنون از جوابتون ولی مثل اینکه سوالو خوب نخوندید

گفتم تو کامپیوتر خودم نصب کردم (تو لوکال )

لینک به دیدگاه

باید فایل php.ini رو دستکاری کنید.

البته راه دوم ترجمه هم :

از قسمت بومی سازی و بعد ترجمه ها و ازقسمت پایین قسمت "افزودن و یا بروزرسانی" زبان پارسی رو انتخاب و اضافه و یا برروز رسانی کلیک کنید.

لینک به دیدگاه

باید فایل php.ini رو دستکاری کنید.

البته راه دوم ترجمه هم :

از قسمت بومی سازی و بعد ترجمه ها و ازقسمت پایین قسمت "افزودن و یا بروزرسانی" زبان پارسی رو انتخاب و اضافه و یا برروز رسانی کلیک کنید.

دوست عزیز این مسیری که گفتید درسته ؟

رفتم این مسیر انجام دادم ولی چیز خاصی نشد 

این مسیری که گفتید ربطی به افزایش فیلدی که در بالا در عکس مشخص کردم داره ؟ مطمئنید ؟ 

فک نکنم ارتباطی به هم داشته باشن ها 

لینک به دیدگاه

ارتباطی نداره. فقط بخش هایی از قالبتون که نیاز به ترجمه داشته باشه و ترجمه اش در دسترش باشه رو دریافت می کنه.

ممنون حالا اگه من بخوام  مقدار اون فیلد رو افزایش بدم باید چیکار کنم (تو عکس مشخصه )

خیلی لازمه 

لینک به دیدگاه

سلام

دوست گرامی فایل php.ini رو باز کنید و دقیقاً کلمه max_input_vars رو داخلش جستجو کنید، این مقدار به صورت پیشفرض مساوی با 1000 هست شما به 6000 یا بیشتر افزایش بدین در نهایت باید مثل زیر بشه

max_input_vars = 6000

دقت کنید که اگه ; یا همون سمی کالن قبل این خط خورده باید اون سمی کالن رو پاک کنید

بعد از این کار باید سرویس apache رو ریستارت کنید (اگر بلد نیستید ویندوز رو ریستارت کنید)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست گرامی فایل php.ini رو باز کنید و دقیقاً کلمه max_input_vars رو داخلش جستجو کنید، این مقدار به صورت پیشفرض مساوی با 1000 هست شما به 6000 یا بیشتر افزایش بدین در نهایت باید مثل زیر بشه

max_input_vars = 6000

دقت کنید که اگه ; یا همون سمی کالن قبل این خط خورده باید اون سمی کالن رو پاک کنید

بعد از این کار باید سرویس apache رو ریستارت کنید (اگر بلد نیستید ویندوز رو ریستارت کنید)

موفق باشید

ممنون دوست عزیز 

ولی من این فایل php  با پسوند ini رو پیدا نکردم 

حتی برعکس هم سرج زدم یعنی ini.php  ولی بازم نبود 

میشه مسر بدید ؟

بعد چه نرم افزاری برای باز کردن این فایل لازمه ؟

من تو لوکال نصب کردم (تو کامپیوتر خودم )

لینک به دیدگاه

سلام

من از وب سرور xampp استفاده میکنم و مسیرش هم تو کامپیوتر خودم c:/xampp/php/php.ini هست

بسته به نرم افزار وب سرور و مسیر نصب این آدرس متغییر هست

ولی شما هرجا که لوکال هاست تون نصب کردین تو پوشه اصلی اون وب سرور یه پوشه php هست که فایل php.ini داخل اون قرار داره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

دوستان ارور من یکم متفاوت هست  به هاست هم گفت 2 روزه الان همش تغییر میدن میگن چک کنید باز همونه  ممنون میشم راهنمایی کنید درستش کنم

هشدار! ارائه کننده‌ هاست شما در حال استفاده از وصله‌‎ی suhosin برای PHP است، که حداکثر تعداد فیلدهایی که در یک فرم ارسال می‌شوند را محدود می‌کند به: 1000 برای suhosin.post.max_vars.
1000 برای suhosin.request.max_vars.
لطفا از ارایه کننده‌ هاست خود برای افزایش محدوديت سوال کنید و درخواست کنید تا محدودیت برسد به حداقل 2433، یا شما باید فایل‎های ترجمه را ویرایش کنید.

لینک به دیدگاه

این مشکل مربوط به هاسته و باید از سمت هاست پیگیری کنید. 
یکبار کش رو خالی کنید اگر مشکلتون رفع نشد مجددا با هاست در ارتباط باشید تا مشکل رو براتون رفع کنند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...