رفتن به مطلب

Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

سایت من روپا بود یهویی از دو شب پیش این پیام رو میده

Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

صفحه ی اصلی این خطا رو میده و بعضی مازول ها رو هم که توی تنظیماتشون میرم همین خطا رو میده.کسی میدونه مشکلش چیه؟

ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر میکنم از پوشه config فایل  وsettings.inc.php رو چک کنید که نام دیتابیس و یوز و پسورد آن درست باشه.

یوزی ساختین برای دیتابیستون ؟

چه ماژولی اخیرا نصب کردین یا تغییراتی دادین ؟

لینک به دیدگاه

همون یوزر اولیه که برای پرستاشاپ ساختم تغییرش ندادم وقتی دیدم اینطوری شد پسورد دیتابیس رو تغییر دادم و پسورد جدید رو گذاشتم اینجا اما بازم همین خطا رو میده.

موقعیی که تنظیمات ماژول" محصولات شاخه ها در صفحه اصلی" یا چند تا ماژول دیگه در همین زمینه که میخواستم محصولات شاخه ها رو در صفحه ی اصلی با تصویر نمایش بده این خطا رو میده.

لینک به دیدگاه

ممنون تیکت زدم میگه مشکل سرور نیست!

چند جا خوندم که اگه ماژول بد نصب بشه یا مربوط به ورژن پرستاشاپ شما نباشه این مشکل پیش میاد . چند ماژولی که به تازگی نصب کردین رو غیر فعال کنید بعد تست کنید. اگه برای ماژولی موقع پیکر بندی ارور بالا رو میگیرید اشکال همون ماژوله

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز با توجه به اینکه گفتید خودبخود اینجوری شده ، یعنی شما هیچ ماژول جدیدی نصب نکردید و تغییراتی ندادید عرض کردم به احتمال 99درصد مشکل از تغییرات سمت سرور شماست و 1 درصد هم ممکنه با optimize کردن دیتابیس حل بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

اول در پوشه config/setting.inc.php بررسی کنید که نام دیتابیس، نام کاربری و کلمه عبور درست باشه

سپس از داخل کنترل پنل هاست بررسی کنید که نام کاربری و کلمه عبور به به دیتابیس اضافه شده و دسترسی کامل داشته باشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان مشکل از ماژول homeproducts بود حذفش کردم درست شد.من میخوام محصولات شاخه ها توی صفحه ی اصلی باشه ینی برای هر شاخه یه عکس و اسم شاخه باشه که با کلیک روش بقیه محصولات اون شاخه رو بتونیم ببینیم .این ماژول رو برای اون نصب کردم.حالا هم که مشکل داره.کسی میدونه چسیکار کنم و مازولی سراغ دارید برای این کار؟

متشکرم از همه ی دوستان

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان مشکل از ماژول homeproducts بود حذفش کردم درست شد.من میخوام محصولات شاخه ها توی صفحه ی اصلی باشه ینی برای هر شاخه یه عکس و اسم شاخه باشه که با کلیک روش بقیه محصولات اون شاخه رو بتونیم ببینیم .این ماژول رو برای اون نصب کردم.حالا هم که مشکل داره.کسی میدونه چسیکار کنم و مازولی سراغ دارید برای این کار؟

متشکرم از همه ی دوستان

از بازارچه میتوانید ماژول کامل و جامع برای اینکار خریداری نمایید
لینک به دیدگاه

سلام

این ماژول اون کاری که من میخوام انجام میده؟

ینی از هر شاخه یه عکس میاره تو صفحه ی اصلی که لینک بشه به محصولات اون شاخه؟

متاسفانه دموها خرابه و نمیشه دید!

برای 1.5 جواب میده؟

ممنون از لطفتون

http://ipresta.ir/front-office-modules/136-home-categories-module-prestashop.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...