رفتن به مطلب

ترجمه فایل های pdf در فروشگاه

amirhossainakbari

پست های پیشنهاد شده

سلام کسی میتون راه حل یا ماژولی رو معرفی کنه که pdf های فروشگاه ترجمه بشه و از حالت علامت سوال در بیاد.

فروشگاه ما www.monasebatshop.ir نظرهاتون رو اگه بدین خیلی ممنون میشم

مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روش نصب اصلاحیه:

• فایل فشرده شده رو به روت فروشگاه منتقل کنید
  • در صورت نیاز از پوشه‌های هم‌نام پوشه‌های موجود در اصلاحیه یک پشتیبان تهیه کنید. (اگر از ادغام شدن پوشه‌ها و حفظ پوشه‌های قبلی مطمئن هستید نیازی نیست)
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • یک پوشه به نام AdminX ایجا شده که باید یک فایل موجود در در پوشه‌ی tab را از داخل آن به پوشه‌ی admin/tab خودتان منتقل کنید.

لینک به دیدگاه

ببخشید

هرچی میگردم فولدره admin را پیدا نمی کنم

فقط در فولدر backend فولدر tabs وجود داره که در اینجا قرار دادم اما تغییری ایجاد نگردید.

لینک به دیدگاه

مشکل شما رو بعضی از دوستان دیگه هم دارن که فکر میکنم به علت ناسازگاری با هاست باشه. متأسفانه راه حلی برای اصلاحش نمیشه پیدا کرد چون فونت های فارسی که وجود دارند محدود هستند و نصفشون هم کار نمیکنه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

شايد به خاطر ويندوزتون هم باشه چون خيلي ها من مي بينم ويندوزشون سونه و اصلا فارسي ساز و فونت فارسي روي ويندوز ندارن و طبيعيه كه وقتي سازگاري ويندوزتون با فارسي نداره طبيعتا فايل رو به صورت علامت سوال نشون مي ده

لینک به دیدگاه

فکر نميکنم شروين جان. چون فونت فارسي ربطي به pdf نداره. فونت هايي که استفاده کرديم فونت php هستند. pdf هم فرمتي هست که فونت رو داخل خودش داره و به سيستم شخص وابسته نيست

لینک به دیدگاه

مهم همينه دانوش جان

توي خروجي pdf با فايل هاي php فونت ها به اصطلاح emband نميشن البته من كدهاشو دقيق نديدم ولي حدس مي زنم چون يه نمونه كار كرده بودم ولي پرستا نبود

و به دليل همين emband نشدن فونت ها در pdf به سيستم وابسته ميشه و وقتي نميشناسه به صورت علامت سوال در مياره

لینک به دیدگاه

خوب فونت ها بوسیله php ,embed میشه به فایل pdf من فکر کنم directory مسیری که در فایل adminpdf.php هستش اشتباهه که نتونسته فونت ها رو از مسیری که هستش embed کنه به pdf

لینک به دیدگاه

• 6 years later...

سلام

من از pdf پرستا شاپ برای فاکتورها استفاده می کنم ولی قیمتهای پایین فاکتور بر عکس می زنه می شه راهنمایی کنید بتونم درستشون کنم ؟ 

ممنونم و تشکر

post-16138-0-93319000-1524317421_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...