رفتن به مطلب

ماژول رایگان فروتل برای پرستا شاپ 1.4

پست های پیشنهاد شده

گذاشتم فایل رو که هم برای مهمان خوب کار می کنه و هم برای عضویت

تغییرات انجام شده:

اسگریپ رو جاشو عوض کردم و بردم بالای کدها

کد شهر مربوط به میهمان رو چند سطر پایین تر بردم

الان مشکل میهمان حل شده ولی هنوز دو مشکل باقی مونده

1- مهمان پس از ثبت آدرس در مراحل بعدی نمی تونه آدرس رو ویرایش کنه و یا آدرس جدید اضافه کنه و یا حذف کنه آدرس رو .

و لینک بروزرسانی کار نمی کنه براش

البته این مشکل از اول روی ماژول بوده و بخاطر تغییرات انجام داده شده توسط من نیست

من اینرو جایگزین کنم خرید مهمان فروتل فعال میشه ؟

من تازه پنل فروتلم رو تحویل گرفتم

من تست کردم واز تو سایت سفارش دادم و سفارشم تو پنل ثبت شد اما وقتی لغو کردم

تو سبد خرید مشتری لغو نشد وباید میرفتم تو سایت ولغو می کردم

چرا؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 78
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

بله خرید مهمان هم فعال می شه و می تونی خرید شتاب آنلاین هم بکنید

و در مورد ثبت لغو شدن هم همینجوری هست

چون سیستم فروتل تنظیم نشده وقتی لغو می کنی جنس رو تو سایت شما هم عوض بشه و بتونه تو سایت شما تغییر ایجاد کنه...

البته من اینجور فکر می کنم شاید دوستان راهی پیدا کنن

لینک به دیدگاه

خب قطعا هم نمیشه وقتی تو فروتل لغو میکنی اینجا هم لغو بشه چون پرستا شاپه که به وب سرویسه فروتل دستور صادر میکنه نه این که فروتل به پرستا دستور عملیت بده!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در قسمت سبد خرید وقتی اضافه می شه و به مرحله انتخاب سیستم پرداخت می رسه و انتخاب می کنه

داخل سبد خرید قیمت 300 تومان کمتر نشون داده می شه از چیزی که فروتل اعلام کرده

من چند ها بار تست کردم و تفاوت داره 300 تومان قیمت ها

ممنون می شم درست کنید

یا اصلا در سبد خرید قیمت ارسالی ها رو حساب نکنه که خیلی بهتره و مشتری کمتر گیج می شه

چون خیلی وقت ها به خاطر انتخاب های قبلیش جنسی رو اضافه می کنه به سبد خرید خودش قیمت ارسال رو اضافه می کنه در حالی که هنوز انتخاب نکرده روش خرید رو مشتری برای محصول جدیدش...

و باعث سردرگمی مشتری می شه

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

من دو تا مشکل دارم با این ماژول

یکی اینکه قیمت حامل ها رو رایگان می زنه

و دیگه اینکه در مرحله آخر empty product list error می ده

شاید یک جای کار رو اشتباه رفتم

به هر حال گفتم اینجا بیان کنم تا اگه کسی قبلا به مشکلی در این زمینه بر خورده بگه

در غیر این صورت مجبورم کد رو بررسی کنم

لینک به دیدگاه

نه سهيل جا من بالاي بيش از 6 بار روي فروشگاه ها نصب و تحويل مشتري دادم و مشكلي نداره ماژولش ولي كلا نبايد بعد از نصب روي كامپايل فعال باشه چون به مشكل مي خوره

لینک به دیدگاه

بله مشکل از این بود که من یادم رفته بود محصول رو وزنش رو به روز کنم بنابراین وزن 0 بود و بنابراین همین باعث می شد که ساختار لیست محصولات دچار اشکال بشه و با استفاده از داکیومنت وب سرویس فروتل به این مشکل پی بردم

لینک به دیدگاه

دوستان کسی میدونه چرا این رایگان زده

من از روی رایگان برداشتم اما همچنان پا برجاست

مضوع دیگه اینکه من قیمت رو 1300 زدم موقع سفارش فروتل هم پیشتاز هم سفارشی 1300 زده یعنی هزینه پستی روش نیومده ؟

مشکل از کجاست ؟

لینک به دیدگاه

مثل :

کالام 1300 هستش وقتی ادرس اینا رو وارد میکنم میرسم به حامل ها زده رایگاه هر 4 تا

بعد میرم مرحله بعدی این میاد

شما روشپرداخت وجه هنگام تحویل کالا را برای پرداخت هزینه ی سفارش انتخاب کرده اید.

کل وجه پرداختی از طرف شما شامل هزینه کالا بعلاوه هزینه ی ارسال و هزینه ی خدمات شرکت فروتل 1,300 تومان می باشد.

برای تایید سفارش خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید

خوب این یعنی اینکه هزینه ارسال روش نیومده

لینک به دیدگاه

شرمنده دوستان نمیدونم چرا هرجاییی میرم کارم گیره

سوالم مربوط به پنل فروتل هستش که اگه جوابم رو بدید ممنون میشم

ماژول فروتل رو روی پرستام نصب کردم

وقتی مشتری یه سفارش میده از فروشگاه به طور خودکار در فروتل ثبت میشه

اما هرکاری می کنم نمیتونم اسم کالا رو در پنل فروتل تغییر بدم (بخش سفارشات معلق)

کسی اگه میدونه چه جوری باید تغییرش بدم لطفا به من بگه این موضوع برام خیلی مهمه

لینک به دیدگاه

خوب حاجی من که نمیتونم با همون اسم فیلم بدم دست پست ممکنه بازش کنن بعد بیا و درستش کن (مجبورم بکنم آشپزی و ...)

خوب من اگه به خوام تو سایت تغییر بدم که افتضاح میشه زیر عکس فیلم بزنم آشپزی و...

باید طوری باشه که تو پنل بشه اسم کالا رو عوض کنم اما متاسفانه هرکاری می کنم نمیشه

لینک به دیدگاه

اين امكان طبيعتا نبايد باشه چون شما به وب سرويس فروتل وصل ميشي و عين پايگاده داده ذخيره ميشه و فكر نكنم امكانش باشه

يه بسته ساده رنگي بكش روي سيديهات و بده دست متصدي طوري كه محتويات خوانا نباشه

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با عرض سلام

مشکلی با ماژول فروتل دارم / وقتی فعالش می کنم، کلا فروشگاه سفید میشه و از کار می افته / دیباگ را روشن کردم، وارد پنل مدیریت و صفحه ی محصول در پنل مدیریت میشم، ارور های زیر را می گیرم

Notice: Undefined property: AdminProducts::$isRTL in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 1584

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 1535

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 1539

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2204

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2215

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2215

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2215

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2312

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2312

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2314

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2314

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2316

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2317

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2319

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2320

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2324

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2324

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2326

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2327

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2329

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2330

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2332

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2333

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2337

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2337

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2347

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2347
نام:     
Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2220

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2220
*

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2230

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2237

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2244

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2250

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2256

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان

من کل صفحه های این تاپیک رو خوندم فقط گیج شدم. اولش نوشته به صورت مهمان نمیتونه استفاده کنه وسطاش نوشتن مهمان هم میتونه استفاده کنه و ..........

لطفا یکی معایب ای ماژول رو بگه تا ما این ماژول کاملا جواب میده یا از همون لینک خرید پستی استفاده کنیم

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

اگر عجله داريد از نسخه 1.4.6 استفاده كنيد و بدون هيچ مشكلي استفاده نماييد

قابليت خريد مهمان و خريد يك مرحله اي وجود ندارد

اگر عجله نداريد كه بايد صبر كنيد تا كامل براي نسخه 1.4.9 كد نويسيش باز نگري بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...