رفتن به مطلب

نمایش محصولات در شاخه اصلی

پست های پیشنهاد شده

من برای تعریف هر محصول فقط زیر شاخه رو انتخاب می کنم و وقتی تو سایت روی شاخه اصلی که در زیرشاخه هاش محصول تعریف کردم کلیک می کنم محصولی نشون داده نمیشه.

فکر می کنم که وابستگی باید یکتا باشه یعنی من وابستگی یک محصول در شاخه اصلی و زیرشاخه اش نباید تعریف کنم.

ایا درسته یا باید برای همه محصولات علاوه بر انتخاب زیر شاخه، شاخه اصلی روش هم تعریف کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من برای تعریف هر محصول فقط زیر شاخه رو انتخاب می کنم و وقتی تو سایت روی شاخه اصلی که در زیرشاخه هاش محصول تعریف کردم کلیک می کنم محصولی نشون داده نمیشه.

فکر می کنم که وابستگی باید یکتا باشه یعنی من وابستگی یک محصول در شاخه اصلی و زیرشاخه اش نباید تعریف کنم.

ایا درسته یا باید برای همه محصولات علاوه بر انتخاب زیر شاخه، شاخه اصلی روش هم تعریف کنم؟

با تیک زدن می تونید شاخه یا زیرشاخه ای که لازم هست محصول توی اون نمایش داده بشه رو مشخص کنید

بله اگر می خواید هم تو شاخه هم زیر شاخه نشون بده باید هم شاخه و زیرشاخه رو تیک بزنید .

لینک به دیدگاه

ممنونم. اونوقت این تو سئو درست هست؟

توی وردپرس این مورد اخطار می داد و می بایست هر محصول فقط به یک زیرشاخه وصل می شد. و خودش وقتی شاخه اصلی رو انتخاب می کردی همه محصولات زیر شاخه هاش میاورد

لینک به دیدگاه

الان درست شد.

ناوبری لایه ای برای قالب من غیرفعال بود یعنی روی دمو فقط تیک داشت. اون فعال کردم درست شد

الان تو شاخه اصلی محصولات همه زیر شاخه ها رو میاره. :heart: :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...