رفتن به مطلب

قالب مینا

پست های پیشنهاد شده

سلام جناب بهمن عزیز

بنده پس از خرید قالب خوب خرید در سال گذشته و پشتیبانی خوب توسط اقا بهمن تصمیم به خرید قالب مینا گرفتم.

قالب رو نصب کردم و در حال تنظیمات هستم. ان شالله که مشکلاتی رو اگر داشته باشه جناب بهمن رستم پور عزیز مرتفع نمایند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 228
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام جناب بهمن عزیز

بنده پس از خرید قالب خوب خرید در سال گذشته و پشتیبانی خوب توسط اقا بهمن تصمیم به خرید قالب مینا گرفتم.

قالب رو نصب کردم و در حال تنظیمات هستم. ان شالله که مشکلاتی رو اگر داشته باشه جناب بهمن رستم پور عزیز مرتفع نمایند.

لطف دارین ، در بخش تیکت و تاپیک بنده و سایر همکاران  در خدمتتون هستیم

لینک به دیدگاه

سلام

آقا بهمن لطف می کنید عکس موجود در هدر و فوتر دموی فروشگاه پوشاک رو که تصویر چند نفر هست که خرید کردن رو برای بنده ارسال کنید و یا در اینجا قرار بدید؟

تصویر موجود در قالب ارائه شده تصویر ساختمان (شهر) است

مرسی

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام خدمت دوستان و استادان محترم

من  مشکلی با این قالب دارم

بک گراوند(پس زمینه) رنگ طوسی است و این در حالت عادی دموی پوشاک این شکلی نیست

چطور میشه عوضش کرد خیلی رنگش تو ذوق میزنه الان

بعد به منو نگاه کنید مال من رنگ زمینه منو سفیده که نبایس باشه

www.poshakantalia.com

لطفا راهنمایی کنید

لطفا ابتدا به سایت من نگاه کنید تا ببینید منظورم دقیقا کجاست

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان و استادان محترم

من  مشکلی با این قالب دارم

بک گراوند(پس زمینه) رنگ طوسی است و این در حالت عادی دموی پوشاک این شکلی نیست

چطور میشه عوضش کرد خیلی رنگش تو ذوق میزنه الان

بعد به منو نگاه کنید مال من رنگ زمینه منو سفیده که نبایس باشه

www.poshakantalia.com

لطفا راهنمایی کنید

لطفا ابتدا به سایت من نگاه کنید تا ببینید منظورم دقیقا کجاست

هیچ تفاوتی در رنگبندی سایت شما با دمو وجود ندارد . البته اگه منظورتون پس زمینه عکس محصولات هست ، خوب ، اون پس زمینه نیست ، خود عکسا این رنگی هستند . به عبارت ساده تر ، عکسای محصولات در دمو خودشون خاکستری رنگ هستند ( خود عکسی که گرفته شده در آتلیه ، خاکستری رنگه ، اون خانوم و اقایونی که در دمو هستند ، موقع عکس گرفتن جلوی پس زمینه خاکستری وایسادن ) ولی عکس محصولات شما پس زمینه سفید دارن . که به این قالب هیچ ربطی نداره .

ضمنا از ماژول تنظیمات قالب مینا ، حالت فروشگاه لباس رو هم فعال کنید تا عکسا رو یکم بزرگتر نشون بده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون استاد بزرگوار

اما من این تاپیک را که عرض کردم بعد از اون دیدم  مشکلش چی هست و برطرفش کردم

و شما که وارد سایت من شدید و دیدید که همچین مشکلی وجود ندارد دلیلش این بود که مشکل حل شد

حالا من یه خلاسه از حل مشکلم عرض میکنم تا شاید یکی هم مثل من به همچین موردی برخوره

شما در فایل PDF راهنما فرموده بودید که بعد از نصب این قالب وارد پیکربندی بشید و نمایش زنده پیکربندی رو غیر فعال کنید

اینو اگه غیر فعال کنم مشکلی که عرض کردم دوباره میاد

حالا اینو فعالش کردم و در سایتم که این قسمتو باز کردم

تنظیم مجدد زدم و در این حالت بود که کار میکرد و الان مال من فعاله و مشکلی هم باهاش ندارم

ممنون از پاسختون

حالت لباس را هم فعال کردم 

اما فک کنم بخاطر عکس محصولات خودمه که کمی کوچک دیده میشه

در ضمن من با ایجاد دوباره بند انگشتی ها مشکل دارم هر بار ارور میده

من دو تا سایت دارم برای سایت دیگرم هم ارور میده وسط کار

تو کامپیوتر در لوکل هاست هم بررسی کردم باز ارور داره

اینو چه کار میشه کرد و یا آیا ضرورت دارد این کار؟

لینک به دیدگاه

در ضمن من با ایجاد دوباره بند انگشتی ها مشکل دارم هر بار ارور میده

من دو تا سایت دارم برای سایت دیگرم هم ارور میده وسط کار

تو کامپیوتر در لوکل هاست هم بررسی کردم باز ارور داره

اینو چه کار میشه کرد و یا آیا ضرورت دارد این کار؟

ایجاد دوباره بند انگشتی ها رو به یکباره نباید بزنید . تیکته تیکه باید انجام بدین تا به مشکل نخورین . اول عکس small ، بعد meduim بعد large و .....

بله ضرورت داره اینکار ، چون عکس محصولاتتون تار میشه بدون اینکار

لینک به دیدگاه

دوستانی که از قالب مینا استفاده میکنند ، اگر مشکلی یا باگی چیزی در قالب مشاهده کرده اند ، اعلام کنند ، امشب آپدیت قالب منتشر خواهد شد

پیشرفت آپدیت شماره 1 قالب مینا

• افزوده شدن ماژول خبرنامه در فوتر ( سازگاری ظاهر ماژول خبرنامه پیشفرض با قالب )
  • بهبود ظاهری بخش قیمت های تخفیف خورده
  • رفع مشکلات جزئی در radio button های قالب
  • رفع مشکل به هم ریختگی محصولات در شاخه ها
  • بهبود عبارات موجود در فرایند خرید
لینک به دیدگاه

سلام 

من امروز قالب رو گرفتم 

پرستاشاپ من 1.6.1.0 هست میخواستم بدونم قالب مینا که گفته سازگار با 1.6.1.2 هست برای من مشکلی ایجاد میکنه یا باید منم به این نسخه آپدیت کنم؟

لینک به دیدگاه

صد درصد مشکل ایجاد میکنه ، قالب ها رو باید دقیقا روی نسخه ای که گفته شده نصب کنید ، وگرنه کار نخواهد کرد

لینک به دیدگاه

سلام

من پرستا رو بروز رسانی و قالب رو نصب کردم

هیچ اروری تو مراحل بالا ایجاد نشد

ولی وقتی نصب تموم شد و همه مراحل نصب رو به مانند آموزش قالب جلو رفتم و لایسنس رو وارد کردم سایت باز نشد:

http://uupload.ir/files/o8cm_1111.jpg

و در قسمت ماژولها این ارورها دیده میشه 

http://uupload.ir/files/msff_2222.jpg

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

من پرستا رو بروز رسانی و قالب رو نصب کردم

هیچ اروری تو مراحل بالا ایجاد نشد

ولی وقتی نصب تموم شد و همه مراحل نصب رو به مانند آموزش قالب جلو رفتم و لایسنس رو وارد کردم سایت باز نشد:

http://uupload.ir/files/o8cm_1111.jpg

و در قسمت ماژولها این ارورها دیده میشه 

http://uupload.ir/files/msff_2222.jpg

ممنون

مشکل شما از نصب نبودن ion cube loader در هاست هست ، در ابتدای راهنمای قالب کامل توضیح داده شده است که باید چیکار کنید . با هاست خود تماس بگیرید

لینک به دیدگاه

آپدیت 1.1 قالب مینا به تاریخ 1394/11/07 منتشر شد

• افزوده شدن ماژول خبرنامه در فوتر ( سازگاری ظاهر ماژول خبرنامه پیشفرض با قالب )
  • بهبود ظاهری بخش قیمت های تخفیف خورده
  • رفع مشکلات جزئی در radio button های قالب
  • رفع مشکل به هم ریختگی محصولات در شاخه ها
  • بهبود عبارات موجود در فرایند خرید
  • رفع مشکلات جزئی در صفحه محصول

توجه ، این آپدیت رو حتما نصب کنید ، آپدیت مهمی هست . دوستانی که از تاریخ 1394/11/07 به بعد قالب را خریداری کرده باشند نیازی به نصب آپدیت ندارند .

از حساب کاربری / سفارشات من ، میتوانید فایل قالب را دانلود کنید ( راهنمای آپدیت در داخل فایل موجود می باشد )

از این آموزش ویدیویی نیز میتوانید کمک بگیرید

لینک به دیدگاه

مشکل شما از نصب نبودن ion cube loader در هاست هست ، در ابتدای راهنمای قالب کامل توضیح داده شده است که باید چیکار کنید . با هاست خود تماس بگیرید

سلام

من دیشب قبل از نصب تیکت به پشتیبانی هاست زدم و جواب اونها این بود 

http://uupload.ir/files/6439_untitled.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

من دیشب قبل از نصب تیکت به پشتیبانی هاست زدم و جواب اونها این بود 

http://uupload.ir/files/6439_untitled.jpg

تیکت بزنید با مشخصات هاست و مدیریت فروشگاهتون ، در تاپیک نمیتونیم کمک زیادی بهتون بکنیم .

لینک به دیدگاه

جناب رستم پور هنوز هم درست نشده.تیکیت زدم خدمتتون.

ممنون میشم یه نگاه بندازین.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

مرسی از لطفتون حل شد.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من میخوام لوگو فروشگاه رو عوض کنم اما هر فرمتی قرار میدم بازم پس زمینه میذاره برا عکس

تو همه جا درسته و لوگو پس زمینه نداره اما وقتی درون قالب آپلود میکنم با پس زمینه قرار میگیره

فرمتهای png و gif و jpeg رو امتحان کردم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من میخوام لوگو فروشگاه رو عوض کنم اما هر فرمتی قرار میدم بازم پس زمینه میذاره برا عکس

تو همه جا درسته و لوگو پس زمینه نداره اما وقتی درون قالب آپلود میکنم با پس زمینه قرار میگیره

فرمتهای png و gif و jpeg رو امتحان کردم

به تنظیمات / تصاویر بروید . در این صفحه کیفیت تصویر را روی گزینه دوم ( png ) قرار دهید . سپس ذخیره کرده و عکس خود را دوباره آپلود کنید

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره به دوستان

میخواستم بدونم میشه منوی بالای صفحه رو تغیر داد؟

یه چیزی تو مایه های دیجی کالا میخوام که یه چند عدد شاخه اصلی باشه بعد روشون نگه داریم چند شاخه دیگه دیده بشه و وقتی رو اونا نگه داریم شاخه اونا باز بشه

عکس

برای خود قالب مینا سه بخشی هست اما بخش سوم بازه میخوام بخش سوم باز نباشه وقتی روش بری باز بشه 

برای عکس گذاشتن هم مجبوریم یا سه ردیف اولی رو پر کنیم و زیر شاخه اضافه کنیم تا بشه عکس گذاشت 

میخوام اینجوری نباشه و بشه شاخه های زیادی اضافه کرد یه چیزی تو مایه های دیجی

ماژول خاصی باید خریداری کنم یا تنظیمات خاصی داره؟

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام 

چند مورد مشکل داشتم  که همه را اینجا اعلام میکنم و اگر مسایل مربوط به همین گروه میباشد لطفا پاسخ هایش را برایم با شماره های اعلامی من برایم ارسال کنید (البته قبول دارم که مبتدی و تازه کار در این نوع قالب  و کار هستم )

1-متاسفانه حامل های من در محصولاتی که گروه پشتیبان منظورم گروهی که دسترسی برایش تعریف کردم و محصولات را وارد میکنند به هیچ وجه نمایش داده نمی شود  و مینویسد حاملی وجود ندارد و آن مورد که در تیکت گفتید مربوط به وزن هست در هر حالتی که تست میکنم به هیچ وجه حامل فعال نمی شود ولی در مورد دیگر که خودم با دسترسی مدیریت قبلا تعریف کرده بودم با توجه به اینکه همه موارد را عینا رعایت کردیم ولی در محصول وارد شده من حامل کار میکند ولی جدید ها را کار نمی کند و  در نمایش اولیه اعلام می کند حمل رایگان و بعدش هم  برای خرید بدلیل نداشتن حامل ارسال به جلو  نمی رود و مرحله به عقب برمیگردد 

2- چرا یک یوزر مثلا سه تا کالا انتخاب میکند باز برای هر کالا با توجه به اینکه جزو یه سفارش هست هزینه باربری یا تیپاکس که تعریف کردیم را اضافه میکند مثلا سه تا کالا را سه تا 15 هزار تومان هزینه تیپاکس  جزو حمل محاسبه میکنه  البته یک نوع محصول را اضافه نمی کند و اگر چند نوع انتخاب کنید اینگونه محاسبه میکند 

3- من از دروازه خرید  زرین پال استفاده میکنم ولی ماژول  پیش فرض و داخل این سایت درست کار نمی کرد و ماژولی را از خود زرین پال گرفتم و نصب کردم کار میکنه ولی میخواستم  مطمئن شم که ایا این ماژول شما نباید کار کند  ؟ 

4-داخل صفحه یه اسلایدر با ادرس ماژول edito  هست ولی تصویری که داخلش قرار میدم بد و بی نهایت درشت نشان داده میشود  تو صفحه اصلی قابل رویت هست  و هر چه هم سایز را طبق اسلایدر پیشفرض هم قرار میدهم باز بهم میخورد تقریبا اکثر سایز های متداول رو امتحان کردم 

5- در موقع سرچ محصولات و جستجوگر بالا در هدر متاسفانه بدرستی بعضی از  سرچ ها  را انجام نمی دهد مثلا محصولی با نام  me-617  در شاخه تبلت ها موجود هست ولی در این مورد  هیچ گونه جستجوی موفقی انجام نمی دهد 

6- درخواست نماد اعتماد الکترونیکی داده بودم و 3 تا چهار تا تنظیم را نتوانستم انجام دهم که برایم ایراد گرفتند  اگر ممکن هست برایم راهنمایی کنید - 1-تنظیم کد متنی txt , و قرار دادن در شاخه روت و متاسفانه متن را قرار میدهم ادرس متن با دامنه من باز نمیشه و فروشگاه باز میشه و ارور صفحه پیدا نشد ظاهر میشه 2-تغییر عنوان سایت که باید برایشان عنوان دلخواه را قرار دهم و داخل پنل مدیریت پیدا نکردم و ادرس داخل سی پنل برای این تنظیم را میخواستم 3- درج قوانین و مقررات که نتوانستم جایگاه تنظیم در ماژول و یا مدیریت را پیدا کنم و همچنین تنظیمات  شرایط و قوانین پرداخت که البته یه چیزهایی پیدا کرده بودم ولی  تنظیمات اصلی و یا ادرس و نام ماژول مخصوصش را میخواهم 

-یه سوال عمومی هم داشتم اینکه : ماژولی برای پیامک چند هفته پیش از همیجا خرید کردم  که کار نمی کرد و تیکت  جواب دادند که حتما حل میشود ولی زمان را تعیین نکردند و ظاهرا  هنوز درحال نوشتنش هستند ایا این روند طبیعی هست و اینکه  چه موقع به پایان و تحویل میدهند 

shop.amirservice.com

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...